Hier helaas nog niet echt het meest positieve nieuws. Het vruchtje was minder ver dan verwacht. Ongeveer een week verschil. Het hartje klopte, maar te traag. Vk gaf aan dat het twee kanten op kan gaan. Niet te zeggen welke. Nu over twee weken opnieuw kijken of het goed gegroeid is of toch mis is gegaan
Ach nee koali, ik duim voor je dat het de goede kant op gaat!!!! Dit is natuurlijk niet het nieuws wat je wilt horen... Ik denk aan je meid! 😘
Koali, dat is inderdaad niet het nieuws wat je wilt horen. Hoop en duim voor je dat de volgende echo positief uitpakt. Heel veel sterkte in deze onzekere weken!
Hoi meiden! Mag ik ook met jullie mee komen kletsen? Ik ben 28 jaar en in verwachting van ons eerste kindje. Ik ben waarschijnlijk rond 15 mei uitgerekend. Een leuke datum want dan ben ik 1 jaar getrouwd Op zaterdag 26 september weet ik meer, dan heb ik mijn tweede echo. Afgelopen zaterdag heb ik al een echo gehad, omdat de vk een vermoede had dat ik misschien verder was dan ik zelf dacht. Er was alleen nog niet echt iets te zien, behalve dat mijn baarmoeder druk bezig was met 'iets'. Ik heb net een paar pagina's terug gelezen, wat mooi al die positieve berichtjes over kloppende hartjes. Gefeliciteerd! Daarnaast ook heel triest om te lezen dat het bij sommige minder goed nieuws is.. sterkte
Welkom!! Ja als je te vroeg gaat dan zie je nog niets, kan een week later heel anders zijn hoor.. Geniet ervan.. Nog geen zwangerschaps kwaaljtes? Enne.. Gefeliciteerd! 😄
Dankjewel Saffira! Ja ik vond het ook redelijk apart omdat ze me toch wilde zien, terwijl ik had aangegeven dat ik waarschijnlijk rond de 4/5 weken zou zitten. Maar ik vond het natuurlijk wel leuk om al een keertje daar te zijn geweest en mee te maken hoe het in zijn werk gaat Mijn kwaaltjes vallen erg mee. Mijn borsten zijn gespannen en best pijnlijk en sinds een paar dagen moe, maar dat kan ook komen doordat ik na werktijd 's avonds nog een aantal uren werk voor een ander project
Oh koali wat een onzekerheid en 2 weken is dan zo lang wachten! Waarom mocht je niet na 1 week terug ? Welkom ditbenik! Gefeliciteerd met jullie zwangerschap en hopelijk een mooie echo de 26e Hier op en af misselijk en slaap slecht terwijl ik ontzettend moe ben Nog 4 nachtjes tot de echo ..
Nou dames, ik heb zojuist gebeld met de verloskundige. De verloskundigenpraktijk willen graag van me horen vanaf 7 a 8 weken voor afspraak maken, maar ik heb vandaag gebeld, ben vandaag 6 weken. Ik heb al paar weken gewone menstruatieklachten zoals ik eerste dag van de menstruatie ook altijd heb (heb hele hevige pijnen dan altijd), maar woensdagavond en vannacht had ik zulke enorme pijnen dat ik bijna flauwviel, lag alleen maar te janken van de pijn, het deed echt enorm veel pijn. Gelukkig beide keren geen bloedverlies, maar ik heb toch even gebeld. Kan beter bevestiging hebben dat het erbij hoort, dan achteraf te horen krijgen dat ik eerder aan de bel had moeten trekken. De assistente gaat het even met de verloskundige overleggen en na 13.00 uur krijg ik een belletje. Ze denkt wel dat het erbij hoort, maar het feit dat ze gaat overleggen, geeft mij het gevoel dat ik er wel goed aan gedaan heb om te bellen. Ik houd jullie op de hoogte!
