In Oktober 2015 uitgerekend!

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door BlijeIk, 14 feb 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. BlijeIk

    BlijeIk Fanatiek lid

    7 sep 2014
    1.177
    0
    36
    NULL
    NULL
    & hou het nog ff rustig meid..
    Rustig aan..
     
  2. BlijeIk

    BlijeIk Fanatiek lid

    7 sep 2014
    1.177
    0
    36
    NULL
    NULL
    Hmm, klinkt niet heel erg fijn!
    Ik merk ook dat mijn lichaam steeds minder aan kan.....
    Op een gegeven moment als ik té actief ben.. Krijg ik ontzettende pijn in onderbuik, lijkt dan net of ik een blok beton mee moet slepen :).. Bij iedere stap die ik zet is het dan hinderlijk en moet ik echt eventjes gaan zitten/liggen!
    Ligt het kindje bij jou ook erg laag al? Of? Want dat is bij mij namelijk het probleem zegt de Gynaecoloog en verloskundige!

    Succes!
     
  3. Hippo89

    Hippo89 VIP lid

    11 dec 2012
    7.373
    343
    83
    Vrouw

    Trekt het dan aan de onderkant van de buik .? Kan zijn dat je door teveel doen enorme bandenpijn krijgt, ook een enorm akelig en pijnlijk gevoel zeker wanneer je het voelt en toch door gaat,kan ook zeer gaan doen in de rug doordat de buik er zo zwaar van voelt

    Ligt jou kindje buiten laag om ook al ingedaald ?

    Mijne ligt nog enorm hoog, net onder de borsten, soms nog in stuit,
    Grote kans dat hij bij de bevalling pas indaalt :p
     
  4. Hippo89

    Hippo89 VIP lid

    11 dec 2012
    7.373
    343
    83
    Vrouw

    Ik voel wel dat net wat meer uurtjes heb gehad... Maar of dit het patroon doorbreekt .... Ik heb er nog een hard hoofd in maar zou het natuurlijk wel geweldig vinden :p
     
  5. Hippo89

    Hippo89 VIP lid

    11 dec 2012
    7.373
    343
    83
    Vrouw

    Ik denk dat als ik die prik thuis gehad zou hebben ik nog meer slaap zou hebben gekregen, in die coctail zat ook 1 of andere anti allergie middel wat jeuk zou moeten stoppen, en dat heeft het ook zeker een aantal uur gedaan, thuis zou ik daar denk ik heerlijk op geslapen hebben,

    Alleen mag dat middel mag niet te vaak en alleen onder toezicht van het ziekenhuis,dus helaas is het geen middel die ik mag nemen om de jeuk te stoppen,
     
  6. BlijeIk

    BlijeIk Fanatiek lid

    7 sep 2014
    1.177
    0
    36
    NULL
    NULL
    Het woord ingedaald hebben ze eigenlijk geen van beide genoemd.. (Gynaecoloof of verloskundige).. Hoofdje lag van de week "laag tussen bekken in". Dat is wat ze zeiden..
    Dat gevoel, dsie pijn blijft aanwezig als ik ook maar iets doe. Al is het maar een stukje lopen.. Denk dat mijn lichaam dan zegt "ga liggen, stop met wat je aan het doen bent!"..
    Maar ik moet bekennen dat ik daar af en toe nog moeite mee heb!
    Moet me er onderhand maar eens aan toe gaan geven dat ik echt meerdere dingen moet laten liggen.. Lastig als je altijd een bezig persoon bent geweest! :)

    Bij jou ligt het kindje dus hoog? Lijkt me ook niet altijd even prettig?
    Ik voel in ieder geval dat ik onder mijn borsten niks heb zitten, begint laag.. Dat voel ik zelf ook..
    Slaap lekker allemaal!
     
  7. BlijeIk

    BlijeIk Fanatiek lid

    7 sep 2014
    1.177
    0
    36
    NULL
    NULL
    Dat is wel balen, maar zal niet zonder reden zijn..
    Ik hoop van harte voor je dat je na de bevalling weer een beetje kunt slapen.. En dat nachten gebroken kunnen zijn kan goed zijn.. Maar als je dan eens de mogelijkheid hebt om te slapen, hoop ik voor je dat je dat dan ook kan doen!
     
