Ik weet niet hoe diegene dat bedoelt, daar kan ik niet over oordelen. Echt létterlijk of meer niet willen dan Nederland te veel gaat veranderen door de komst van zoveel mensen uit andere culturen. Want daar kan ik wel inkomen. Ik ben erg voor integratie. Zoals volgens mij Lovely al zei, je aanpassen in het land waar je gaat wonen vind ik erg belangrijk en niet verwachten dat het andersom moet zijn. Ik ken mensen wie dat prima af gaat en dat vind ik alleen maar leuk, boeiend en heb ik helemaal niets op tegen. Kan daar zelfs van genieten. Maar wijken waar je niet meer veilig in kan als niet moslim, hogere criminaliteitscijfers en verkrachtingen, minachting voor het Westen, christenen en ongelovigen maar er wel komen wonen.. Zou wel gek zijn om dat te willen en daar respect voor op te willen brengen. Kan me niet schelen welk geloof je aanhangt of afkomst je bent. Want het zijn natuurlijk niet alleen mensen uit moslim landen die verantwoordelijk zijn voor hogere criminaliteitscijfers.
nee idd zo neem ik al niemand meer serieus die refereert naar die site of die op fb dingen deelt van die site.
Er zijn natuurlijk ook wijken waar je je als moslim niet veilig voelt, ik persoonlijk ga liever niet naar bepaalde dorpen/wijken. Helaas is dit alleen maar erger geworden t.o.v een aantal jaren geleden. Wat bv. over de schilderswijk werd gezegd klopt overigens niet, die journalist heeft ook wel meer uit z'n duim gezogen en is ontslagen.
Daar zit ik net zo goed niet op te wachten. Vind ik net zo erg, net zoals het antisemitisme weer zo aan het opleven is dat joden zich niet meer veilig voelen. Ik had het niet over de Schilderswijk nee. Ik doelde meer op wijken in Londen waar patrouilles zijn ontstaan die mensen dwingen zich aan de Sharia te houden. Volgens mij valt het hier ook nog wel mee wat dat betreft. Hoewel ik me wel herinner dat mijn zoon, zo'n 7 jaar geleden en toen ook al moslim (en Nederlander), vertelde dat hij in Rotterdam Zuid uit wijken werd gestuurd door leeftijdsgenoten. Hij had er niets te zoeken en mocht er niet lopen. Toen hij iets later een baard had en een djellaba droeg mocht hij er wel lopen en werd hij met rust gelaten. Ik heb dat waar ik woonde nooit gemerkt, veel speelt zich ook onder jongeren af denk ik. Ik krijg ook vijandige blikken trouwens als ik met hem over straat loop. Sowieso heel veel blikken, vijandig of niet. Blijkbaar zijn we een heel raar stel, ik (soms) in m'n jaren 50 damesjurken, hij met baard en djellaba met twee meisjes aan de hand (z'n zusjes) waarvan de een donker is met bruine ogen en lichtgetint omdat ze op haar half Perzische papa lijkt, en een blonde met helblauwe ogen die op mij lijkt. Ook buitenlandse mensen kunnen ons niet plaasten, er wordt echt raar gekeken! Vind ik dan weer grappig. Die haat blikken niet natuurlijk.
Absoluut niet de enige! Pff, wat voor dingen ik hier toch lees.. Beter voor m'n bloeddruk om me er niet in te mengen.
Er werden handtekeningen opgehaald om een referendum in te kunnen stellen voor het nieuwe eu verdrag met de Oekraïne. Ik heb het verdrag niet gelezen maar volgens mij houdt het nagenoeg in dat de Oekraïne financieel en materieel door de EU gesteund moet gaan worden. Dat heeft dus ook helemaal niets met vluchtelingen, Syrië of het hele midden-oosten te maken. Waar het wel mee te maken heeft is dat er heel veel over de hoofden van "de burger" besloten wordt. Er is indertijd tegen de EU-grondwet gestemd, maar er werd niet geluisterd, daarna werd de EU continue uitgebreid zonder de bevolking te raadplegen. Toen kwam de financiële crisis en het Griekse debacel. En nu dus vluchtelingen crisis, waarbij wederom geen inspraak wordt geduld. Eerlijk gezegd ben ik benieuwd wat dit voor de politiek gaat betekenen, maar daar mag hier geloof ik niet over gepraat worden. Een klein ander puntje, als iemand bang is voor spinnen of iets dergelijks heeft het weinig zin om diegene te ridiculiseren of weg te zetten als een domme idioot, waarom dan wel als iemand (terechte of onterecht) angst voor vluchtelingen.
Geenpeil heeft niets met vluchtelingen te maken maar met Oekraïne. Grappig dat mensen die zo'n debiele mening roeptoeteren over vluchtelingen niet eens weten waar ze precies hun handtekening onder zetten.
Jammer hè. Het is net alsof dat hele vluchtelingen gedoe gebruikt wordt als rookgordijn om andere zaken ongemerkt door te drukken, uitbreiding van de eu (tegen de wens van Poetin), ttip en natuurlijk het vergaan van de wereld vannacht door de bloedmaan. Zo, nu zet ik mijn aluhoedje af en ga de kleine naar bed brengen, en hopen dat ze eindelijk weer eens door slaapt.
