16 t/m 31 oktober 2015 mama's!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door patriez26, 8 feb 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Aislyn

    Aislyn Fanatiek lid

    16 feb 2011
    2.448
    1
    38
    Dordrecht
    ♥16 tm 31 oktober 2015 mama's ♥

    Uitgerekende datum:

    16 oktober
    Spring28 , 29 jaar , 3e kindje
    Aislyn, 34 jaar, 2e kindje

    19 oktober
    Liva87, 27 jaar, 2e kindje
    SteffieD, 27 jaar, 1e kindje

    20 oktober
    Meisje1977, 37jaar, 1e kindje
    Pretty Green Eye, 23jaar, 1e kindje
    Winky, 32 jaar, 2e kindje
    Jughi, 27 jaar, 1e kindje
    MotherMary, 31 jaar, 2e kindje

    21 oktober
    Molly27, 27 Jaar, 1e kindje

    22 oktober
    KimG, 32 jaar, 2e kindje
    MamaTom, 28 jaar, 2e kindje

    23 oktober
    Bloem93, 21 Jaar, 1e kindje

    24 oktober
    xDanielle, 24 Jaar, 2e kindje

    25 oktober
    Chelsje, 27 jaar, 1e kindje
    Sunshine813, 34 jaar, 2e kindje

    26 oktober
    Zeehondje, 34 jaar, 2e kindje
    Colinn, 27 jaar, 1e kindje
    Michelle27, 30 jaar, 3e kindje

    Totaal: 19 Jongen (9), meisje (9), verrassing (1)


    Sterretjes:
    Cdvg☆
    Lolliebol☆
    Lieke86☆
    Vanille☆
    Zeedauw☆
    Thea23☆
    Butterfly☆
    Kreeftjes☆
    Disneymama☆
    Besjes☆
    Mavane☆
    KimmyCalypso☆
    ☆

    Afspraken en echo's:

    September
    15-9 Meisje1977, 25 weken groei echo en controle gyn
    16-9 SteffieD, controle VK
    16-9 Aislyn, controle VK en evt liggingsecho
    21-9 Colinn, liggingsecho 35 weken
    22-9 KimG, 36weken echo
    22-9 PrettyGreenEye, echo 36 weken
    24-9 Colinn, controle VK

    Oktober
    2-10 SteffieD, echo + controle gyn
    6-10 KimG, 38weken echo
    6-10 PrettyGreenEye, echo 38 weken
     
  2. zeehondje

    zeehondje VIP lid

    30 okt 2007
    5.754
    0
    36
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Wat een goed nieuws hier, fijn!
    Trouwerijen, goede nachtrust, gedraaide baby, enz. :)

    Hier aankomende zondag 8 jaar getrouwd en waan heerlijk met z'n drieën bij van der Valk brunchen. Echt heerlijk en zin in.

    Morgen laatste werkdag, joehoe!
     
  3. Colinn

    Colinn VIP lid

    8 jul 2014
    5.836
    1.241
    113
    Mn VK gaf ons tot 35 weken de tijd dat de beeb kon draaien anders moesten we m handmatig bij de gyn laten draaien. Ik heb van de week heul duidelijk gevoeld dat ie aan t draaien was. Was eruug pijnlijk en de volgende dag een heel beurs gevoel alsof mn buik 1 groot blauw plek was. Heel veel succes morgen bij de VK. Ik hoop dat je net zulk mooi nieuws als ons krijgt!
     
  4. SteffieD

    SteffieD Fanatiek lid

    17 mrt 2014
    1.696
    853
    113
    Vrouw
    Putte, Noord-Brabant
    Ik dacht in het begin ook z'n hoofd bovenaan te voelen maar het bleken z'n billen te zijn :D
    Hopelijk goed nieuws bij de VK!!!
     
  5. SteffieD

    SteffieD Fanatiek lid

    17 mrt 2014
    1.696
    853
    113
    Vrouw
    Putte, Noord-Brabant
    Alvast gefeliciteerd met jullie 8-jarig jubileum en veel plezier zondag!! Nog even genieten met z'n drietjes!!
    Succes op je laatste werkdag!!
     
  6. PrettyGreenEye

    PrettyGreenEye Fanatiek lid

    13 dec 2014
    1.858
    0
    0
    pas ontslaan omdat ik aan mijn kinderwens begon, n
    ham, limburg, belgie
    gisteren is de les terug begonnen.
    moesten normaal maar een kwartier gaan voor bespreking van ons eindwerk. leerkracht liep goed achter, ik was om 20u normaal aan ee beurt maar toen ik binnenmocht was het 20u45. uiteindelijk zat ik om 21u30 terug in de auto naar huis. moesten in de gang wachtzn en iedereen zat op de grond.. ja hoor dat zitten gaan was niet erg maar geraakte gewoon nietmeer recht. gelukkig 1 vn de meiden die ff een stoel voor mij haalde :)
    iedereen was kei bezorgd en super benieuwd om me terug te zien. Iedereen kijkt uit naar ons kleine ventje.

    ook ineens een stageplaats gevonden waar ik 40 uren voor dit jaar kan doen. moet dit nog doen voor januari aangezien ik dan zelf start.
    ik vroeg me af wat jullie denken van herstel na de bevalling?
    zou dat lukken om eind december een donderdag en vrijdag stage te doen en dan de week erna ma di woe of lijkt Jullie dat niet haalbaar fysiek?
     
