Waar erger jij je aan? (Facebook)

Discussion in 'De lounge' started by Warboel, Sep 16, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Warboel

    Warboel Fanatiek lid

    Jan 8, 2014
    3,541
    625
    113
    Ik ben er eigenlijk wel benieuwd naar. En dan vooral na aanleiding van de naderende 'vind-ik-niet-leuk'-knop op Facebook.

    Welk soort posts vinden jullie absoluut NIET leuk zoals ze op Facebook staan :p.
    Dus waar erger je je groen-en geel aan en zou je dus zonder gene voor op de nieuwe knop drukken. Een dikke duim naar beneden dus.

    Ik erger me persoonlijk rot aan van die hoax-plaatjes & verhalen.
    Nu gaan ze bijvoorbeeld weer rond over asociale vluchtelingen (vuilnis op straat, boterhammetjes in de prullenbak etc.), terwijl dezelfde foto in werkelijkheid de aftermath is van Lowlands om even een voorbeeld te noemen.
    Af en toe is het best griezelig, want ook personen worden op dezelfde manier zwart gemaakt (zo zag ik laatst bij internetpesters aangepakt) en iedereen deelt het maar en deelt het maar. Zonder dat ze misschien denken van: Goh, misschien klopt er geen biet van..."

    Ook op online verkoopsites is er eigenlijk wel dagelijks iemand die even genadeloos aan de schandpaal genageld mag worden. Meestal in verband met zogenaamde oplichting, maar meestal zijn ze gewoon pissig. Vaak heeft dat te maken met de prijs die niet nog verder naar beneden werd bijgesteld, omdat ze -na eigen zeggen- weinig te makken hebben (maar ondertussen elk gratis verkregen item voor het dubbele verkopen op marktplaats. De parasieten! :)).
     
  2. Talvi

    Talvi Niet meer actief

    Mishandelde kinderen/dieren..
     
  3. Niekepiek

    Niekepiek Niet meer actief

    #gewoonomdathetkan# Bleh daar krijg ik echt kotsneigingen van.:x
     
  4. TinaTeenslipper

    TinaTeenslipper VIP lid

    Jun 5, 2013
    7,020
    548
    113
    Foto's en plaatjes van mishandelde dieren of kinderen

    Of dat geleuter van deel dit binnen drie seconden als je van je zoon houd. Pfffff

    Verder niet eigenlijk. Als mensen me vervelen knikker ik ze van Facebook af of ik stel het in dat ik van hun geen meldingen meer krijg
     
  5. BeebieBeeb

    BeebieBeeb Fanatiek lid

    Mar 6, 2011
    4,672
    591
    113
    Groningen
    Ik erger me sowieso aan alle like, deel, krijg, profiteer, win en herhaal dat 356885432x acties. Lang leve de blokkeer en negeer knopjes. :D:D
     
  6. Vrolijkheid

    Vrolijkheid Niet meer actief

    Win en like acties. Superstom.

    Uitnodigingen voor spelletjes. Irritant.

    En verder gewoon teveel posten. Dat je elke dag een foto van je kind of outfit erop knalt. Met mate Please!
     
  7. sniffy

    sniffy VIP lid

    Mar 26, 2008
    10,179
    1
    36
    Verzorgende
    Dordrecht
    Van die posts van *zucht*
    En dan mensen vragen wat er is... Oh niks hoor.

    Aaarrrggghhh
     
  8. Warboel

    Warboel Fanatiek lid

    Jan 8, 2014
    3,541
    625
    113

    Hahaha, ooo dat is inderdaad echt vreselijk.

    Kom ik plaats een passief-agressief bericht op mijn pagina. Dan krijg ik vast wel een hoop reacties.
    Maar o wee als iemand durft te vragen om de reden. Dan is dat ineens iets 'wat niet de hele wereld hoeft te weten'.