1992, goed dat je gebeld hebt hoor! Beter het zekere voor het onzekere.. Het lijkt me eerlijk gezegd ook niet helemaal normaal. Al heb ik vorige week ook met zulke erge krampen gezeten, moest ook gelijk naar de wc en diarree daardoor, dat ik me wel kan voorstellen dat je veel pijn hebt.. Ik ben bijna een half uur van de wereld geweest, bijna niet aanspreekbaar. Alleen dit was bij mijn vorige zwangerschap ook alleen minder lang. Misschien werkt jouw zwangerschap heel erg in op je darmen of heb je een hele gevoelige baarmoeder... Het hoeft niet slecht te zijn iig. Ditbenik, pffff na werktijd ook nog verder werken? Ik hoop dat dat tijdelijk is want een zwangerschap kost best veel energie. Al is de 1 de ander niet natuurlijk.. Vermoeidheid hoort er idd wel helemaal bij... Mariah, heel herkenbaar. Ik ben overdag helemaal doodmoe en savons niet in slaap kunnen komen.. Snap heel eerlijk gezegd niet wat vrouwen nou zo leuk vinden aan zwanger zijn.... 😁 vind er niets aan! Behalve dat er een klein wondertje aan gaat komen van mij en mijn man! Haha..
Ik heb een telefoontje gehad, ik moet volgende week maandagmiddag naar de gynaecoloog voor, waarschijnlijk, een inwendig onderzoek. Om te kijken of het goed op zn plek zit en alles er voor de rest goed uitziet. Ze zeiden wel dat ik het mocht afzeggen als ik komend weekend die erge krampen niet heb. (wat zouden jullie doen als ik komend weekend nergens meer last van heb?) Waarschijnlijk is het gewoon mijn baarmoeder die hard aan het werk is, maar ik wil het zekere voor het onzekere nemen. Zei de assistente van de verloskundige ook, en het feit dat ze me doorverwijzen naar de gynaecoloog geeft me rust. Ga me er voor de rest niet druk om proberen te maken, heeft op dit moment geen zin.
Ik zou sowieso gaan. Wat je al zei: beter het zekere voor het onzekere. Straks is het een bbz, dan moet je er zo vroeg mogelijk bij zijn. En anders krijg je zelf de rust en zekerheid dat het goed is. Dat zorgt weer voor minder stress, dus ook alleen maar goed.
Gefeliciteerd! Leuk dat je mee komt kletsen. Leuk dat je uitgerekende datum op de je trouwdag valt! Ik heb het ook goed uitgekiend. Ik ben uitgerekend op mijn verkaardag Wel een fijne tijd om te bevallen, in mei. Dan loop je niet in de heetste maanden met een dikke buik. En het kindje gaat lekker de zomer in.
@koali Fijn dat je voor een echo naar de gyn kunt. Het hoeft inderdaad niets te betekenen dus goed dat je je niet te druk maakt. Maar het zou wel fijn zijn als je zekerheid hebt.
Hallo allemaal. . Hoe gaat het met iedereen? Hier flink belabberd continu een zwaar misselijk gevoel wat maar niet weg wilt trekken te stomme is dat ik dus niet moet overgeven dus dat zware rot gevoel blijft maar hangen T liefst lig ik hele dagen in bed. . Lukt me niet om fatsoenlijk te eten en alle luchtjes maken me nog misselijker Zo klaag modus weer uit Zijn er gisteren nog echo's geweest? Hier nog 3 nachtjes slapen. . Ben stik zenuwachtig
Wat vervelend mariahh dat je je zo belabberd voelt. Ik had gister zo'n dag. Hele dagveel te druk op mn werk en toen stortte ik zowat in thuis. Ben meteen naar bed gegaan en beetje geslapen en savonds ging het wel weer goed. Ik maandag echo kan niet wachten!
Jij beschrijft exact hoe ik me voel. En van al dat in bed liggen word ik knettergaar. Maar uit bed weet ik ook niet wat ik met mezelf aanmoet. Lezen of andere leuke dingen is me allemaal veel te inspannend. En ondertussen verveel ik me suf. Mijn vriend staat te douchen en ik ruik vanaf hier de douchegel, bleh! Ook parfum en deo, die geuren zijn plotseling zo goor, zo kunstmatig!
Kolibri & Mariahh, ik heb exact hetzelfde. Donderdag na het douchen om half 9 'even' op bed gaan liggen, en spontaan in slaap gevallen en pas weer wakker geworden toen mn man thuiskwam om 23.00, hij vond hetzo raar dat alle lampen overal nog aan waren, haha. Gister toevallig dagje vrij, maar goed ook, want heb hele dag uitgeschakeld op de bank gelegen. Vandaag precies hetzelfde, hartstikke misselijk, ben net maar naar de drogist gegaan om iets homeopatisch op te halen, hopen dat het wat helpt, aangezien ik vandaag nog 2 taarten moet maken en wat hapjes voor vanavond, omdat we dan visite krijgen (ook weer lekkere timing allemaal). Nog 6 weekjes, hopen dat het na die 12 weken wat minder wordt.