Waar erger jij je aan? (Facebook)

Discussie in 'De lounge' gestart door Warboel, 16 sep 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sparky

    Sparky Niet meer actief

    Spelletjes zet ik uit.

    Wat ik irritant vind:

    -IS beelden, wie ben jij om te beslissen dat anderen graag naar onthoofde mensen kijken?
    -foto's van mishandeling van mens en dier.

    -Plaatjes over ziektes zoals bijvoorbeeld kanker met als laatste zin "ik weet zeker dat 99% van de mensen dit niet deelt, maar ik doe het wel"

    -Mensen die in dusdanig slecht nederlands typen (wat echt geen dyslexie meer kan zijn) dat het soms zelfs niet eens fatsoenlijk te begrijpen is maar er vaak gewoon al een veel te hoog 'tokkie' gehalte uit straalt.

    Doe maar gewoon normaal dan doe je al gek genoeg denk in dan.
     
  2. Kimi1

    Kimi1 Fanatiek lid

    17 apr 2010
    1.946
    54
    48
    Uhmm aan alles, daarom geen Facebook meer voor mij.... heerlijk! Ieder zn ding natuurlijk he
     
  3. RoxannaG

    RoxannaG Niet meer actief

    Ik ergerde me er aan als mensen gingen vragen waarom ik hun uit m'n lijst had gegooid ;) Superidioot vind ik dat.
     
  4. conejita

    conejita Fanatiek lid

    14 jul 2013
    3.311
    248
    63
    Vrouw
    customer service
    Spanje
    dat ik veel te veel vrienden heb maar ze er ook niet af durf te gooien.
    eigenlijk vind ik er niet veel meer aan.
    zit vaker hier dan op fb.

    ik erger me aan posts als "90% v mijn vrienden zal dit niet delen, als je het wel deelt ben je tegen kanker" zo stom
     
  5. Ennas86

    Ennas86 VIP lid

    19 jul 2008
    5.468
    1
    36
    Al die deel, like en win acties. Verschrikkelijk!
     
  6. Tooss

    Tooss Actief lid

    11 apr 2015
    163
    2
    18
    NULL
    NULL
    Ik kan me zowel vreselijk ergeren (lees: kwaad maken) aan de antisemitische berichten van een paar mensen met een islamitische achtergrond als aan de pro PVV en enorm rasictische berichten richting vluchtelingen, moslims etc van aantal Nederlanders. Die mensen heb ik er allemaal afgegooid. Dieptepunt was berichtje van oud klasgenootje: "Hitler sta op uit je graf en maak je werk af!"

    En verder idd die like in 2 seconden en alle onzin die zo voorbij komt
     
  7. tuc

    tuc Niet meer actief


    Neeeeee:$ dat eerste is wel echt grof🙊
     
  8. MZS

    MZS Fanatiek lid

    7 mrt 2014
    1.605
    0
    0
    Home sweet home
    van die statussen zoals:

    van die aandacht vragen statussen ben verdrietig bla bla en dan verder er niet op in gaan

    en van die berichtjes zoals ik speel geen spelletjes!
    kan je heel makkelijk uitzetten ipv zulke dingen op fb te zetten :)
     
  9. mam1991

    mam1991 VIP lid

    17 jan 2013
    10.071
    2.096
    113
    Iemand uit m'n vriendenlijst zet op Facebook: hopelijk komt het goed.... wat komt hopelijk goed????? zet dan gewoon niks neer 😂
     
  10. Catootje80

    Catootje80 Bekend lid

    30 aug 2014
    711
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb laatst een pak pampers gewonnen hehe
     
  11. Insomniac

    Insomniac Fanatiek lid

    24 jan 2015
    1.841
    780
    113
    Virtueel assistent
    Gelderland
    Het is niet waar. Joyce zegt zelf ook dat ze "ze ervan verdenkt" en dat het anoniem gebeurd dus ze kan helemaal niet weten of dat echt zo is. Ik reageerde misschien heftig maar Joyce is ooit zelf weg gegaan van zo'n groep omdat ze naar eigen zeggen vals beschuldigd werd, en doet dit nu zelf en blijft dit ook bij elke gelegenheid doen. Op een gegeven moment word het vervelend. Ik vind het best naar dat mensen klakkeloos beschuldigd kunnen worden, maar ik 'kinderachtig' ben omdat ik er wat van zeg dat het niet klopt. Jammer.
     