Als je dan een artikel wil lezen... En deze is zeer positief! Vergelijkbare situatie toen.... En hoe het nu is. Cookiewall: Cookies op de Volkskrant | de Volkskrant Het is niet allemaal kommer en kwel. Het is natuurlijk ook wat je wil lezen, en van welke bron het komt. En hoe de bron de cijfers interpreteert. Extreem rechts zal nooit positief zijn...dus dan is het logisch als je pvv aanhanger bent, je alleen maar negatieve verhalen leest. Ik vind het dan ook een kwalijke zaak dat de journalisten van tegenwoordig niet meer objectief zijn en een stuk schrijven in de visie van het blad oid. Daarom lees ik veel, filter wat voor mij onzin of discutabel is en maak daar de middenweg in. Maar vanuit de grond van mijn hart zeg ik wel dat ik vind, dat ik als "rijke" westerling het verplicht ben om er voor te zorgen dat we vluchtelingen helpen, met respect behandelen en er voor waken met z'n allen, dat iedereen zich veilig voelt. Oud en jong, man of vrouw, gelovig of atheïst. Zwart of wit! Iedereen heeft het recht op veiligheid!
Nou ja dit dus. GeenPeil staat helemaal los van vluchtelingen. Wat ik belangrijk vind is dat wij, de inwoners van Nederland, recht hebben op een referendum. Ik ben heel erg benieuwd hoe de politiek gaan reageren. Het zal waarschijnlijk laten zien dat de burgers he-le-maal niks te zeggen hebben. Wat iedereen natuurlijk al weet 😬
Nee hoor! Als iemand met arachnofobie roept bang is dat het land wordt overgenomen door spinnen, dan zeg ik die persoon ook recht in zijn/haar gezicht "je bent niet goed wijs". Overigens weten de meesten met een extreme vorm van arachnofobie zelf ook wel dat het een irreële angst betreft en dat niet alle spinnen (bijna geen, zelfs) gevaarlijk zijn voor de mens... Maar een leuk vergelijk, trouwens.... Een fobie is een psychische aandoening waarbij iemand een irreële en/of overmatige angst heeft voor iets. Klinisch gezien mag je dan toch wel spreken over 'een steekje los', 'ze niet allemaal op een rijtje hebben', 'niet goed snik', 'niet helemaal goed met gras begroeid'. Is natuurlijk niet netjes, maar puur op papier zou je daarmee de plank niet misslaan.
Andere discussie, maar ik vind eigenlijk dat het volk helemaal niks te zeggen heeft. Van alle stemgerechtigden is de overgrote meerderheid laag- of middelbaar geschoold. In de meeste samenlevingen zijn mensen met een hoog IQ in de minderheid. Ik heb liever, dat een handjevol slimme mensen bepaalt wat goed is voor het volk, dan dat we overgeleverd zijn aan wat de massa er van vindt.
Ik ook hoor, als ik dan hoor dat iemand buikkramp heeft vanwege het vele ophouden van plas omdat er 5 uur eerder een inimini huisspinnetje bij het toilet is gesignaleerd. Dan denk ik wel dat diegene beter therapie kan gaan volgen. Of mensen die in de luier van hun peuter om die reden gaan plassen. Of een auto-ongeluk hebben veroorzaakt om spinnenangst enz.
Ze had het over angsten, niet iedereen die angsten heeft zegt dat alles compleet overgenomen gaat worden en of die angsten helemaal onterecht zijn daar valt over te discussieren. Er zijn meer mensen die uitgesproken hebben bang te zijn dat dingen uit de hand gaan lopen. Misschien is jouw mening dat die angsten volledig onterecht zijn maar dat is dan nog steeds jouw mening en die is niet zaligmakend. Vind het nogal ver gaan en respectloos om over een fobie te spreken en over niet goed snik zijn. Niet netjes is dan zacht uitgedrukt.
Nou volgens mij zijn er meer insecten dan mensen, ugh horor, ze hebben de wereld al overgenomen . Msar desalniettemin verminder je angst niet door die mensen weg te zetten als idioten, maar juist door openheid en samenspraak etc. Er worden hele cursussen gegeven waarbij je eerst een plaatje van een spin ziet en dat langzaam opbouwt naar het vasthouden. Misschien is dat een idee .
ik geloof helemaal niet dat er echt mensen zijn die denken dat de islamitische vluchtelingen Nederland overnemen...ik denk dat het diehard racisten zijn die een hekel aan de islam hebben.
Valt me trouwens op, en dan bedoel ik niet speciaal hier maar in het algemeen, dat mensen hun mond vol hebben over respect voor anderen en humaniteit en iedereen is gelijk, je mag niet discrimineren, iedereen heeft er recht op goed behandeld te worden. Maar zodra er mensen een andere mening hebben dan die van hun mag er ineens van alles uitgegooid worden, mensen voor alles uitgemaakt worden en is er van respect niet veel meer over. Dom, stom, gek, laag IQ en weet ik wat meer. Dat vind ik altijd zo vreemd van mensen die voor zo'n grote humanitaire samenleving staan. Van mensen die toch al schreeuwen dood aan dit en weg met dat is dat te verwachten.