Mellebell we zitten op dezelfde nod! Pff ik zou al willen testen maar mijn vriend zegt dat ik beter kan wachten haha.pfffff....dat wachten duurt te lang!! Heb sinds van de week ook gigantische koude voeten!
En nog steeds niet ongesteld. Vandaag weer het aparte eetlust, dat ik veel trek heb, Maar als ik aan het eten ben snel vol zit en het minder smaakt dan ik dacht. Vanmiddag hardloopwedstrijd gedaan. Had last van mijn buik, wat ook 1 van de symptomen was na eisprong. Nu alweer de hele avond misselijk. Gister wat lichtbruin bij afvegen en toen ik mijn afscheiding checkte, was dat ook minder wit, maar vandaag toch weer gewoon wit. En niks meer bij afvegen. Ben nu 1 of 2 dagen overtijd en het ongi gevoel van normaal heb ik niet. Ik snap er niks meer van. Als de symptomen aanhouden morgen, dan dinsdag maar weer test doen. Moet morgen te vroeg mijn bed uit om te willen testen.
Echt vreselijk al die onzekerheid! Sinds vandaag misselijk en bepaalde geuren waar ik bijna van over mijn nek ging... Nog 1 weekje wachten...de vorige keren ging ik al een dag van te voren testen maar ik wil nu eens even echt mijn menstruatie afwachten... Ik word gek hahaha.. Succes Iedereen...Ik denk en zal duimen voor jullie
Hallo dames ik kom me ook weer even melden.. Even wat afstand van het forum genomen maar wel af en toe meegelezen hoor Ik denk dat mijn nod aanstaande donderdag is.. Spannen weer Heb al een aantal dagen best erge buikpijn. Afgelopen vrijdag zo erge steken linksonder gehad dat ik pijnstillers heb moeten pakken. Was zo erg dat ik het soms weg moest zuchten. Vanaf die tijd is het nog steeds gevoelig linksonder. Wat spannend allemaal bij jullie zeg.. Vervelend hè dat wachten terwijl je van alles voelt pffff Ik ga woensdagochtend denk ik een testje doen. Mijn vriend is op zakenreis en komt woensdagavond thuis. Zou wel een mooi welkom thuis kado zijn Succes allemaal!!!!
Nijntje: aahh spannend hè mijn vriend zegt precies hetzelfde ma maar vind het zo lastig.... ik heb nu ook echt pijnlijke borsten.. dit herken ik niet alvorens mijn menstruatie.. Maar ik ben ook wel op m'n hoede dat m'n lichaam me voor de gek houd. Ik heb (heel stom haha) vandaag getest... helemaal wit natuurlijk...want ik weet best dat het te vroeg is..maarja nu wil ik dinsdagochtend gaan testen.. want tot donderdag wachten gaat me niet lukken mezelf kennende haha Koude voeten heb ik geen last van maar lijkt me vervelend haha hopelijk is het een hoopvol symptoom Kelsey: ook dus donderdag je NOD..spannenddd wauw..zou zeker een mooi welkomstcadeau zijn! Vreselijk hè die onzekerheid.. Ladym0o jeetje wat een teleurstelling weer...nu weet je helemaal niet waar je aan toe bent.. hopelijk toch snel een mooie test of in ieder geval duidelijkheid zodat je verder kan.. Ik ga duimen voor ons meiden!
Hier ook nog steeds niet ongesteld blehhh wel alle symptomen van ongi humeurig buikpijn hoofdpijn. Zet aub doooooor dan kunnen we verder 😊
Dit topic is verplaatst naar 'zwanger worden clubs'. Met vriendelijke groet, Beheer Zwangerschapspagina.nl
Dag dames Ben nu 5 dagen overtijd en vanmorgen een test gedaan. Was negatief knalwit dus laten liggen en gaan werken. Nu kwam ik thuis en zag ik dit. Ik denk dat het gewoon van het doorlopen is, want het heeft 6 uur lang op de trap gelegen. Iemand dit weleens gehad?
Ik had dat gister ook bij de test van Action van vrijdag. Zag ik gister ineens toch een streepje. Had gelezen dat je er dan een druppel wat op moet doen, (zelfde plek als waar de urine op moet). Als het een indroger is gaat het streepje weg, en anders blijft hij staan. Bij mij ging hij helaas weg.
Hier vandaag wat bruinverlies in tampon en steeds meer ongi symptomen. Vanavond nog test gedaan en weer omowit. Weet nu zeker dat het ongi is en geen innesteling. Hopelijk komt de echte ongi snel en kunnen we weer door.
Ik zit ook al weer 4 dagen op het wachtbankje. Positieve ovutest en een temp stijging... Dus ben benieuwd deze ronde.