Ik hoop dat ik met de kerst lekker in mijn kraamtijd zit!! Dus geen plannen voor kerst hier ik wil gewoon thuisblijven met mn vriend als ik nog niet ben bevallen. En dan doen we gewoon wat vlees op de grillplaat. Ik zorg dus wel dat we vanalles in huis hebben zoals stukjes kip ed wat we ook nog kunnen invriezen. Dus ik zie wel hoe het loopt maar als ik niet ben bevallen ga ik iig niet bij mijn schoonouders eten maar wil ik die dagen zo dicht mogelijk bij huis blijven.
Wij hebben een jaar niets gedaan.. Lekker met zijn 2e (toen nog) op de bank met lekkere hapjes.. Gewoon niets.. Het was heeerlijk! Toch mis ik mijn familie op zulke dagen, dus ipv 3 dagen niets doen hebben we nu 1dag niets hahah. Kerstavond naar mijn moeder, 1ste of 2e naar mijn vader. De andere dag thuis
Kerstavond met vrienden dineren. Eerste kerstdag brunchen bij mijn ouders en dineren bij mijn schoonouders, waarschijnlijk gourmetten. Tweede kerstdag lekker met het gezin thuis. Een rustige dag, even naar buiten en relaxen binnen. Ook makkelijk qua eten. Ik verwacht dat het zo gaat, want zo doen we het al jaren
Wordt weer gillend druk, 23-12 zijn onze oudste en ik zelf jarig, 24-12 is mijn man jarig en geven we een surprise party voor m'n vader want die wordt 60, 25-12 is hij echt jarig en eten we altijd bij m'n ouders en diezelfde dag wordt ook mijn zwager 30 dus ook dat vieren we dan... 26-12 vieren we altijd met vrienden en dit jaar zal het bij ons zijn. Ben serieus echt blij als het weer achter de rug is allemaal.
Ik hoop dan al te zijn bevallen. (23e uitgerekend). En dat ik deze 2 dagen gewoon met mijn gezin kan zijn. Wij hebben niks gepland in ieder geval.
Nog geen idee. kerst tot en met oud en nieuw kan wel eens ingewikkeld worden hier.. Dus eerst maar even zien of we het een en ander op kunnen lossen.
Zal wel hetzelfde worden als alle andere jaren haha 1ste kerstdag naar schoonouders en gaan we meestal uiteten met zwanger/schoonzus en kinderen. 2de kerstdag gaan we met de oudste kinderen naar de bioscoop en komt mijn moeder op de jongste passen en daarna gaan we gezamenlijk eten. Ik zou ook weleens een jaar naar een CP park willen gaan maar komende jaar komt het ongelukkig uit ivm mijn werk.Misschien dat we dat in 2016 eens kunnen doen. Lijkt me leuk om een keer iets heel anders te doen.
Ik weet t nog niet precies, we hebben weer een heftig jaar achter de rug... en dan is het ook nog niet eens voorbij. Ik denk dat we dit jaar (voor t eerst) kerstavond met cadeautjes vieren. Op Kerstavond (Heiligabend) Eerst om 18 uur naar de kerst"nacht"dienst en daarna thuis met zn viertjes cadeautjes uitpakken. Ik verwacht dat we eerste Kerstdag met mijn familie samen gaan zitten. Eea is wel afhankelijk van de wens(en) van mijn zusje en haar man. Tweede kerstdag zien we wel..... mbt Kerstavond met cadeautjes... wij wonen in Duitsland, en hier wordt Sinterklaas/Nikolaus alleen maar gevierd met snoepgoed en Peperkoekmannetjes. Op Kerstavond liggen er cadeautjes onder de kerstboom... welke pas op eerste kerstdag wordt versierd. Nou lichten wij de hand wel met het versieren.... vanaf het moment dat de boom in huis komt wordt hij ook versierd
Nog niks gepland eigenlijk. 1 van de kerstdagen bij mijn ouders denk ik. Ergens in de kerstvakantie gaan we meestal uit eten met mijn schoonfamilie. En soms slaan we ook een jaar over, dus dat wacht ik wel af. Verder is onze oudste op 19-12 jarig en onze jongste op 5-1 dus heel uitgebreid zullen we het niet vieren. We zien elkaar al genoeg in december ( niet alleen mijn kinderen zijn jarig in december ) Ik ben altijd blij als het 7 januari is. Dan is alle drukte achter de rug 😂
Dit jaar doen we geen gekke dingen. De jongste is sowieso de 25ste jarig maar dat vieren we meestal het weekend daarvoor omdat we niemand willen verplichten met kerst op een verjaardag te moeten komen. Maar daarnaast is mijn zusje met oud en nieuw uitgerekend dus stel dat het wat eerder is dan zitten we dus gewoon met kerst lekker te baby kroelen Ik plan dus helemaal niets dit jaar
Ik hoef niets te plannen hoera hoera! 24 november ben ik uitgerekend en tjaaaaaa hij kan misschien wel later komen dat weet je nooit! Het is fijn dat we gewoon niet kunnen plannen. Wie weet zijn we erg moe of weet ik het wat. Dus wij vieren allebei de dagen lekker thuis. Misschien een bakkie koffie bij (schoon)ouders maar daarmee houdt het ook op.
