Wat geef jij in de decembermaand?

Discussie in 'Schoolkinderen en pubers' gestart door sidmick, 16 sep 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. dreames

    dreames VIP lid

    9 dec 2007
    7.813
    4.057
    113
    Mijn dochter heeft dat. Het werkt goed (de klei blijft goed plakken ) en ze vind het heel leuk om te doen.
     
  2. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    Wij geven ook graag boeken, krijgen ze ook gewoon. Vind zelf lezen erg leuk. Emma leert nu ook echt lezen en ze doet het elke dag wel even, uit zichzelf.
    Daarover ook een vraag. De waanzinnige boomhut voor welke leeftijd is die? Ziet er zo leuk uit! :)

    De meiden mochten gaan plakken wat ze wilden hebben uit het intertoys boek (wilden ze nu al zo graag doen :))

    Emma wil graag
    Zorgenvriendje (wilde ze vorig jaar ook, dus die krijgt ze dit jaar)
    Lego friends
    Stabilo stiften in handige oprolbare etui
    Kauwgomballenautomaat
    Skeelers
    Van Playdoh de cupcake maker. Is dat wat?
    Discobol
    Kidipet horloge
    Airbrush designer (dat je barbie kleren kan versieren) ben alleen bang dat dat het niet veel voorstelt, iemand een idee?
    Elastische veters (die zijn voor Emma denk ik ideaal ivm met haar erbse parese)
    Sleepover spa (van bratz)

    Kijken wat we uitzoeken. Wilde sowieso de atlas kopen die Sidmick heeft genoemd. Emma is erg nieuwsgierig en wil graag altijd alles weten.

    Julia vraagt:
    Tiptoi
    Kidipet friends
    Beados
    Rolschaatsen
    Van die digitale uilen en ook de dinosaurussen daarvan (van die digibirds)
    Prinses pop van frozen
    Playdoh kapper
    Shopskins (krijgt ze in de schoen)
    Een dinosuarus met geluid
    Hotwheels auto's
    Barbie (zeemeermin)
    Pinypon (zeemeermin)
    Zo'n nep aquarium

    En wat ik vooral heel leuk vind dat ze vraagt is een telescoop. En ze wist me te vertellen wat je ermee kon. Dus ga ik kijken of ik die ga halen.

    Genoeg dus :p
     
  3. pisum

    pisum Fanatiek lid

    31 dec 2007
    4.492
    7
    38
    Groene Hart
    op bol.com heb je een inkijk exemplaar, kun je een paar bladzijden zien. (of gewoon naar de boekhandel gaan natuurlijk ;)) dus dan kun je inschatten of je kind het kan lezen.
    mijn zoon zit net in groep 4 maar ik denk dat hij het wel kan lezen. hij leest ook Dolfje Weerwolfje en dat lukt ook (ook een aanrader trouwens!)
     
  4. Jaime

    Jaime Niet meer actief

    @Ellen; Hier bij de bieb staat vanaf 9 jaar. Maar ik denk dat dieze boeken vooral ook heel geschikt zijn voor jongere lezers die technisch al heel goed kunnen lezen (er staan veel moeilijke woorden in als meerminmonster, kauwgomballenschietautomaat, kikkernijlpaard etc) maar niet perse begrijpend zo heel ver zijn. Het leest makkelijk door met al die plaatjes en strips erbij. En de onderbroekenhumor bevalt een jonger publiek natuurlijk ook goed.
     
  5. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    Ik ga er nog niet vanuit dat ze het zlelfal kan lezen, zit net in groep 3 . Het lezen gaat al aardig maar zulke lange woorden worden wel lastig. Gaat me in eerste instantie om het voorlezen.

    Ze hebben allebei een top 3 gemaakt wat ze het liefste willen. Altijd handig voor de 'sint'.
     
  6. Rosao

    Rosao VIP lid

    3 nov 2007
    12.893
    1.390
    113
    Wij zijn er in groep 3 mee begonnen om dat samen te lezen. Ging erg goed, het motiveert ook om te lezen omdat het heel erg aansluit bij kinderen van een jaar of 6/7 (in elk geval die van ons :D)
     
  7. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.265
    6.790
    113
    Ik vind de machines erg moeilijk te bedienen voor kinderen en daarom kunnen ze er niet alleen zelf fijn mee spelen


     
  8. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    Jammer, vind ze zelf ook stiekem wel leuk haha!

    Even kijken wat ik dan voor klei kan halen. Jij een tip?
    We hebben wel vormpjes enzo. Ze spelen graag met klei maar wil ze ook wat anders aanbieden voor de klei.
     
