Yeah, whoehoe, Jippie, doet vreugde dansje op tafel. SMS ontvangen: alles is normaal! Op naar echo geslacht volgende week donderdag en vanavond gelijk nieuwe kleren bestellen.
jaaaaaaaaa!!!! ik hoorde mn telefoon bliepen dat er mail was en ik dacht meteen dat je de SMS had gekregen!! mooi!!!! proficiat!!
Heb me ziek gemeld vandaag. 2x overgegeven gister en vannacht nog een keer. Had 7 eicellen. Word tussen 13-15 gebeld of er bevruchting is.
Jeej woman geweldig op naar een mooie terugplaatsing! jammer van het ziek zijn. Nog 1.5 dag dames dan geslacht tijd
Woman super gped nieuws zeg! Het ziek worden is het dan wel waard nu nog hopen op een plakbeeb! Terug plaatsing is zo gebeurd. Ik ga voor je duimen meid!!!
Super meid!!! Ja dat weet ik maar al tegoed ik ben heel erg ziek geweest toen het is het allemaal waard nou hopen dat het ook zo bij jou mag zijn..... rust lekker gped uit en verwen je zelf met lekker gezond eten en drinken. Ik heb die eerst week veel pure granaat appelsap gedronken las dat het goed is voor de innesteling dus dacht het is gezond waarom ook niet 😊😆 je hebt er 2 van 1 had ik gekocht van pom en de andere was van healty nog iets ofzo beide kun je ze vinden in de koeling van de supermarkt bij de coolbest enz
Ik heb inderdaad vanaf de ochtend van de terugplaatsing ook in een paar dagen tijd totaal 3 flessen POM granaatappelsap leeggedronken. Dat is de meest pure en dus natuurlijke granaatappelsap die er is! Alleen bij Albert Heijn te koop dacht ik, bij jumbo nooit gezien. Die van Healthy people zit minder % granaatappel in
Ha wat toevallig mariska ja idd die van pom is echt puur k dronk echt alleen maar nog granaat appelsap had alles aan de kant laten liggen wel bitter die smaak he kon het na een paar dagen toch moeilijker drinken en van healty people idd minder %
Ik wou dat we hier een Dirk in de buurt hadden!! Zo'n fijne winkel!!! Bij m'n ouders (regio Rotterdam) hebben ze die veel! Ook bas Vd Heijden. Ik vond de pom op een gegeven moment zelfs lekker worden, maar alleen als ik hem ijskoud dronk! Ze zijn alleen niet goedkoop, dus zou ze niet zomaar kopen... Het was voor een goed doel 😁