Uitgerekend eind maart 2016

Discussion in 'Zwangerschap clubs' started by nikie86, Jul 14, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Babii

    Babii VIP lid

    Jun 10, 2009
    11,520
    3
    38
    Duidelijk een jongen. Uitsteeksel is veel te groot voor een meisje. Meisje heeft echt 3 strepen en een mini uitsteeksel ;)
     
  2. Babii

    Babii VIP lid

    Jun 10, 2009
    11,520
    3
    38
    Ik zou vanavond reageren, maar bonk van de hoofdpijn... Hopelijk morgen minder. Ga nu slapen want morgen trakteert m'n dochter op Psz.
     
  3. Dizzy

    Dizzy Fanatiek lid

    Apr 23, 2008
    2,758
    1
    36
    Iets rustiger aandoen Babii!

    Ja ik twijfel dus door die navelstreng en dat handje dat tussen de benen zat, op de 2 e foto de onderste zie je ook dt het uitsteeksel een stuk langer is. Ik ga met 16 weken wel nog een keer voor de zekerheid.
     
  4. Pioenroos28

    Jun 2, 2015
    65
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat leuk die tarten.. Echt een super mooi idee!

    Wat de wagen betreft zijn wij oom al veel rond aan het kijken. De mutsy evo kan lekker klein opgevouwen worden.

    Ben ook helemaal weg van de stokke crusi, maar die is een stuk groter, (en duurder) dus heb mijn twijfels of dat wel zo praktisch is..

    Ben helemaal vergeten om te vertellen dat ik a.s dinsdag controller bij de VK heb...
     
  5. Babii

    Babii VIP lid

    Jun 10, 2009
    11,520
    3
    38
    Navelstreng zie je heel duidelijk verschil in. Ik heb m'n eigen echo als voorbeeld, maar die gooi ik niet online wegens privacy kids (ben een zeikerd lol). Maar navelstreng ziet er echt anders uit.

    Kan via pb ook niet de echo toesturen zodat je het kan zien. Snap je twijfel hoor, ga daarom 7 oktober ook kosteloos terug. Echoscopiste wist het echt zeker; maar kom er al jaren en ze zei ook: kom gewoon terug meid als je het niet gelooft. Ik geloof gewoon niet dat ik jongens kan baren, haha. Was heilig overtuigd dat al m'n miskramen jongens waren en ik enkel meisjes kan voldragen.

    Meisjes( promise, vanavond reageer ik op allen. Ga nu slapen, moest even m'n dingen @ forum doen ;). En dan vanavond reageer ik op jullie allen!
     
  6. Babii

    Babii VIP lid

    Jun 10, 2009
    11,520
    3
    38
    Zo daar ben ik weer, nog steeds met knallende hoofdpijn, maar hoor gewoon even te reageren op een ieder.

    Pioenroos, wat leuk dat je al een pakje hebt gekocht. Die neutrale kleuren kunnen ze ook na de geboorte nog prima aan hoor. Willen jullie het geslacht wel weten of zijn jullie van die geduldige mensen die wel kunnen wachten tot de geboorte (ik kan dat verre van niet, lol).

    Mamavantwee, wat een geweldig lief pakje hebt je gekocht. Kom zelf om in het roze, dus hoop stiekem nog steeds dat dit blauw blijft ;).

    Lasje, welkom en gezellig dat je komt meepraten!

    Boommm, wat spannend en hoe was het ophalen? Komt ze overigens uit Nederland of? Wel super spannend allemaal zeg.

    Wat betreft het lijstje, lijkt mij prima :).

    Barbsan, jeetje dat is mooi ruk dat je zolang moest wachten erop, hier zetten ze dus spoed erop en je weet het ook direct. Vandaag is het donderdag, is er al wat bekend?

    Elfs, ze zullen het vast wel zien en leuk idee om het op je verjaardag bekend te maken. Erg leuk, dubbel feest zeg ik dan maar.

    Confetti lijkt mij ook erg leuk. Heb zelf toen ook nog gekeken naar z'n gevulde ballon, maar E wilde graag een taart 😇.

    En de club kan niet geheim worden gemaakt, omdat dit simpelweg een openbaar forum is. Je kan evt een club aanmaken, maar het blijft internet en feitelijk is er niks geheim 😇.

    Snap het wel overigens, want ik plaats ook geen echo's ed. Mijn naam is zelfs in media bekend door alles rondom overlijden man, dus wil niet dat de kids later zoeken en hun geslacht oid online zien staan lol. Ben sowieso erg gesteld op privacy.