  7. Aislyn

    Aislyn Fanatiek lid

    16 feb 2011
    2.448
    1
    38
    Dordrecht
    PGE, het verschilt heel erg per vrouw en per bevalling hoe snel je fysiek weer goed bent. Maar eind december, en dan met een weekend ertussen lijkt me wel haalbaar. Ook met een keizersnede zou je na een week of zes weer voldoende hersteld moeten zijn lijkt me.

    Zeehondje gefeliciteerd met jullie jubileum!

    Wij hebben alleen de erkenning geregeld (is ook niet zoveel moeite) en na de bevalling het gezag, wat tegenwoordig online kan geloof ik. Maar we gaan nog wel trouwen, ergens volgend jaar.

    Vandaag 35 weken! Nog 35 dagen staat in mijn ticker. Kan natuurlijk ook korter of langer zijn, spannend hoor. Ik hoop toch iets korter, mijn 1e dochter is van 23 oktober en zou toch fijn zijn als er iets meer tijd tussen de verjaardagen zit straks.

    Het doet nu soms flink pijn als de kleine beweegt. Lijkt net of ze zich afzet tegen mijn ribben en dan voel ik een steek in mijn kruis. Ik kan ook slecht slapen terwijl ik juist last heb van mijn bekken en zou moeten rusten. Maar ik heb geen rust in mijn hoofd.
     
  8. meisje1977

    meisje1977 VIP lid

    1 mrt 2013
    8.108
    472
    83
    Fijn dat de babies luisteren!

    PGE denk wel dat het haalbaar moet zijn maar het verschilt per lichaam.

    Zeehondje lekker nog een paar uurtjes en dan verlof! En gefeliciteerd met je jubileum

    Hier verder alles rustig. Weinig klachten, slaap nog goed. Dat is het voordeel van een kleine buik. Ik slaap nog lekker op mijn zij
    Alleen heeft het werk geen goede stoelen en dus wat last van rug . Gisteren met een kussentje in mijn rug gewerkt maar dat helpt ook maar tijdelijk. Voordeel is ik krijg bijna elke dag een rug massage. Heeft vl op de zwngerschapscursus geleerd :)
     
  9. Leaf

    Leaf Niet meer actief

    Helaas, ze ligt echt nog stuit. Volgende week moet ik terugkomen en mocht ze dan nog steeds stuit liggen moet ik naar de gynaecoloog toe.
    We zullen zien wat ze doet komende week!
     
  10. Spring28

    Spring28 Actief lid

    24 feb 2015
    261
    0
    0
    NULL
    NULL
    Balen zeg Leaf. Hopelijk draait de baby alsnog op tijd

    Fijn dat iedereen meeleeft op school PGE. Mij lijkt t geen probleem minstens twee maanden na bevalling (ga zelf ook vanaf 4 jan weer gewoon werken)

    Vervelend als je niet kunt slapen. Bij ons 'spoken' de kids de laatste weken (keer met blaasontsteking, nare droom, buikpijn etc). Elke nacht minimaal 1 kind 1 of meer keer wakker. Gelukkig gaat mijn man er dan uit omdat t in en uit stappen pijnlijk is. Word wel wakker maar slaap verder goed. Draai wel in etappes van zij naar zij. Las ergens dat t slim is 1 been te krommen (knie omhoog) en dan pas draaien.

    Ik vandaag 35 weken, zo blij mee. Had maandag in t ziekenhuis niet gedacht dit te halen
     
  11. Aislyn

    Aislyn Fanatiek lid

    16 feb 2011
    2.448
    1
    38
    Dordrecht
    Inderdaad heel fijn Spring! Wanneer is nu je volgende controle?

    Leaf wat balen. Een stuitbevalling zou ik niet durven. Dan nog liever keizersnee. Hopelijk draait de baby nog. Is er iets wat je zelf nog kunt doen?

    Vandaag bankhangdagje. Gelukkig nog maar twee werkdagen en dan verlof.
     
  12. Leaf

    Leaf Niet meer actief

    Lekker dat je bijna met verlof kan! Ik werk freelance en denk dat ik nog werk heb voor 2 weken :p. Maar lekker op mijn eigen tempo!

    Qua stuitligging is er weinig aan te doen zelf. Ik zou haar kunnen laten draaien uitwendig.maar de slagingskans is maar 40 procent dus ik denk dat ik dat niet ga doen. Voel me ook niet fijn bij het idee! Ze had het ook over acupunctuur. Maar daar geloof ik niet :p.
    Ik moet volgende week terugkomen. Wie weet draait ze nog!
     
  13. Beheer

    Beheer Administrator
    Medewerker

    11 feb 2005
    16.283
    2.984
    113
    Omdat jullie inmiddels al ruim over het maximale aantal van 5.000 berichten zitten doen we dit topic dicht. Willen jullie een nieuw deel aanmaken?

    Met vriendelijke groet,
    Beheer Zwangerschapspagina.nl
     

Deel Deze Pagina