Is goed, doen we. Vandaag is mijn nod met een cyclus van 30 dagen. Langste cyclus is 36 dagen dus dinsdag zit ik er tussenin 😀.
Iedereen met roze.. Gefeliciteerd! 😊 Iedereen met rood.. Sterkte en hopen dat het de volgende ronde wel roze is! Zag bij de testresultaten idd ook wel een licht streepje! Hoop voor jullie dat het idd raak is! Heel veel succes! Heb nu sinds vandaag iedere keer steken links onderin mn buik en mn borsten zijn ook erg gevoelig... Verder bij vlagen misselijk en erg vochtig.. Is dit herkenbaar? Mijn NOD is woensdag.. Hoop zo dat het deze ronde raak is..
Bij mij is het ook steeds anders, wel gevoelig en dan weer minder. Ene dag maagzuur als een malle en dan weer niet.. Afwachten maar, en dat is best lastig. We willen het allemaal zo graag!
Hier is het weer klaar... Net een enorm lage temperatuur gemeten, dus het is een kwestie van tijd..... Bah! Wordt er inmiddels echt verdrietig van. Maandag de huisarts maar bellen, had gehoopt dat het niet nodig was maar helaas... Draai me voor nu nog maar even om en ga een potje grienen. Dan maar wachten tot het doorbreekt en dan kunnen we weer door naar de volgende ronde.
Ben zo nieuwsgierig kan bijna niet meer wachten om te testen Heb een dubbel gevoel langs ene kant denk ik dat het raak is maar langs de andere kant weer niet Wat denken jullie? Morgen een tesje wagen of afwachten?
Meiden, ik krijg buik en rugpijn. Waarschijnlijk vanavond of morgen op rood... Balen!! 😒😒 Als dat zo is stop ik er 2 maanden mee en dan gaan we er weer tegenaan. In september een bruiloft en juli precies de zomervakantie dat wil ik echt niet!! We zien wel...
Succes iedereen die dinsdag gaat testen, ik duim voor jullie ! Mijn test van vanmorgen was weer wat opgelopen Ik heb alleen nauwelijks symptomen dat is het rare..
Meer afscheiding dan normaal en mijn baarmoeder doet een beetje zeer.. ik moet niet echt aan seks denken :S dat heb ik nu sinds een week. Van de week wel een keer geprobeerd maar dat voelde echt niet fijn. Dus snel weer gestopt. Is dit voor meer mensen die zwanger zijn (geweest) herkenbaar? Verder nergens last van..
Van de eerste weken zwangerschap van mijn zoontje herinner ik me niet zoveel dus kan je niet echt helpen
Ik had wel veel meer afscheiding toen ik zwanger was van mijn dochter. was enorm veel af en toe en wittig. Pijn met sex heb ik nooit gehad moet ik zeggen.. Ik heb op dit moment alleen gevoelige borsten maar dat is normaal bij mij na mn eisprong. verder mankeer ik niks haha ach ik zie deze ronde sowieso als niet gelukt
Ik heb een gênante vraag Was aan het twijfelen of ik ze zou stellen maar ga het toch doen Normaal gezien moet ik pas om de 2 a 3 dagen naar toilet voor een grote boodschap sinds een dag of 3 is dat dagelijks en soms zelfs wel 2x per dag. Vind dit een beetje vreemd en wou vragen of er nog dames zijn die hier last van hebben Heb ook soms vlagen van misselijkheid Ik heb geen buikgriep (wat momenteel heel hard heerst hier in belgie) want dan zit ik constant op'de pot en heb ik koorts ☺ het kan natuurlijk toevallig zijn maar vind het wat vreemd. Nu ik dit aan het typen ben en ik leun naar voren heb ik een soort van zeurenende menstruatiepijn wat na enkele minuten alweer verdwijnt als ik me terug rechtzet. Hoop dat dit niet wil zeggen dat ik binnenkort op rood kan
al die rottige kwaaltjes ook altijd! Ik heb er iig van geleerd dat ALLES kan en ook helemaal niks kan En ik weet dat je lichaam je echt zo voor de gek kan houden vreselijk!! :x Daarom test ik niet en heb ze ook niet in huis haha wel ovu's en die zijn nu weer bijna omo wit dus nu is echt wel geweest mn eisprong. Weer 1x 'geklust' en dat zal wss niet genoeg geweest zijn haha. Ik ga verder met duimen voor jullie!