Clearblue digital met dubbele hormoonindicator - lange hoge vruchtbaarheid

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door Livia4, 17 sep 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Livia4

    Livia4 Actief lid

    20 aug 2015
    135
    0
    0
    Hi! Ik heb een vraagje over ovulatietesten. Deze maand voor het eerst die van Clearblue gebruikt met dubbele hormoonindicator. Vrijdag moest ik beginnen volgens mijn cyclus: kreeg toen het open rondje. Zaterdag en zondag ook. Afgelopen maandag voor het eerst de knipperende smiley dus de periode van hoge vruchtbaarheid brak aan. Nu is het donderdag en geeft het nog steeds een knipperende smiley, vierde dag op rij. Klopt dit? Ik had de constante smiley al wel verwacht... blijven natuurlijk gewoon klussen :) maar zou fijn zijn als ik bevestiging krijg van de eisprong.

    Wat zijn jullie ervaringen? Onwijs bedankt!
     
  2. Dubbeltje

    Dubbeltje VIP lid

    2 jun 2014
    6.008
    19
    38
    Ja kan! Staat ook in de handleiding! Gemiddeld 4 vruchtbare dagen geeft hij aan. Sommige hebben er zelfs nog meer!
     
  3. Livia4

    Livia4 Actief lid

    20 aug 2015
    135
    0
    0
    Dank Dubbeltje! :) dus als hij morgen constant is zou ik deze maand zes vruchtbare dagen hebben? Vier dagen hoge vruchtbaarheid en de twee dagen piekvruchtbaarheid?
     
  4. Loes221983

    Loes221983 Actief lid

    1 aug 2015
    213
    0
    16
    6 vruchtbare dagen is volgens mij wel normaal hoor, 4 voor de eisprong 1 op de dag van de eisprong 1 dag na de eisprong.

    Afhankelijk van de levensduur van het zaad kan je eventueel nog langer vruchtbaar zijn, of anders gezegd het zaad leeft nog als je ei springt.
     
  5. masrya

    masrya Fanatiek lid

    11 sep 2014
    1.270
    2
    0
    Ik heb deze ook 1 ronde geprobeerd.. Maar had 9 vruchtbare dagen volgens dat ding!

    Daarna overgestapt naar kruidvat en als ik dacht dat die positief was even bevestigd met de gewone digitale versie van clear blue
     
  6. Livia4

    Livia4 Actief lid

    20 aug 2015
    135
    0
    0
    Bedankt allemaal :) gisteravond nog een keer getest en eindelijk constant!
     
  7. Stephy85

    Stephy85 Lid

    14 sep 2015
    18
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo iedereen, ik heb hierover ook een vraagje. Vorige cyclus heb ik deze testen ook geprobeerd. Een leeg rondje, drie knipperende smileys en dan een vaste smiley. Deze cyclus probeerde ik ze ook. Dan had ik 3 lege rondjes vervolgens twee dagen knipperende smiley en dan waren m'n testen op :) De dagen nadien heb ik wel nog getest maar dan met de gewone digitale van Clearblue (dus zonder dubbele hormoonindicator). Maar de dagen nadien kreeg ik hiermee telkens een leeg rondje. Ik ging er dus van uit dat het misschien een abnormaal lange cyclus zou worden en na iets meer dan een week later heb ik het testen opgegeven. Normaal heb ik na mijn eisprong last van pijnlijke tepels en ik ging hier dus gewoon op wachten :)
    Sinds vorige week woensdag (dag 25 in cyclus) opeens heel pijnlijke tepels en borsten ook. Ik ging er dan vanuit dat ik dan pas mijn eisprong had (wel raar want bij mijn zoontje was ik steeds regelmatig rond de 28 dagen) maar ik heb wel erge zeer aan mijn borsten en bij het niezen of een bruuske beweging heb ik een pijnscheut ik mijn lies.
    Daarom begon ik te denken of ik misschien toch rond dag 15 mijn eisprong heb gehad maar dat ik die gemist heb door te wisselen van test?
    Of kan dit helemaal niet omdat deze beide het LH hormoon meten én testen zijn van hetzelfde merk? Ieland ervaring met het gebruik van deze testen door elkaar? Bedankt voor het advies! Vele groetjes
     
  8. Juffie33

    Juffie33 Actief lid

    20 sep 2015
    239
    7
    18
    Vrouw
    Leerkracht speciaal basisonderwijs
    Hallo,

    Ook ik heb in augustus de digital dubbel gebruikt. Ik kwam eerst op alleen het rondje uit, daarna 9 dagen een knipperend gezichtje.
    Mijn cyclus is meestal 28 a 30 dagen en met dat gegeven en de informatie die op de site stond ben ik toen maar gestopt.
    Wel erg frustrerend dat dat stilstaande gezichtje er niet kwam.
    Vanaf morgen weer testen en kijken of we deze periode wel een stilstaand gezichtje krijgen. Maar heb al een tweede doosjes gekocht en dan is het wel een dure aangelegenheid.

    Dus tja, wat te doen. Is er dan toch geen eisprong met zoveel dagen knipperende smiley of zijn mijn piekdagen gewoon niet te herkennen?
     
  9. nurrie09

    nurrie09 Fanatiek lid

    20 jul 2012
    1.292
    28
    48
    NULL
    overrijssel
    Had vanmorgen leeg rondje nu net thuis en een smilie die niet knippert .de tyd us de of niet mooi klussen
     
  10. eeffuhlien

    8 sep 2015
    39
    0
    6
    NULL
    NULL
    Ik heb een vraagje ik ben sinds gisteren (6edag na begin ongesteld)gestart met cb ovulatietesten volgens de gebruiksaanwijzing omdat ik cyclus van 22 dan heb.
    Gister gaf ie een open rondje aan en vanmorgen een stilstaande smiley.
    Gisteren was ook de laatste dag dat ik ongesteld was. Kan ik zo snel alweer een eisprong hebben en komen dr niet altijd eerst knipperende smileys vooraf? die heb ik nu niet gehad.

    Hopelijk kan iemand verduidelijking geven:)
     
  11. Hondagirl25

    Hondagirl25 Fanatiek lid

    23 jul 2014
    3.018
    64
    48
    Vrouw
    Hilversum
    is dit de normale digitale die knippert niet die geeft een smile en dan moet je klussen want deze geeft de 2 beste dagen aan!
     
  12. eeffuhlien

    8 sep 2015
    39
    0
    6
    NULL
    NULL
    nee het is degene met de dubbele hormoonindicator.
     
  13. Hondagirl25

    Hondagirl25 Fanatiek lid

    23 jul 2014
    3.018
    64
    48
    Vrouw
    Hilversum
    die is toch paars ?? als ik me niet vergis... kijk op google
     
  14. eeffuhlien

    8 sep 2015
    39
    0
    6
    NULL
    NULL
    Ja klopt die van mij is paars
     

Deel Deze Pagina