    Het voelen voelt hier meer als een tik tegen de kant vAn m'n buik. Het fladderen heb ik ditmaal gemist hoor hahaha. Bij e en A begon het met kietelen.

    MirjamRamon, ook jij van harte welkom. En een meisje, super leuk, van harte!

    Hier vanaf de zwangerschap al extreme hoofdpijn. Heb zelf ook nog fibromyalgie, maar bij de meiden verdween dat aardig en na geboorte terug. Nu elke dan gruwelijk hoofdpijn en amper kunnen functioneren.

    Ben blij dat ze jouw angst goed serieus nemen. Doen ze hier tot de dag van vandaag nog steeds. Heb veel miskramen gehad, m'n man plots overleden, doodgeboorte neefje enz enz. Elke zwangerschap is hier lichamelijk en psychisch een hel. Echter probeer in ditmaal wel te genieten. Bij m'n oudste zat ik 5x per week aan ctg in zkh. Die sliep altijd in de buik pffff. En uit de huik niet lol. Maar snap je angst enorm en vindt het super dat men je zo serieus neemt, is niet niks namelijk!

    Flowers, met gewoon vertellen is ook niks mis. Bij E heb ik niet eens m'n eigen zwangerschap bekend kunnen maken. Mijn man kwam te overlijden en meiden van het forum gooide op m'n fb: gelukkig heb je nog wat kostbaars in je buik van hem. En bedankt girls! Maar goed ;).

    Geslacht ook niet bekend kunnen maken, had iemand anders al online gegooid.

    Bij de jongste alles geheim gehouden tot geboorte, vond ik wel leuk, haha. Men verhulde altijd alles van mij, maar ditmaal mond gehouden.

    En ditmaal is e al bijna 3 en zich enorm bewust. En om haar erbij te betrekken wat ik overigens bij A al deed, de taart besteld:). Ach, vond wel dat het mocht hahaha.

    Dizzy, wat zei de nub theorie bij jou?

    vaddy, snap dat het allemaal war dubbel is, maar probeer te genieten. Van je zwangerschap en kleine thuis. Wat quality time is niks mis mee met je kleintje. Maar snap de mixxed feelings.

    Masrya, ik mistte je al! Wat heftig dat je zoveel ellende hebt zeg. Hoe is het nu dan met je?

    Ik word serieus helemaal krankjorum van die buurman boven mij, wat een herrie maakt die kerel zeg! Is er in de stad ook een feestje dus continu herrie. Gelukkig slapen de meiden aan de andere zijde.
     
  7. vaddie

    vaddie Fanatiek lid

    Nov 30, 2010
    4,016
    1
    38
    Female
    In de buurt van Utrecht
    @babii. Heb je de hoofdpijn ook al aangegeven bij het ziekenhuis? Of denk je niet dat het zwanger gerelateerd is?

    Vandaag weer te veel gedaan en nu met harde buiken en kruik op de bank. Pff weer zo vroeg bij inspanning/ stress harde buiken
    al meer mensen last van?

    Vanmorgen ook glucosetest gehad. Helaas klopt mijn gevoel en heb ik dus idd zwangerschapssuiker. Ze gaan me meteen doorverwijzen en ik verwacht ook morgen of maandag al gebeld te worden voor het maken van een afspraak. De medische mallemolen gaat nu echt starten.
     
  8. MirjamRamon

    MirjamRamon Actief lid

    Jul 5, 2013
    168
    0
    0
    sam en levi
    Zwijndrecht
    Babii wat heftig zeg ik moet wel zeggen diepe respect in mijn ogen voor wat ik lees ben je een onwijs sterke vrouw!

    Vandaag brak bij mij de hel los gisteren met het kwetsbare zwangere een gesprek met de psychiater gehad heeft me een hoop aan t denken gezet ik zou daar naar aanleiding van 2 x in de week naar de controle gaan en ineens weigert mijn arts op alle fronten nog mee te werken en zijn mijn afspraken ineens om de 4 weken gezet na een hoop geruzie contact opgenomen met een ander ziekenhuis wel op zelfde rij afstand die het project verder met me door lopen met de extra controles bezorgt me toch nog even extra koppijn 😡😢

    Babii zo'n buurman heb ik ook kids continue wakker van zijn rot herrie 😡 die zou je toch zo de nek om draaien
     
  9. MirjamRamon

    MirjamRamon Actief lid

    Jul 5, 2013
    168
    0
    0
    sam en levi
    Zwijndrecht
    Oei vaddie dat zijn mindere berichten 😯 hier gelukkig nog geen harde buiken maar neem er wel goed je rust mee!
     
