Spoed!! Wie wil meedenken zou heel fijn zijn

Discussion in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' started by ilja27, Sep 17, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ilja27

    ilja27 Fanatiek lid

    Jan 21, 2010
    1,555
    1
    36
    Hallo

    Even een nieuwe topic alleen voor vandaag.
    Daarna ga ik weer over in de oude topic.
    Nog 2 keer IUI dan houdt het voor ons op.
    Hier mijn rijtje ovulatietesten.
    Ik moet van de gyn meedenken.
    Ik krijg vandaag weer een follikel meting.
    En ik denk dat ze zeggen vanavond pregnyl en dan zaterdag IUI.
    Maar als deze ovulatietest bijna of helemaal positief is.
    Dan moet de pregnyl vanochtend en de IUI morgen.
    Een follikel springt heel snel bij mij na pregnyl.
    Dit wordt iui nummer 8.
    We hebben nog 1 IUI hierna dan is het helemaal gebeurd.
    Ik hoop dat jullie mee willen denken, mee willen kijken en dan vooral wat zou jezelf doen.

    - vanavond pregnyl en zaterdag IUI
    - vanochtend pregnyl en morgen IUI
    En dan ook kijkend naar de ovulatietesten.

    Alvast bedankt
    Super fijn
     
  2. marievs

    marievs Fanatiek lid

    Sep 16, 2013
    2,120
    294
    83
    Ik heb hier geen verstand van. Maar wil je heel veel succes wensen met de keuze! En hopelijk is dit JULLIE IUI.
     
  3. Meli87

    Meli87 Lid

    Feb 11, 2015
    12
    0
    1
    Wanneer moet je op follikelmeting gaan? Ik zou deze middag nog eens testen, misschien is hij dan wel donkerder. En ook eens kijken hoe groot je follikel is momenteel. Doen ze ook een bloedafname? Dan weet je zeker of je piek nu is.
     
  4. Pipo30

    Pipo30 Fanatiek lid

    Jul 31, 2014
    4,944
    681
    113
    Ik zou eerst zeker een positieve ovulatie test willen hebben.Dan pregnyl,en dan de IUI.
    Dus even doortesten nog...misschien ben je elke keer wel te vroeg met de IUI. Ik zou het nu eens volgens het 'boekje' proberen.Wie weet...
     
  5. Deebje

    Deebje Bekend lid

    Mar 2, 2013
    960
    27
    28
    Female
    Tja ik heb ook geen idee, maar de Pregnyl zorgt ervoor dat het eitje precies 36 uur later springt.

    Mag ik vragen waarom jullie pad stopt na IUI, is dit een eigen beslissing, want als IUI kan, kan er toch nog veel meer? Het is namelijk de minste ingrijpende behandeling... Gewoon interesse en meedenken ;)
     
  6. Be Happy

    Be Happy Niet meer actief

    Ben ik het eigenlijk wel mee eens.

    Want stel dat je test vanmiddag of vanavond nog niet positief is en je zet dan alsnog de Pregnyl, dan kan het zijn dat je een nog niet volledig gerijpt eitje laat springen. Natuurlijk geeft Pregnyl je eitje ook nog even een boost, maar dan nog.
    Persoonlijk zou ik liever wachten tot mijn eitje er zelf echt klaar voor is (helemaal goed rijp dus en dus echt een mooie positieve ovulatietest) en dan pas de Pregnyl zetten en de IUI daarop afstemmen.

    Ik zou dus doortesten net zo lang tot beide streepjes minstens even donker zijn. Dan Pregnyl en de IUI.
     
  7. ilja27

    ilja27 Fanatiek lid

    Jan 21, 2010
    1,555
    1
    36
    #7 ilja27, Sep 17, 2015
    Last edited: Sep 17, 2015
    Net terug gekomen uit het ziekenhuis.
    Ik moet nu de pregnyl zetten
    Follikel was 19mm
    Morgen middag half 5 iui
    Net voor de pregnyl nog een test gedaan
    Zal zo even een foto plaatsten
    Ja misschien ben ik wel net steeds te vroeg
    Maar uit ervaring weten we na pregnyl springt mijn follikel heel snel
    Super lief voor het meedenken
     