  9. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    Dat klinkt goed :)
    Het viel me vandaag ook weer op dat Emma al aardig goed doorheeft wat ze leest. Als ze een stukje gelezen heeft vraag ik wat ze heeft gelezen en dan vertelt ze me dat. Gaat deze zeker op het lijstje :)
     
  10. 1982Justme

    1982Justme Niet meer actief


    Bij intertoys heb je van die emmers vol met lichaamsdelen (.. armen, benen, ogen en neuzen etc) er zitten ook gekke hoedjes etc bij.
    Volgens mij staat ie ook in het dikke boek ongeveer 8 euro. Mijn dochter speelt er echt heel vaak mee en het blijft een uitdaging om het gekste poppetje te maken!
     
  11. Miss T

    Miss T Fanatiek lid

    3 mei 2012
    4.367
    306
    83
    Ik heb ook geen ervaring met de cupcakemaker, maar wel met andere 'machines' van Playdoh. Ze zijn erg zwaar te bedienen. Mijn dochter vraagt nog steeds om hulp.

    Klei van Playdoh droogt best snel uit, vind ik. Het wordt dan moeilijjker kneedbaar. Ik heb laatst een paar potjes van SES gehaald en die zijn heel kneedbaar en blijven langer zacht.

    Ook een tip is toch speelzand. We hebben nu een abonnement op de speel-o-theek, dus we hebben het daar geleend. Mijn dochter (6,5 jaar) vind het geweldig!
     
  12. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    Die hebben ze :) Vroeger had ik dat ook , alleen toen deden we dit op een aardappel. Daarom had ik dat een tijd geleden in huis gehaald. De meiden vinden het ook heel leuk.
     
  13. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    Wij hebben nu klei van de Action, die os ook wel goed moet ik zeggen. En stuk goedkoper. Die van ses ook goed dus?
    Oke dan wordt het dus niet de machine. Dank je wel voor je antwoord.
    Jammer dat ze dat zo zwaar maken, het ziet er allemaal erg leuk uit.

    Dat zand hebben ze van sinterklaas gehad vorig jaar. Maar daar spelen ze niet heel vaak mee helaas. Buiten in een zandbak spelen ze dan wel weer heel graag.

    Volgens mij had Julia wel een klei setje van Ses uitgeknipt voor cupcakes maken zonder een apparaat. Even kijken of dat wat is.
     
  14. Miss T

    Miss T Fanatiek lid

    3 mei 2012
    4.367
    306
    83
    Fijn om te lezen dat jouw dochters die lichaamsdelen leuk vinden. Ik twijfel daar al een tijdje over.

    Off topic (van de klei): Djeco heeft geweldige knutselsets.
     
  15. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    Ga ik even googelen. Ze knutselen hier graag.

    Heb het gegoogelt. Deze heb ik volgens mij eens zien liggen bij een winkeltje hier. Zijn echt leuk :) Anders als de knutsel sets die je in een winkel als Intertoys kan kopen.
     
  16. veense

    veense Niet meer actief

    Wij hebben dit setje al minstens 5 jaar, bij Heutink gekocht destijds, en nu op haar 9e nog steeds leuk!
     
  17. gitta

    gitta Fanatiek lid

    22 okt 2013
    2.625
    427
    83
    Vraagje: ik ben op zoek naar een sieradendoos(je) met een spiegel in de deksel. Stackers heeft geweldige dozen, alleen daar zit geen spiegel in, zo onhandig als je oorbellen in wilt doen. Heeft iemand iets leuks gezien? En dan niet die kartonnen van Top Models of zo, dat zoek ik niet.
     
  18. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    Hmm zoiets zoek ik ook al een tijdje... Maar OF het heeft een spiegeltje OF het is stevig... Of het herft iets waar je je oorbellen makkelijk uit elkaar kunt houden zonder in een grote bak losse oorbelletjes te moeten graven.
    Alledrie... Lijkt onmogelijk.
     
  19. shay78

    shay78 Actief lid

    29 jan 2015
    113
    2
    18
    NULL
    NULL
    Dochter bijna 9 jr

    Weefset
    boeken thea stilton
    wereldbol lamp


    Zoon van 6
    grote transformer
    lego chima


    samen krijgen ze trigo!

    Ik ben verder nog opzoek....
     
  20. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    Hier ook Lego chima gehad voor de verjaardag.
    Echt leuk!

    En kostte echt wel even voordat het in elkaar zat.
    Goed voor mijn gup die normaal altijd snel opgeeft als het even niet lukt :)

    Nu zit ze boven het politiebureau te bouwen... Dat wordt geen vroegertje vandaag :)
     

Deel Deze Pagina