Hi dames, Vorig jaar is mijn tand gevuld ivm gaatje, soms kan dat wel eens haha. Zeker na de zwangerschappen waren mijn tanden wat broos. Anyway, gaatje gevuld, maar nu heb ik er dus weer last van diezelfde tand als ik iets kouds/warm eet. Kan een vulling zo snel zijn werking verliezen? Of kan het iets anders zijn?
Ik heb dit ook gehad en dit bleek mijn tandhals te zijn dat kan verder geen kwaad en gaat vanzelf weer over. Ik zou het wel even laten checken of dit idd tandhals is anders kan het zijn dat je een wortelkanaalbehandeling nodig hebt.
Ik heb het gehad en toen bleek de vulling gewoon te groot of iets; het is opnieuw gevuld en nooit meer last van gehad. Enige gevoeligheid in het begin is overigens niet ongewoon, maar ik ging echt door de grond van de pijn.
Kan ook een nieuw gaatje zijn. Niet hele tand is gevuld dus nog ruimte voor nog een gaatje. Had ik laatst ook
Blegh! Nja snel maar ff richting de tandarts, de pijn is te doen hoor maar vind t wel vreemd. Heb verder nooit gaatjes gehad dus ik dacht misschien hoort t erbij?
Kan idd nieuw gaatje zijn. Ik heb zelf ook meer last van tanden/kiezen als ik verkouden ben, bij omslag van het weer. Ik gebruik nu sensodyne proglasur en dat helpt iets (ook gevoelige tandhalzen).