NPO 2 Tegenlicht: TTIP recht van de sterkste

Discussion in 'Films, televisie en nieuws' started by Miss Appletree, Oct 4, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Lentekriebels

    Lentekriebels Fanatiek lid

    Aug 15, 2015
    1,086
    156
    63
    Dat zou mooi zijn, maar realistischer is vanwege alle lobby's het bijstellen 'naar beneden' en niet juist overal de strengste regelgeving aannemen. Milieubelastend, mensonterend is toch vaker goedkoper voor een bedrijf.
     
  2. littlemunchkin

    littlemunchkin Fanatiek lid

    May 12, 2015
    1,811
    1,004
    113
    tuurlijk heeft onze en de europese overheid ook zo zijn kinken die niets met ons welzijn te maken hebben maar met hele andere dingen. Maar werkelijk, als het om voedselveiligheid bijvoorbeeld gaat hebben wij nog altijd een betere wetgeving voor de bevolking dan Amerika.

    En waarom we nu pas ophef maken, wat hebben wij te maken met Mongolie? Of Japan? Wat zij accepteren is hun ding, maar dat betekend niet dat wij hetzelfde hoeven te pikken. Ik zou liever zien natuurlijk dat iedereen hier doorheen keek, maar helaas..
     
  3. tjiptjap

    tjiptjap Bekend lid

    Oct 24, 2014
    950
    0
    0
    Dan denken we er hetzelfde over ;).

    Het schijnt dat het verdrag al is aangepast en die isds (als ik het goed heb) nu gewijzigd is. Wat die wijziging nu precies inhoudt is mij nog niet helemaal duidelijk daar moet ik me dus weer op inlezen om daar iets zinnigs over te kunnen zeggen. Ook schijnen er bepalingen opgenomen te zijn inzake de voedselveiligheid (chloorkip enzo) dus dat is positief, maar wederom geldt dat ik mij dus weer zou moeten inlezen op de andere punten, maar ik moet ook nog mijn centjes verdienen ;). Vooralsnog lijkt het er dus op dat naar de ophef is geluisterd.
     
  4. tjiptjap

    tjiptjap Bekend lid

    Oct 24, 2014
    950
    0
    0
    Tja, en dat vind ik nou hypocriet. Wat wij er mee te maken hebben. Omdat vanuit Nederland veel van dit soort verdragen zijn gesloten kunnen buitenlandse multinationals andere landen aanklagen, gelukkig heeft Nederland er nog wel wat aan verdient omdat hier het een en ander afgedragen moet worden. Maar dat door deze regelingen het milieu, de veiligheid of andere zaken worden aangetast is in realiteit niet ons probleem, zolang het geld maar binnenkomt en wij er geen last van hebben.
     

Share This Page