  12. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.067
    3.860
    113
    Die ja, dat zou verboden moeten worden :D, zo irritant, ik reageer ook nooit.

    Verder:
    Mishandelde dieren, die stomme testjes...met wie zou je op vakantie moeten en allerlei randdebielen die zo'n IQ testje doen waarbij de uitslag minimaal 140 is, van die stomme gedichten die vol spelfouten staan, of dingen als 'deel dit als je ook van je kinderen houdt of kanker een vreselijke ziekte vindt'...gevolgd door 'ik weet nu al welke vrienden dit NIET zullen doen ;). Rot toch op.
     
  13. Martine1983

    Martine1983 Fanatiek lid

    4 feb 2014
    1.568
    1
    0
    Drenthe
    Mensen die alleen reageren op hoe je iets hebt geschreven i.p.v. inhoudelijk te reageren. Is mijn familie echt geweldig goed in.

    En van die emo teksten vol spelfouten en inderdaad de gruwelijk irritante 'ik weet nu al wie dit wel of niet zal delen'. Nou fijn, dan hoef ik ook geen moeite meer te doen..

    Verder ben ik erg blij met Facebook. :p
     
  14. Ctje1987

    Ctje1987 Fanatiek lid

    29 mrt 2011
    2.822
    94
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    - Je eigen foto's/statussen liken
    - Mensen die het onderscheid tussen fb en een dagboek niet kunnen maken
    - Van die misselijkmakende statussen waarin 20x gezegd moet worden hoe prachtig, fantastisch en geweldig de kinderen zijn
    - Van die testjes 'hoeveel kinderen zou jij moeten krijgen' en dat soort onzin
     
  15. Logan

    Logan Niet meer actief

    Ik vind valse beschuldigingen grof ;) en nog erger is dat iedereen het klakkeloos aanneemt.
     
  16. sniffy

    sniffy VIP lid

    26 mrt 2008
    10.179
    1
    36
    Verzorgende
    Dordrecht
    Aha, dus jij wint alles :D :p
     
  17. Twinkle81

    Twinkle81 Fanatiek lid

    4 jul 2014
    4.945
    1.033
    113
    Voorschoten
    En vriend van mij heeft een weekend naar een bungalowpark gewonnen. Iemand in een fb groep waar ik in zit een Tula drager. Verder zijn het vooral kleine dingen die worden gewonnen. Ik ben zo brutaal geweest om te vragen op mijn tijdlijn of iemand wel eens iets heeft gewonnen ;)

    Berichten van het AD staan bij mij geblokkeerd. AD heeft van die sensatieberichten, bah.
     
  18. ImAmommy

    ImAmommy Fanatiek lid

    23 aug 2015
    1.614
    1
    36
    Helaas zijn het er zoveel :(
     
  19. Keke91

    Keke91 Bekend lid

    3 jul 2014
    644
    336
    63
    Vrouw
    Gelderland
    Volwassen stellen die elkaar continue taggen in al hun slijmerige berichten 'Ik hou zoveel van jou, wij voor altijd bladiebla'.
    Aantal maanden later zijn ze uit elkaar, weer een aantal maanden later weer bij elkaar en dan gaat het hele riedeltje gewoon weer verder. 'Jaaa, wij voor altijd noemen ze dat.' :p

    En inderdaad, mensen die zomaar alles aannemen wat er gedeeld wordt.
     
  20. Keke91

    Keke91 Bekend lid

    3 jul 2014
    644
    336
    63
    Vrouw
    Gelderland
    Dit ook inderdaad :(. Ik zie soms opmerkingen van mensen waarvan ik het echt niet verwacht had. Helaas zijn het heel wat mensen die soms hun slechtste kant laten zien.
    Als ik iedereen moet verwijderen dan ben ik nog wel even bezig, dus ik negeer het over het algemeen maar gewoon.
     

Deel Deze Pagina