  10. Babii

    Babii VIP lid

    Jun 10, 2009
    11,520
    3
    38
    Vaddie dat zijn puur je hormonen icm fibromyalgie. Is reuma en heb altijd hoofdpijn, mawr nu dus verergert. Is verder niks aan de hand ;).

    Je bent wel extreem vroeg met zw suiker zeg pfff.

    Mirjam, ja ach wat doe ik eraan behalve z'n nek omdraaien. Wat een achterlijke reactie ban je arts zeg/m. Wel fijn dat het andere zkh nu de boel overneemt!
     
  11. Madeliefje06

    Madeliefje06 VIP lid

    Mar 26, 2015
    11,865
    5,104
    113
    #1111 Madeliefje06, Oct 1, 2015
    Last edited: Oct 1, 2015
    Babii: Wat ben je toch een sterke vrouw. Respect!
    Wat vervelend die hoofdpijn, ik hoop dat het minder wordt. En geen optie om even langs te gaan bij de buurman? Je hebt nu zeker je rust nodig

    Vaddie: Wat rot die zwangerschapssuiker. Ik ken een aantal bekende, waaronder mijn moeder, die ook suikerziekte hebben. Snap dus wel wat het inhoud, en zeker geen pretje nee. Bah :( Hier geen harde buiken, betekent toch echt dat je je rust moet pakken

    MirjamRamon: Jij ook al zo'n rot nieuws. Maar fijn dat het andere ziekenhuis wel wilt helpen.

    Even een dikke knuffel voor jullie dames!


    Zag net trouwens sinds tijden weer de interpolis reclame. Mijn man en ik moesten er wel om lachen :p
     
  12. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    Madeliefje. Ga jij eigenlijk een geslachtbepaling laten doen? En is het een-eiig of meerdere eitjes? Blijf het zo bijzonder vinden, een drieling!

    Barbsan. Wat leuk dat jullie al uit de naam zijn! Wij twijfelen nog tussen 2 namen, maar staan ook nog wel open voor eventueel nieuwe opties. Vind het zo lastig om een leuke naam te vinden die bij N en M passen.

    Mamavantwee. Super mooie taart!

    Babii. Ik voel de baby ook sinds vandaag. Moest even goed stil zitten, want twijfelde erg. Maar denk toch echt dat het de baby was. Zo leuk!
    Hoe vond je dochter het trakteren? Wat had je gemaakt?

    MirjamRamon. Wat fijn dat je hulp lrijgt bij je angst.

    Elfs. Bugaboo is ook echt een hele fijne wagen hoor. Ben verslaafd aan de mijne. En op MP zijn ze goed verkrijgbaar geloof ik.

    Vaddie. Heb er misschien overheen gelezen, maar waarom ga je stoppen met werken! Ivm je zwangerschap?
    Ik heb ook alweer last van harde buiken. Sinds een week ongeveer. Vind dat wel heel naar.
    Vervelend dat je suiker hebt. Wat houdt dat precies in voor het verloop van je zwangerschap?

    Masrya. Heftig! Waarom lag je in het ziekenhuis? Gaat nu weer alles goed?

    Privacy. Ik deel ook eigenlijk nooit foto's. Wil mijn kinderen niet op het internet hebben. Ik ben daar nog wel wat makkelijker in, foto's zonder hoofd vind ik prima, maar vriend heeft het liever helemaal niet.


    Vandaag dus onze nieuwe aupair opgehaald van het vliegveld. Ze komt inderdaad uit Nederland. Wil graag dat de kinderen ook hun Nederlands blijven oefenen. Vind het nu al zo fijn! Ze is ontzettend lief met de kindjes. N vind het al helemaal geweldig. M moet nog een beetje wennen en kijkt de kat uit de boom. Morgen gaan we met z'n allen naar het park en ga ik haar een beetje wegwijs maken in de buurt.

    Hier dus ook al veel harde buiken. Word daar heel zenuwachtig van. M'n andere kinderen zijn te vroeg geboren en toen had ik ook elke keer heel veel last van harde buiken. Ben dus heel bang voor herhaling en dat deze baby dan nog eerder komt. Mag nu vaker op controle komen bij de gyn. Maar de angst blijft..
     
