Temp dip 2 dagen na eisprong

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Laesie, 6 okt 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Star87

    Star87 Fanatiek lid

    21 mei 2015
    1.309
    264
    83
    Vrouw
    Met tempen kun je er wel echt uit ophalen of je ei is gesprongen.
    Zou je je kaartje kunnen plaatsen? Dan kunnen we mee kijken.
    Wat er na je eisprong aan temperaturen gebeurd valt weinig over te zeggen. Mijn temp zakt pas de dag voor of op nod. Na mn eisprong temp ik nog een paar dagen en dan stop ik. Merk dat ik behoorlijk zenuwachtig word van het tempen de dag ervoor of op nod, omdat als hij laag is ik weet hoe laat t is, baal dan enorm. Dan wacht ik liever af of het komt, dan kan ik er op de een of andere manier beter mee dealen.
     
  2. Laesie

    Laesie Lid

    14 mei 2015
    25
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mijn tempkaartje staat niet in een app ofzo,gewoon op een blad papier geschreven.ga nu ook stoppen met tempen,heb het er even mee gehad. Ging juist een half uurtje slapen,kreeg ik herl de tijd steken in mijn linkerlies. Wat moet ik daar nu weer van denken,pffff
     
  3. Star87

    Star87 Fanatiek lid

    21 mei 2015
    1.309
    264
    83
    Vrouw
    Haha het beste is negeren, heb ook wel eens steken in mijn lies. Maar het kan natuurlijk een goed symptoom zijn.
    Maar dat zul je binnenkort weten. Ik probeer er zo min mogelijk op te letten, maar ik begrijp dat dat moeilijk is:)
     
  4. Laesie

    Laesie Lid

    14 mei 2015
    25
    0
    0
    NULL
    NULL
    Deze morgen 37,0 temp,en een opvallende bruine vlek vlak tegen mijn tepel, zwtest negatief (ook nog maar 5 dpo, ik weet het dat dit veel te vroeg is)... Wat is jullie mening? Iemand ervaring mee? Nu wordt het nog spannender :$:$:$
     
  5. meisje1977

    meisje1977 VIP lid

    1 mrt 2013
    8.108
    472
    83
    afwachten het kan alle kanten op
     
  6. Dubbeltje

    Dubbeltje VIP lid

    2 jun 2014
    6.008
    19
    38
    Zegt idd nog niks nu...
     
  7. Laesie

    Laesie Lid

    14 mei 2015
    25
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nu 7 dpo,negatieve test,voel ook niet veel meer... Denk dat het niks wordt,bereid er mij toch al op voor
     
  8. Star87

    Star87 Fanatiek lid

    21 mei 2015
    1.309
    264
    83
    Vrouw
    7dpo testen is echt veel te vroeg, daarbij hoef je helemaal niks te voelen. Wacht het even af:) denk dat er maar heel weinig mensen zijn die zo vroeg een posi test hebben.
     
  9. Laesie

    Laesie Lid

    14 mei 2015
    25
    0
    0
    NULL
    NULL
    Op 8 dpo een negatieve bloedtest, mag het nu wel vergeten. :(:(:(:(
     
  10. Madelie

    Madelie VIP lid

    14 jun 2014
    11.473
    8.734
    113
    Waarom een bloedtest op 8 dpo??
     
  11. Star87

    Star87 Fanatiek lid

    21 mei 2015
    1.309
    264
    83
    Vrouw
    Dat vroeg ik me ook af idd..
     
  12. Chelsey88

    Chelsey88 Bekend lid

    5 okt 2014
    505
    589
    93
    Stop alsjeblieft met jezelf zo gek maken
     
  13. Laesie

    Laesie Lid

    14 mei 2015
    25
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik moest medicatie nemen en daarvoor moest men absoluut zeker zijn dat ik niet zwanger was want kon schadelijk zijn,vandaar de vervroegde bloedtest...
     
  14. Monique93

    Monique93 Fanatiek lid

    14 aug 2015
    3.160
    570
    113
    Ik zou er niet zo zeker van zijn dat die bloedtest volstaat voor deze maand, je eitje kan nog innestelen en dan pas word er hcg aangemaakt.
     
  15. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    54.948
    15.595
    113
    Nabij Utrecht
    Zet alle waardes van je tempen hier eens neer, want ik kan er geen pijl op trekken door de paar waardes die je noemt.

    En gelijk een paar vragen:
    Temp je rectaal?? Elke ochtend op hetzelfde tijdstip en zonder eerst je bed uit te zijn geweest?? Na een nacht slaap van minimaal 5 uur lang?
     
  16. Knuff

    Knuff Actief lid

    24 sep 2015
    157
    1
    16
    Meis wat maak je jezelf gek. Tekenen van een zwangerschap ontstaan pas nadat er een innesteling heeft plaatsgevonden. Dit is pas op 7 tot 10 dpo. Daarna wordt er pas hcg aangemaakt en ontstaan er als gevolg daarvan zwangerschapssymptomen. Pas als er voldoende hcg is aangemaakt is een zwangerschap aantoonbaar door een test. Dat is dus pas rond 10 dpo! En zou zelfs ook nog later kunnen zijn.
     
  17. guusje99

    guusje99 Fanatiek lid

    7 jul 2009
    1.238
    1
    0
    Financiële dienstverlening
    Noord Brabant
    Eerlijk gezegd zijn er wat dingen die ik niet snap. Het lijkt wel alsof je niet op de juiste wijze temperatuurt....je zegt in een bericht om rond 10 uur smorgens; vannacht was temperatuur 36.9 en nu 36.0 wat wel heel laag zou zijn, of zoiets. Maar als je wilt temperaturen zal je elke ochtend direct na het ontwaken je temperatuur moeten opnemen, en het liefste steeds rond dezelfde tijd. Dus als jij zegt dat het je er niks uit kunt halen komt dat wellicht omdat je het niet helemaal volgens de richtlijnen bijhoudt?

    En als je op 8 dpo een bloedtest krijgt kan je eitje misschien nog onderweg zijn en niet zijn ingenesteld. Wat zegt zon bloedtest dan al eigenlijk. :(

    Bovendien zie ik je in een bericht schrijven in mei 2015 dat je echo's hebt gekregen en bloedafname toen, waardoor ik dan niet snap dat je zo weinig nog lijkt te weten over het cyclus verloop...zoals wanneer innesteling etc. etc.

    Maar goed, ondanks mijn twijfels over dit bericht i.c.m. jouw eerdere berichten mei 2015, veel succes! Hopelijk lopen de dingen zoals je wenst. :)
     
  18. Laesie

    Laesie Lid

    14 mei 2015
    25
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bedankt iedereen voor het advies en de steun,heb ondertussen zeer goed nieuws ontvangen,dus mijn tempdip zal dan toch geen slecht teken geweest zijn ;) veel succes allemaal!!
     
  19. Monique93

    Monique93 Fanatiek lid

    14 aug 2015
    3.160
    570
    113
    Vertel? Heel nieuwschierig na je goede nieuws? Haha
     
  20. Knuff

    Knuff Actief lid

    24 sep 2015
    157
    1
    16
    Goed nieuws? En dus wel medicatie genomen die schadelijk kan zijn? Ik vind het eerlijk gezegd allemaal een beetje een raar verhaal...
     

Deel Deze Pagina