Leuke uitje met baby 7.5 maand!

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Belle22, 1 okt 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Belle22

    Belle22 Bekend lid

    22 jan 2015
    653
    210
    43
    Vrouw
    Goedendag lady's!

    Ik wil vandaag graag wat leuks doen met m'n zoontje!
    Weten jullie Iets leuks? Zou hij al intressen hebben in dieren op de kinderboerderij?
    Bij een vriendin van me thuis vind hij haar konijn wel heel interessant!
    Anders ga ik wel even zwemmen.. Maar dit doen we elke dinsdag ochtend al dus wou graag wat anders doen maar heb geen idee wat ik kan doen met een baby van deze leeftijd haha
    Graag tips!

    Liefs belle
     
  2. 1Hanneke

    1Hanneke Fanatiek lid

    4 apr 2014
    1.698
    423
    83
    Vrouw
    Capelle aan den IJssel
    Onze zoon is nog maandje jonger maar dieren zijn al groot succes hoor! Steekt handje uit naar paard om te aaien (nouja eigenlijk om te proberen of het iets is dat hij in zn mond kan stoppen... ;)), hij volgt ze, lacht erom. In dierentuin gefascineerd door schildpad en dergelijke achter het glas, met handjes naartoe enzo.
    Maar zwemmen is ook altijd groot feest, ook als het vaak is haha. Vooral als er sproeiers zijn, of gietertje mee, probeert de straal te pakken en in zn mond te doen haha
     
  3. Centurychild6F3

    Centurychild6F3 Bekend lid

    23 aug 2014
    864
    3
    18
    Haarlem
    Hier is gewoon wandelen een grote hit. Winkels met wisselende plafonds zijn ook altijd goed!
    Ik zou het gewoon proberen als ik jou was, als het niks is kom je daar snel genoeg achter ;)
    O en wat ik stiekem zelf ook leuk vind, samen schommelen!
     
  4. Belle22

    Belle22 Bekend lid

    22 jan 2015
    653
    210
    43
    Vrouw

    Bedankt voor je reactie! Ik las hem vanochtend al en ben gauw naar de kinderboerderij gegaan! Hij vond het heel leuk! Vooral de koe en de konijntjes!
     
  5. Belle22

    Belle22 Bekend lid

    22 jan 2015
    653
    210
    43
    Vrouw
    Haha ja winkelen is die kleine van me nu wel gewend die kan geen winkel plafonds meer zien nu denk ik hahah
    En dat zijn meer mama-dingen.. Wou nu echt een baby-ding doen zegmaar haha! Volgende x zal ik eens met hem gaan schommelen hier kijken wat hij ervan vind!
     
  6. Kroel

    Kroel Bekend lid

    3 sep 2015
    629
    1
    0
    Onze kleine man houdt mij wel bezig!!
    Brabant
    Schommelen was en is bij ons een groot succes!
    Je hebt van die speciale baby schommels waar ze zelf in kunnen zitten en als zitten nog niet lukt zijn er ook schommels met van die grote ronde netten waar ze in kunnen liggen. Bij onze vent een groot succes, hij kwam niet meer bij van het lachen.
     
  7. 1Hanneke

    1Hanneke Fanatiek lid

    4 apr 2014
    1.698
    423
    83
    Vrouw
    Capelle aan den IJssel
    Ha mooi dat hij de kinderboerderij leuk vond :-D
    We hebben wel eens samen op de schommel geprobeerd maar dat vind ik nog beetje lastig met vasthouden, maar zo'n net ding is een goed idee! Ga eens zoeken of er een is in de buurt...
    Zie er ook wel naar uit met hem op de fiets te kunnen straks!
     

Deel Deze Pagina