  8. mgx

    mgx Niet meer actief

    Ik snap heel goed dat je daar moeite mee hebt! En soms is het ook echt pas 'genoeg' wanneer je lichaam het zegt en niet dat je het zelf al in de gaten hebt (mijn ervaring) best wel stom eigenlijk

    Bij mij noemde ze het eerst ook nog niet ingedaald, bij de laatste 2 controles wel en bij de laatste zelfs zo goed als volledig. Het gekke vind ik dus ook dat ik hem alsnog zo hoog voel en hij me dus ook echt zeer doet bij m'n ribben wat ik zelfs helemaal door in m'n rug voel. Geen idee wat hij telkens aan het doen is? Ben benieuwd met de liggingsecho hihi
     
  9. PrettyGreenEye

    PrettyGreenEye Fanatiek lid

    13 dec 2014
    1.858
    0
    0
    pas ontslaan omdat ik aan mijn kinderwens begon, n
    ham, limburg, belgie
    hier merk ik sinds 2 dagen dat mn buik echt lager hangt. als ik ga zitten raakt hij nu mn bovenbenen en dat was enkele dagen geleden nog niet.
    al zitten de voeten ook nog tegen mn ribben.

    ik lig al plat van 25weken dus idd luister naar je lichaam. ik kon dat look niet maar als je dan ineens op 27w met weeën in het zh ligt dan doe je het wel hoor.
     
  10. MissSter

    MissSter Bekend lid

    3 feb 2015
    687
    0
    0
    Dag dames!!

    Sorry ik lees wel mee hoor maar reageren schiet er vaak bij in!

    Fijn dat je wat uurtjes hebt kunnen pakken hippo!
    Al is het nog niet veel.. hoe ging het afgelopen nacht??

    Hier 33 weken dansje! En mn laatste dagje werken!
    Heerlijk! Ben er nu ook wel aan toe.
    Mn man vd week onder het mes geweest dus stond er beetje alleen voor met alles. Dan kom je er toch wel achter hoeveel je eigenlijk samen doet in huis normaal gesproken 😊
    Ondertussen ook nog bezig met de kamer van mn zoontje en de babyboy. Met als gevolg last vd bekken, harde buiken en savonds als ik in de relaxt stand kom af en toe echt al beetje voorweeen.. Had het ook 1 keer met hond uit laten en voelde inderdaad ook net als of ik een stuk beton mee moest sleuren. Dacht echt HELP Hoe kom ik thuis? Uiteindelijk gelukt maar deed er 3 x zo lang over denk ik 😁
     
  11. Hippo89

    Hippo89 VIP lid

    11 dec 2012
    7.373
    343
    83
    Vrouw

    Hier ook mijn 33 weken dansje :D zo fijn om te weten dat ik nog maar 4 weekjes hoef haha,

    Sorry als je het al gezegd hebt maar wat had je man ?

    Hier afgelopen nacht geen denderende nacht, mijn man moest overwerken tot half 2 vannacht, onze jongste was om half 3 wakker van oorpijn en snotneus en die sliep om kwart over 5 weer ( bij ons in bed) om kwart voor 6 kwam onze zoon bij ons dat hij in bed geplast had ( gebeurt nooit) nja kan gebeuren, alleen wel balen dat onze jongste bij ons lag en dus weer wakker werd en dus ook klaar was om er uit te gaan en echt niet meer wou slapen, om 6 uur zat ik dus beneden met 2 van de 3 kinderen ;)

    Onze jongste is echt enorm verkouden en veel snotneuzen en hoesten en oorpijn dus aankomende nacht zal ook wel niet geweldig worden.