Mijn zoon is 2e kerstdag jarig dus dan komt iedereen bij ons verjaardag vieren en zorg ik ook meestal voor een klein buffetje. 1ste kerstdag is voor ons 4-tjes.
Ik vind kerst heeeeerlijk! Zo gezellig! Wij zijn altijd bij familie en het is altijd druk maar zou het niet anders willen.
Helaas hebben wij beiden geen ouders meer (of ja mijn man heeft zijn vader nog maar die zien we niet meer, de rest is overleden). Mijn broer houdt niet van kerst en beide zussen van mijn man hebben aangegeven 1 dag met hun eigen gezin en 1 dag met de familie van hun man te vieren. Wij zijn dus alle kerstdagen als gezin bij elkaar. Dat wordt pizza, patat en veel kerstfilm. Ik vind het prima zo. Oud en nieuw wil ik dit jaar ook graag alleen met het gezin doen om een roerig jaar af te sluiten.
Ik vind het wel gezellig om even bij familie langs te gaan, maar worden bij de oma van mn man om 11uur verwacht en 'moeten' toch echt wel blijven tot 20uur. Dat is dan op 1e kerstdag, mijn verjaardag. Krijg al de kriebels van t idee.. Hebben dan een klein baby'tje erbij dus gaan alleen op de koffie. En als dat niet genoeg is, blijven we wel gewoon thuis! 2e kerstdag vraag ik mijn ouders voor een brunch denk ik, dan hebben we de rest van de dag lekker rust. Is het nu nog wachten op de uitnodiging voor '3e' kerstdag van mijn schoonouders.. denk dat ik vast met vrienden afspreek voor die dag
Dit jaar houden we het lekker rustig. Voorgaande jaren veel gezeur gehad met afspraken die op het laatste moment werden gewijzigd of voor ons werden gemaakt en daar passen we dit jaar voor. Zoals het nu staat; kerstavond bij schoonpa. Eerste kerstdag schoonpa bij ons en tweede kerstdag helemaal niets. Cadeaus doen we dit jaar niet. Dus dat geld besparen we ons alweer
Oewww kerst mijn favo feest!! 1e kerst dag bij mijn ouders gourmetten en kadotjes 2e kerst dag eten bij mijn schoonouders
Mensenlief dat duurt nog 3.5 maand! Vraag me dat dus nog es over 3 maand . 1 middag bij schoonfamilie 1 middag bij mijn familie En uiteraard willen die allebei dezelfde middag (die van 25/12) . Gaat dus nog leuk worden. Op 1 januari 's middags en 's avonds familiefeest bij de familie van mijn moeder. Vaste prik elk jaar, elk jaar een andere oom / tante (mijn moeder heeft 6 zussen en 1 broer) die de boel organiseert.
Haha dat dacht ik bijna 8 jaar geleden ook Jij bent ook 23 december uitgerekend? Wij hebben toen kerst gevierd in een bungalowhuisje met familie, was al geboekt en we zouden wel zien of er konden en wilden. Had wel zin om even mijn zinnen te verzetten, dus hup maxicosi en ziekenhuistas mee en gaan! Heb toen nog een paar dagen moeten wachten , tot 30 december Dit jaar nog geen plannen, we vieren het vaak 1 dag met schoonfamilie en 1 dag met een gedeelte van mijn familie. Maar die oom is een paar dagen gelden overleden dus geen idee wat mijn tante wil.