Ik kan me zo voorstellen dat heel veel dingen in het zwanger gedeelte confronterend kan zijn. Dat had ik heel erg toen ik nog in de MMM zat. Vind je dit forumgedeelte niet sowieso erg lastig? Ik wens je heel veel geluk en dat het uiteindelijk ook voor jou gaat lukken om een kindje te krijgen!
Wij verwachten nu onze tweede dochter. Al van jongs af aan heb ik een bepaald beeld in m'n hoofd gehad, ik zou eerst een dochter krijgen en dan een zoon. Mijn man had dat ook. Toen we te horen kregen dat we opnieuw een dochter krijgen, waren wij beiden een beetje 'teleurgesteld'. Dit is totaal niet vanwege onze tweede dochter, maar omdat we toch afscheid moesten nemen van een bepaalde fantasie/droom. We willen echt maar 2 kinderen en mijn man had het heel leuk gevonden een zoontje te krijgen, mede vanwege de band die hij met zijn vader heeft. Dat is toch anders dan met zijn moeder en dat herken ik ook. Ik doe meer dingen samen met mijn moeder dan met mijn vader. Uiteraard waren we na die 'teleurstelling' heel snel gewend aan het idee van 2 meiden en zijn we nu dolgelukkig. We weten natuurlijk al dat meiden gewoon heel leuk zijn Ik heb eerder discussies gehad over het hebben van een lichte voorkeur voor een bepaald geslacht en ik schaam me er niet voor dat we iets liever een jongen hadden gehad vanwege een soort droombeeld. Als iedereen elkaar maar respecteert om het wel of niet hebben van een voorkeur, dan is er niks aan de hand. Het is onmogelijk om altijd anderen te willen begrijpen. En degenen die een kindje mogen krijgen, moeten sowieso intens dankbaar zijn!
Dank je. En ja, als ik het nu zo terug lees, is het misschien een beetje hard opgeschreven, maar tis wel de waarheid.
Evaaatje, als een trotse koningin moet jij je voelen zeg, wow! Lies, heel begrijpelijk dat jullie nu op een zoon hoopten. Wij wilden ook echt maar voor 2 kindjes gaan, maar mijn wens is zo sterk dat we er toch nog een keer voor gaan. Zo helpen we ook nog eens de vergrijzing tegen te gaan Rietje, heel begrijpelijk voorbeeld van je ouders en oh zo heftig En van vluchtelingen idd pfff, dan mogen wij idd helemaal niet klagen. Maar we doen het toch, want we zijn mensen met gevoel en hebben er net zo goed recht op.
Ik had een lichte voorkeur voor een jongen...ik heb een dochter gekregen (mmm, pre/dysmatuur). Ik denk dat het helemaal niet gek is om vooraf te fantaseren/dromen. Wij willen een tweede en het gekke is: ik wil nu heel graag een tweede meisje whahahah dus het kan ook weer kantelen!
Ik mag het hier niet posten ben ik bang. Wellicht de facebookpagina? https://www.facebook.com/Love2BeMama?fref=ts
Ik heb nu zo iets van ik sluit het niet uit dat ik over 10 jaar voor een derde ga. Als de financië en de situatie het toelaten. Niet persee voor een meid ofzo. Maar het moment van een leeg nest benauwd me nu al. Raar idee dat ik ergens in mijn 40e jaren al oma zou kunnen zijn
Dat herken ik ook wel. Al zijn er dagen dat ik uitkijk naar mijn pensioen Dan ga ik met mijn vieze baggerpoten over de nieuwe bank van mijn zoons rennen, maak ik ze midden in de nacht wakker omdat mijn sok is uitgegaan en zing ik om 6 uur 's morgens het 'vandaag is je onjaaaardag!' lied, terwijl ik over ze heen rol en plank. Gewoon, omdat het kan. Karmaaa
Ik heb de blog gelezen. Leuk! Vooral dat laatste stukje over de slaapkamer Tegen mijn pensioen leeftijd kan ik al achterkleinkinderen hebben Dan doe ik met hun mee xd
Ik heb toch een leuke blog gelezen die hier toevallig over gaat! Ik ben zwanger en ik heb een geslachtsvoorkeur - Love2BeMama
En nog een blog aanrader: Hij of zij wat denk jij? Niet alleen deze post, maar ook de rest is een aanrader!
Enorm herkenbaar hoor TS! En ik schaam me er niet voor! Ik heb ook een voorkeur. Ben inmiddels moeder van een prachtige zoon maar voor wij wisten dat hij een jongen was hoopte ik zo enorm op een meisje. Voor mij ook een teleurstelling dat ik mijn droom van een meisje voor dit kindje moest laten varen. Helaas, en ja ik was verdrietig en moest omschakelen. Intussen helemaal gewend en super gelukkig met hem. Ik zou hem niet willen inruilen voor een meisje, maar ik zou wel nog steeds heel graag een meisje erbij willen. Het gaat inderdaad niet om het geslacht zelf maar om het beeld wat je hebt van jou samen met je kind, de dingen die je samen wilt doen etc. Ik snap niet dat men hier zo hatelijk doet en iemand die over zoiets eerlijk is de grond in stampen. Waarom mag je geen voorkeur hebben? Je kiest toch ook de kleur van je nieuwe auto, daar heb je invloed op. Op het geslacht heb je dat niet en mag je dan even teleurgesteld zijn als het niet is wat je hoopte. Ik geloof niet dat hier vrouwen zijn met voorkeur die uiteindelijk ongelukkig waren met het kindje. TS. Trek het je niet aan. Ik heb destijds dit onderwerp ook aangesneden. Het was toen ook al een taboe en werd alleen maar ongelukkiger van de reacties. Succes!
Volgens mij is dit geen besloten groep. Maar een openbaar forum waar het de bedoeling is dat iedereen zijn mening kan geven. En die onderwerp geeft nu eenmaal veel kritiek. Dat is ook niet zomaar. Dat je zelfs speciale "methodes" gaat toepassen om je droom te krijgen....Je zult als kind die droom waar zoveel werk in is gestopt maar verpesten Door van het verkeerde geslacht te zijn. Gelukkig kunnen je ouders er dan nog aan wennen (na teleurstelling en zelfs een rouwperiode). Maar liever hadden ze iets anders gehad. Ook valt het mij op dat dit soort topics altijd gaat over het krijgen van een meisje. Ik lees nooit ergens dat iemand zo teleurgesteld is dat hij geen jongen heeft.
Ik herken het ook wel... Natuurlijk ben ik onwijs blij met mijn lieve jongens. Ik zou ze voor geen goud willen missen. Nu ben ik zwanger van ons derde wondertje en als dit weer een jochie is zijn we natuurlijk ook super blij, maar het krijgen van een meisje is toch altijd wel een toekomst beeld geweest... als wij te weten komen dat we bijv. weer een jochie verwachten, zal het slikken zijn... gewoon puur omdat het krijgen van een meisje waarschijnlijk nooit gaat gebeuren... en die dingen die je voor ogen had niet gaan gebeuren... Hoe dan ook; zolang het kindje maar gezond is. Dat staat voorop!!