    Achja soms heb je van die nachten met kinderen he ;)
     
  12. Marjo88

    Marjo88 Fanatiek lid

    9 mrt 2014
    1.160
    514
    113
    Sorry ben niet zo actief meer! Lees wel mee en leef mee maar had zelf niet echt iets te melden.
    Ben net wel opgenomen met 3 cm ontsluiting en weeën. Dus ik ga nu aan de remmers en moet 48 uur blijven en dan kijken ze verder.
    Goed balen en nu maar duimen dat de baby nog even veilig blijft zitten.
     
  13. Hippo89

    Hippo89 VIP lid

    11 dec 2012
    7.373
    343
    83
    Vrouw

    Dat is schrikken zeg ! Ik duim voor je dat de kleine nog een paar weken mag blijven zitten !
     
  14. Edith1987

    Edith1987 Fanatiek lid

    22 jun 2013
    1.507
    202
    63
    Vrouw
    Zeeland
    Oooh wat spannend! Hopelijk gaan de remmers snel werken en kan je baby nog een paar weekjes verder groeien bij mama! Sterkte!
     
  15. Edith1987

    Edith1987 Fanatiek lid

    22 jun 2013
    1.507
    202
    63
    Vrouw
    Zeeland
    Jaaaa, bij mij 'hangt' m'n buik ook heel laag! Eigenlijk al vanaf het begin! Zal wel met mijn slappe buikspieren te maken hebben ;) Wel lekker aan de ene kant, want ik heb eigenlijk nooit last van pijnlijke ribben oid, maar hangt nu indd wel lekker op mijn bovenbenen en die banden blijven natuurlijk lekker meerekken!
    Blok beton herken ik indd. Echt keihard istie dan!
     
  16. PrettyGreenEye

    PrettyGreenEye Fanatiek lid

    13 dec 2014
    1.858
    0
    0
    pas ontslaan omdat ik aan mijn kinderwens begon, n
    ham, limburg, belgie
    hippo.. nacht klinkt niet zo leuk. hopelijk is de kleinste snel beter. enja ongelukjes kunnen gebeuren.
     
  17. PrettyGreenEye

    PrettyGreenEye Fanatiek lid

    13 dec 2014
    1.858
    0
    0
    pas ontslaan omdat ik aan mijn kinderwens begon, n
    ham, limburg, belgie
    sterkte de komende uren meid! met weeënremmers krijgen ze normaal alles wel terug stil. ik heb eraan gehangen op 27weken en ben er nu morgen 34. dus positief blijven al weet ik heel goed hoe moeilijk het is! heb je al longrijping gekregen? daar zou ik wel achter vragen. heb ik toen ook gekregen. spuiten zijn niet aangenaam maar je weet waarvoor je het doet. warscheinlijk als alles stil ligt moet je bedrust houden..
    knuffel en veel succes
     
  18. MissSter

    MissSter Bekend lid

    3 feb 2015
    687
    0
    0
    Mijn man had opeens heel erg last van abcessen op zijn zitvlak 😉 En moest een week lang een drain in blijven zitten ivm viezigheid en oud bloed wat er uit moest. En dat was nog al pijnlijk dus meneer kon niet zitten, liggen, bukken en een zwembad vd action om op te zitten was zijn beste vriend zeg maar 😉 gelukkig is ie er vanmorgen uit gegaan dus ik heb weer iets meer rust haha..

    Aiii geen fijn nachtje inderdaad. Zul je net zien.
    Met kindjes weet je het inderdaad nooit. Die van mij komt ook nog zo'n 2 x in de nacht.
    Beterschap met de kleine in ieder geval! Niet leuk als ze zo verkouden zijn!!
     
  19. MissSter

    MissSter Bekend lid

    3 feb 2015
    687
    0
    0
    Jeejtje dat is even schrikken zeg!
    Hopen dat de remmers snel aan slaan!
    Rustig aan meid en hou ons op de hoogte!
    Inderdaad duimen dat de kleine nog even veilig bij mama blijft zitten!
     
  20. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    Bah Marjo, sterkte. :( Hopelijk doen ze goed hun werk.

    Er zitten wel veel pechvogels in de groep zeg.. :(
     

Deel Deze Pagina