Ik heb de grijze mandjes toch gevonden, die staan niet bij 'kinderkamers', maar gewoon bij 'opbergen' Product Detail | H&M NL
Leuk!!!! Als we een jongen zouden krijgen zouden wij ook voor die kleur op het bedje zijn gegaan Maar zoals je aan de kamer kunt zien krijgen we een meisje
Die hing er nog niet maar de aansluitingen zaten er wel. En op aanraden van de oma's besloten er toch eentje te hangen. Ik denk dat dit ook makkelijk is als er toch even een ongelukje gebeurd. Misschien zouden we met een speciale slang ook het bdje kunnen vullen. Vraag me af of zoiets bestaat. Wel lekker want dan hoef ik niet op en neer naar de badkamer.
Ooooh wat een mooie kamertjes 😃! Maargoed dat ik hier niet eerder keek want dan had ik veel te veel ideeen om uit te kiezen 😁. Onze babykamer is inmiddels helemaal af en we zijn blij met het resultaat.
Dank je ... Die mand die jij bedoeld denk ik, is een krukje, bij Kwantum gehaald. Behang is van Eijffinger (tout petit). Waren we eigenlijk meteen verliefd op.
Erg leuke kamer Mik, snoezig behang. Ook helemaal mijn smaak en niet te gestyleerd. Ik houd niet van meubelseries, niet in de woonkamer en niet in de babykamer.
Aaah je bedoelt de wieg 😁. Dat is een klassieker, ik heb er 34 jaar geleden ook in gelegen. Modekleuren van toen, bamboe met geel/bruine bekleding 😁. Mijn moeder heeft hem gemaakt zoals hij nu is.
Thanks 😊! Ken jou van t poffertjes forum ... Spontaan zwanger zie ik 😃! Voorzichtig gefeliciteerd alvast.
Ik zie het nu ook! Dankjewel! Je dochter is een dag na mijn tweeling geboren . Jij veel plezier van het laatste trimester, en weer een meisje, wat leuk!
Ah das leuk ☺️. Bijna 10 maanden alweer, al zal de gecorrigeerde leeftijd van de twins wat jonger zijn. Maken ze de woonkamer ook al onveilig 😉? Super dat je weer zwanger bent en ook nog spontaan. Duimen voor een plakker!
Dinsdag heb ik een echo, wat hopen we uiteraard een hartje te zien kloppen! De twins zijn met 37 weken geboren. Vanaf 37 weken is er geen correctie op leeftijd meer en praat men van volgroeide zwangerschap. Ze zijn wel iets kleiner als andere 10 maanden oude baby's maar net zo handig; kruipen, zelf zitten.
Ah dat hebben jullie goed gedaan, 37 weken ☺️ ... Hihi die kleintjes zijn verdomd handig en ze bedenken het allemaal zelf 😃. Ik zal voor je duimen dinsdag 👍🏻.