  8. ilja27

    ilja27 Fanatiek lid

    Jan 21, 2010
    1,555
    1
    36
    Test van vanochtend 8:00 en van vanmiddag 13:15.
    Meer ook voor mezelf nog een test gedaan voor de pregnyl.
    Ik sta wel achter de beslissing.
    Ja misschien zijn we steeds te vroeg
    Maar we hebben alles al geprobeerd 36 uur tussen de pregnyl
    24 uur tussen de pregnyl
    28 uur tussen de pregnyl
    De ene keer dag 10 al een follikel van 20mm en de andere keer pas dag 16 een follikel van 19mm.
    De follikel was nu 19mm dat is een mooie grote om pregnyl te zetten is mij verteld
    De test zit tegen positief aan dus ja het blijft lastig.
    En ze zeiden een ovulatietest loopt altijd wat achter met een echo wat ze precies daarmee bedoelen weet ik ook niet.
    Wat is een goede timing
     
  9. Deebje

    Deebje Bekend lid

    Mar 2, 2013
    960
    27
    28
    Female
    Nou als jij er vrede mee hebt is dat het belangrijkste ;)

    Alleen dit: "En ze zeiden een ovulatietest loopt altijd wat achter met een echo wat ze precies daarmee bedoelen weet ik ook niet."

    Ik zou eerder zeggen andersom, meestal is de test positief en dan springt het eitje binnen 24 tot 48 zelf 72 uur.... Dus.......... ;)
    Naja ik ben geen arts! Succes morgen!
     
  10. ilja27

    ilja27 Fanatiek lid

    Jan 21, 2010
    1,555
    1
    36
    Dankjewel op laatste weet je het zelf ook niet zo goed meer.
    Ik ben al meer bezig met afsluiten.
    Nog 2 keer en dat idee is wel heel moeilijk.
    Het is en blijft lastig die timing.
    En ja ik had nu mijn eigen arts en die dacht heel goed mee.
    Ja en of de test nou wel of niet positief is vind ik ook lastig.
    Ja ik zou ook zeggen andersom, maar ben ook geen arts.
    Dit heeft ook niet mijn eigen arts gezegd een andere gyn.
    Zal het nog eens navragen.
     
  11. Pipo30

    Pipo30 Fanatiek lid

    Jul 31, 2014
    4,944
    681
    113
    Ik zou met een follikel van 19 mm en geen positieve ovulatietest nog geen pregnyl zetten...
    Ik zou bellen en opnieuw overleggen.Straks ben je weer te vroeg,en dat zou met nog maar 1 kans toch heel erg zonde zijn...
     
  12. Pipo30

    Pipo30 Fanatiek lid

    Jul 31, 2014
    4,944
    681
    113
    O ja,en misschien wil je de vraag van mijn voorgangster nog beantwoorden,die heb ik je ook al vaker gesteld.
    Waarom stopt het hier?
    Als je het niet wilt zeggen is dat prima natuurlijk,maar misschien kan je dat dan gewoon zeggen.Het is namelijk best apart om na IUI te stoppen en geen ande re opties te proberen,ik ben oprecht benieuwd waarom dat is.
     
  13. ilja27

    ilja27 Fanatiek lid

    Jan 21, 2010
    1,555
    1
    36
    Ik heb weer overleg gehad. En zei zeggen dat als de ovulatietest bijna positief is en de follikel nu 19mm en ik al op cd 14 zit. Ze juist wel nu pregnyl willen zetten. De follikel nog een boots krijg en hierdoor snel kan knappen bij mij en dan morgen middag laat de IUI. Dus ja ik kan praten als brugman ik heb de pregnyl toch maar gezet. Ik weet het ook niet meer.
     
  14. ilja27

    ilja27 Fanatiek lid

    Jan 21, 2010
    1,555
    1
    36
    Het is voor mij heel lastig hier uitspraak over te doen. Maar er zijn echt geen opties meer mogelijk. Ons zaad is op ( reden hiervoor laat ik in het midden) en een ander ziekenhuis wilde ons niet overnemen i.v.m. strenge vervoersregels. Deze regels zijn sinds dit jaar ingegaan. Dit ziekenhuis heeft ons gelukkig nog de kans gegeven. Anders werd het zelfs vernietigd. En dit is een klein ziekenhuis waarin ik veel zelf mee moet denken. Dan snap je het misschien een klein beetje. We hebben al veel kansen gehad. En de vorige keer toen ik zwanger ben geraakt toen was de ovulatietest niet eens positief. Ik heb toen gezegd hij is positief dat was de 3de ronde. Ik had dat toen gezegd, omdat we moeilijk konden plannen destijds. Ik moest toen 15 minuten blijven liggen en dit konden er maar 10 zijn. En toen bleek ik gewoon zwanger. Dus ja de timing het blijft lastig. Maar ik ben het min of meer nu wel aan het afsluiten. Voor mijn gevoel is er meer aan de hand anders was het al raakt geweest. Zijn best goede momenten van Timing geweest. Het zal een plekje moeten krijgen en dat wordt een hele zware periode. Maar ik ben blij met wat ik heb. Al zal de wens altijd blijven.
     
