Ik heb een leuk jurkje gezien maar nou twijfel ik tussen 116-122 en 128-134 van Quapi heeft ze maat 122-128 maar van hema een jurkje 110-116. En moet je vooraf betalen of kan je kiezen voor een acceptgiro?
Op maat tot ruim. Moet zeggen dat hier de kleding bijna nooit pillig wordt. Ik was het binnenstebuiten op 40 graden en het gaat nooit in de droger.
Groot inderdaad. Ons meisje is 11 maanden en past nog in de newborncollectie (68) Over de winterjassen hoor ik trouwens dat ze echt vreselijk klein vallen..
Ik was het net zo en meestal op 30 graden. Nooit in de droger. Maar het lijkt soms door het dragen en spelen al pillig te worden. Het wisselt wel per kledingstuk hoor.
Grappig, ik vind het vanaf de grotere maten juist klein vallen! Mijn dochter gaat net naar maat 110, maar van Z8 koop ik al 116-122 want 104-110 wordt echt te kort en krap. Van Quapi heeft ze 110-116.
Hier worden sommige dingen pillig, maar sommige blijven mooi. Wisselt echt per kledingstuk. Ik was het allemaal op 40 graden en doe het niet in de droger. Sommige items lijken net van een wat zachter stofje ofzo, die worden pillig, bijvoorbeeld dat roze shirt met een wit hart erop, van de zomercollectie. Maar van mijn zoontje zijn z8 kleding is nooit wat pillig geworden.
Dit! Mijn zoontje heeft maat 116. Had een shirt maat 116/122 besteld. Te klein. Nu dus 128/134 en dat past!
Ik koop het nooit meer...de grote maten vind ik echt waardeloze kwaliteit. Was ook altijd voorzichtig...nooit in de droger maar Zeeman kleding blijft mooier dan Z8 vind ik.
Voor wat je ervoor betaald vind ik t echt "rotzooi"... Newborn vond ik klein vallen trouwens, rest wel redelijk normaal (ik koop t altijd tweedehands )
Ik vind de maten ruim vallen, behalve die stretch rokjes en de jassen, die juist krap. Hier een lichroze/mintgroen setje wat al tig keer is gewassen, maar ziet er nog super uit, shirts en blouses van de oudste ook. Dochtertje was laatst gevallen op het schoolplein, knie stuk, maar z8 legging nog heel. Mim pi bijvoorbeeld kwaliteit is stukken minder.
Maar als je het altijd tweedehands koopt kun je toch niets zeggen over de kwaliteit? Dat hangt toch ook ervan hoe de vorige ermee omgesprongen is?
Mijn dochter heeft nu 110 (is nu 106 cm) en van de z8 jurkjes heb ik 104-110 en dat zit perfect. Ik ben geen mega z8 fan, maar de wintercollectie vind ik echt super leuk. Was het binnenste buiten en niet in de droger en het is (nog) niet verkleurd of pilt niet. Ik denk ook wel dat het er een beetje aan ligt hoe je er mee omgaat.
Ik ga altijd heel voorzichtig om met kleding bij het wassen... nooit problemen met kleding...behalve met Z8 en soms met H&M
Ik ben juist altijd heel voorzichtig met wassen. Maar ik koop wel kleding zodat het gedragen kan worden. En als het daar al van pilt, vind ik de kwaliteit niet best als je deze vergelijkt met de prijs. Maar het is maar net welk kledingstuk je koopt, het ene blijft langer mooi dan het andere.
Kwaliteit vind in verhouding 3x niks Ik zou beide maten bestellen en later retour sturen welke niet past. Hier valt het ook klein