    Zucht... :x
     
  9. ImAmommy

    ImAmommy Fanatiek lid

    Aug 23, 2015
    1,614
    1
    36
    De haatzaaierij! Bah! Lang leve de blokkeerknop idd
     
  10. skiwi

    skiwi Fanatiek lid

    Jun 15, 2012
    4,270
    402
    83
    Female
    Ik vind de 'vind ik niet leuk' knop niet leuk. Denk dat facebook er niet leuker op wordt zo. Voor mij staat positiviteit voorop.
    En ik stoor me vooral aan mensen die liken terwijl het niet gepast is. Het mag zijn dat ze het als teken van respect bedoelen of om het hun vrienden te laten zien, ik vind het niet netjes. Reageer dan en laat dan je medeleven zien met woorden, maar dat is dan weer teveel moeite ofzo
     
  11. sniffy

    sniffy VIP lid

    Mar 26, 2008
    10,179
    1
    36
    Verzorgende
    Dordrecht
    Ja vreselijk.
     
  12. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Van die stomme forumleden van hier die ooit eens aardig tegen mij waren maar die ik heb verwijderd omdat ze achterbaks waren, die mij nu expres uitnodigen voor dingen zoals 'gezond, slank & fit' en dat soort pagina's. Dat vind ik irritant. Als ik gezond, slank en fit zou willen worden, zou ik daar zelf wel achter aan gaan. Bovendien heb ik ook een spiegel hier; so get a life.

    Verder heb ik een hekel aan mensen die random plaatjes delen met: deel dit als je een achterbuurvrouw hebt diens schoonzoon lijdt aan een extreem moeilijke ziekte en het daar vreselijk moeilijk mee heeft en je dit plaatje post om hem een hart onder de riem te steken - je zegt eigenlijk gewoon helemaal niks. Schrijf het zelf en doe niet zo stom.

    En ik vind het stom dat iedereen inlogt met hun Facebook voor die zogenaamde tests van 'wie is je beste vriend' of 'wat is je échte leeftijd', waarbij je je geboortedatum, vriendenlijst en e-mailadres deelt met een spamwebsite die alleen je gegevens misbruikt omdat iemand te nieuwsgierig is over wat een stomme test zegt :p
     
  13. skiwi

    skiwi Fanatiek lid

    Jun 15, 2012
    4,270
    402
    83
    Female
    O en die mensen die anderen op hun nummer zetten met een of andere vage tekst om iemand uit hun lijst op hun nummer te zetten, zonder te zeggen over wie het gaat.

    Mijn schoonmoeder is daar zo goed in. En de halve familie moet zich dan afvragen of ze hen bedoelt. Nou, ik betrek gewoon lekker niks op mezelf 😄
     
  14. ImAmommy

    ImAmommy Fanatiek lid

    Aug 23, 2015
    1,614
    1
    36
    Sinds Wanneer bestaat er een vind ik niet leuk knop :$
     
  15. snoes79

    snoes79 Fanatiek lid

    Jun 9, 2014
    1,312
    1,192
    113
    Van die mensen die elke scheet op Facebook zetten:$
    Met name hun relatie perikelen.
    " ik hou zo van me schatje💗"
    Drie dagen later lees je
    " het is nu echt over, ik ga verder met me leven"
    Volgende dag is het weer dikke mik.
    En dat zo meerder malen per maand:(:$ en ook nog in slecht taalgebruik.

    Echt dikke vette kotsneigingen krijg ik er van!
     
  16. Warboel

    Warboel Fanatiek lid

    Jan 8, 2014
    3,541
    625
    113

    Seriously :$ ???!!
     
  17. sniffy

    sniffy VIP lid

    Mar 26, 2008
    10,179
    1
    36
    Verzorgende
    Dordrecht
    Ook zo erg.

    Pfff alweer vroeg wakker. En dat iedere ochtend ;)
     
  18. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Joah!

    Ik ben dik - maar sommige mensen storen zich schijnbaar aan mijn dikzijn en denken dat ik hulp nodig heb :D
    Ik denk eerder dat zij psychische hulp nodig hebben om mijn dikheid te verwerken :cool:
     
  19. skiwi

    skiwi Fanatiek lid

    Jun 15, 2012
    4,270
    402
    83
    Female
    Binnenkort komt deze optie wat ik zo heb begrepen
     
  20. ImAmommy

    ImAmommy Fanatiek lid

    Aug 23, 2015
    1,614
    1
    36
    Wow :$
     

Share This Page