  15. Pipo30

    Pipo30 Fanatiek lid

    Jul 31, 2014
    4,944
    681
    113
    Is het een idee om met het zaad wat er nu nog wel is,ivf of icsi te doen ipv nog verder te gaan met IUI?
    Of zijn deze opties ook allemaal al bekeken?
    Stel je voor,je zou 1 keer ivf doen,en je krijgt daar 6 embryos uit,dan heb je nog 6 kansen,tegenover nu nog 1...Is gewoon een voorbeeld natuurlijk,het kan er ook maar 1 zijn,en dan ben je net zover als nu...of 10 en dan nog 10 kansen.
    Snap je wat ik probeer te zeggen?Ik zou met dat beetje wat er dan nog is,het hoogstmogelijke eruit willen halen.
     
  16. ilja27

    ilja27 Fanatiek lid

    Jan 21, 2010
    1,555
    1
    36
    Ik mag blij zijn dat het hier nog kan. Het zou vernietigd worden. Ik heb heel Nederland afgebeld en zelf privé klinieken. En het buitenland is voor ons geen optie. Helaas is er niemand die ons kan helpen. Dit was onze enige optie nog. En dan ben je heel dankbaar dat je 9 kansen hebt gehad. En ja het is nu wel zuur dat dit de laatste 2 zijn van die 9. Het is echt einde verhaal. Geloof me anders had ik het zeker wel gedaan. Maar ik mag niet anders dan dit helaas. Het houdt echt op hier. Erg spijtig, maar dat zijn de regels in Nederland tegenwoordig. Ze worden steeds strenger en het kwam ons ook heel koud op het dak.
     
  17. Babii

    Babii VIP lid

    Jun 10, 2009
    11,520
    3
    38
    Dit is bij mij niet bijna positief, maar heb geen idee hoe jouw testen zijn rond ovulatie. Hier laten ze mij gewoon iedere dag terugkomen tot follikel 18 mm is; als hij dat is pregnyl.

    Waarom laten ze je niet terugkomen voor meerdere fm metingen? Vindt het natuurlijk niet aan jou om mee te denken, daar is de arts voor.

    Hoe groot was je follikel vandaag? Aan de hand daarvan kan je wel een beetje je ovulatie inschatten....
     
  18. ilja27

    ilja27 Fanatiek lid

    Jan 21, 2010
    1,555
    1
    36
    Mijn follikel was vandaag 19mm.
    Ik ben deze keer juist vaker geweest.
    4 keer terug gekomen voor fm metingen.
    Ik verlies al wat oud bloed sinds gister dit heb ik altijd net voor de ovulatie.
    Dus ja hij zit er zeker aan te komen.
    Bij zo'n ovulatie test knalt hij vaak dezelfde avond of de ochtend erna.
     
  19. RoosW87

    RoosW87 Actief lid

    Jan 17, 2015
    282
    58
    28
    Volgens mij ben ik de enige, maar naar mijn idee (en m'n gevoel) zit je juist goed nu. Met deze ovulatietest en een follikel van 19 mm.

    Een ovulatietest hoeft niet bij iedereen zo donker te worden. Kan je het niet vergelijken met oude ovulatietesten en de kleur daarvan? Al denk ik wel dat deze test positief is :)

    Je hebt nog twee kansen! Ik snap dat je uit zelfbescherming het al aan het afsluiten bent, maar ik hoop toch zo dat het een van deze twee kansen raak zal zijn! Iedere keer is een kans en het hoeft maar een keer raak te zijn :)

    Succes en ik ga voor jullie duimen!!
     
  20. kat80

    kat80 Fanatiek lid

    Jul 12, 2013
    1,311
    0
    36
    Zou dat oud bloed ook niet van de echo kunnen komen?!
     

Share This Page