  13. Babii

    Babii VIP lid

    Jun 10, 2009
    11,520
    3
    38
    Madeliefje, het is geen fijne kerel, heb hem al eens woest aan de deur gehad al schreeuwend. Heb toen klacht woningbouw ingediend en ging even goed. Maar blijf naar boven gaan. Op een gegeven moment breekt de piep uit bij hem.

    Boommmm, haha leuk he. Ze vond het trakteren erg leuk. Ze houdt niet zo van in de belangstelling staan :). Maar nu vond ze het erg leuk. Ze mochten alleen niet voor haar zingen, heeft ze nooit leuk gevonden op een verjaardag.

    Dit hadden we gemaakt. Psz wil graag gezonde traktaties. Ik vind dat het kids zijn, dus maar een combi haha.
     
  14. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    Aah super leuk Babii. Heb je foto opgeslagen voor een eventuele traktatie in de toekomst haha.
     
  15. Babii

    Babii VIP lid

    Jun 10, 2009
    11,520
    3
    38
    Zo makkelijk :). Mandarijntje, sateprikker, dropje en spekje, haha.
     
  16. Barbsan

    Barbsan Fanatiek lid

    May 1, 2015
    1,727
    690
    113
    Female
    NULL
    NULL
    Leuke traktatie babi!

    Ik lees altijd alles via mn telefoon dus op iedereen reageren word hem niet voor mij Hahha.
    Iig wel heel vervelend al die pijntjes en kwaaltjes overal.
    Hoop voor ons allemaal dat het snel afgelopen is.

    Ik heb de dokter inmiddels gesproken, was niks ernstigs uit mn bloed gekomen.
    Maar doordat ik al veel was afgevallen en niet lekker was vanaf begin zwangerschap, en dan nu ook nog buikgriepw as dit waarschijnlijk net te veel voor mn lichaam en is dat ook de reden waarom t zolang duurt voordat het weer beter gaat.
    Zou nu nog minimaal een week gaan duren voordat ik weer een beetje normale dingen kan doen helaas..
    Verder hebben ze mn urine op een extra kweekje gezet omdat daar een bacterie ingevonden was en je baarmoeder daarvan kan samen trekken etc etc. Dus daar moet ik nu weer tot dinsdag op wachten..

    Ik duik lekker mn bedje in!
    Slaap lekker allemaal
     
  17. Babii

    Babii VIP lid

    Jun 10, 2009
    11,520
    3
    38
    Ik ook op m'n tel Barbsan :).

    Fijn dat er niks verontrustends uit is gekomen. Hoop dat je snel weer de oude bent! Slaap lekker :).
     
  18. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    Fijn dat er niets ernstigs uit is gekomen Barbsan. Hopelijk is je urine ook goed. Beterschap in ieder geval en slaap lekker!
     
  19. Madeliefje06

    Madeliefje06 VIP lid

    Mar 26, 2015
    11,865
    5,104
    113
    Boommm: Waarschijnlijk drie-eiig, grote kans in ieder geval. Een geslachtsbepaling gaan we doen. Als het 1 kindje was geweest, hadden we wel erg getwijfeld maar nu is het vooral ook praktisch om te weten.
    Wat fijn dat het goed zit met de aupair trouwens!

    Babii: Pff wat vervelend. Ik zou als het te erg wordt toch wel weer een klacht indienen denk ik, want hier zit je niet op te wachten.
    En wat een leuke traktatie. Ik ga hem onthouden!


    Hebben jullie nog plannen dit weekend?

    Mijn man en ik zijn zaterdag en zondag weg. Naar de andere kant van het land, nachtje slapen in een hotel. Staat al een hele tijd gepland maar N is ziek geworden vannacht... Toch besloten om weg te gaan want het valt nog mee, ze wordt goed opgevangen en mocht het echt slecht gaan dan zijn we zo weer thuis, maar blijft moeilijk :(
     
  20. Babii

    Babii VIP lid

    Jun 10, 2009
    11,520
    3
    38
    Ik pas wel op als alleenstaande. Heeft al tig keer politie aan z'n deur gestaan en vent is niet wijs. Kids slapen gelukkig door, maar ik irriteer mij eraan. Zucht; dilemma.

    Weekend vieren wij derde verjaardag van E.
     

Share This Page