Lieve lady's. Ik ben iemand die altijd al wat vorser geweest en heb zo als ze dat in Amerika dat noemen een b-belly. Maar ik hoopte zo dat ik toch een zwangerschapsbuikje zou krijgen. Maar inmiddels ben ik 17weken en rondom groei ik redelijk door maar mijn buik veranderd niet. En begrijp me niet verkeerd ik ben heel blij met ons porkje maar wil zo graag een buikje zodat ik kan late zien dat ik ook echt zwanger ben. Nu mijn vraag hadden jullie dit ook? En kwam het dan toch en zo ja met hoeveel weken? En heb je misschien een foto? Ik ben heel benieuwd! Liefs ilona
Ik heb op deze laptop geen foto's, maar mijn buik bleef ook lang hetzelfde, met 17 weken zeker nog! Daarna kreeg ik een mega ronde en strakke buik, zonder hobbels Nog even geduld dus!
Had ook overgewicht bij de zwangerschap van dl maar op een gegeven moment kreeg ik wel een echte zwangerschapsbuik. Na 24 weken ongeveer.
Oké dank lieve meiden! Super fijn al jullie antwoorden. Ik ben misschien ook net ff te ongeduldig hihihi
bijna 20 weken en met de juiste kleding lijkt het al wel wat! in mijn nakie nog niet, ja je ziet de ronding enzo wel maar heb ook mog een buikje zeg maar. Was mij direct al van bewust dat het bij mij ook niet direct zichtbaar is. Vorige week voor het eerst durven laten zien met wat strakkere kleding. Normaal verberg ik altijd alles zeg maar.
Owwww wow mimy!!! Wat prachtig! Dat zou ik ook graag willen hoor hihi. Blijven dromen tot die tijd dan maar
Ik heb het op dit moment andersom 😊 bij mijn vorige zwangerschap zag je het rond 18 weken. Nu ben ik nog maar twaalf weken maar jeetje wat is mn buik al opgeblazen (vooral ook door darmen denk ik en bij een tweede gaat het sowieso sneller). Ik ben ook zwaarder dan de vorige keer.. Had best nog even willen wachten met zo'n belly... Nu ben ik bang dat niemand me gelooft als ik zeg Hoe ver ik ben.. */awkward*
Gebruik goede onderbroeken en positiebroeken. Ik heb positieslips van anita, zitten heerlijk en geven goed steun. Dat maakt van mijn kwabberbuik (vind ik zelf) een mooie(re) zwangerschapsbuik. Foto is gemaakt met 19+6.
De eerste is van 24 weken en de tweede van 30 weken bij een gewicht van ruim 100+. tot die tijd was het echt een hele erge flubberbuik die nergens op leek en ineens bij 24wkn was die buik er ineens. Er is dus zeker nog hoop.
Kleding kan erg veel goed maken heb ik ook geleerd. Maar zelf nu ik in mijn 28ste week zit is er weinig van te zien op het moment dat ik de douche uitkom. Tenminste, geen mooie ronde buik althans. Ik heb nog steeds, ook met kleding aan een vouw rond mijn navel, maar nogmaals met de juiste kleding scheelt het heel wat. Het komt vast goed, alleen nog even geduld hebben zoals je al zei
Goh ik heb nog steeds geen ronde buik na 30 weken... Aan de navel blijft het 'plat' zeg maar dus eerder een vierkante buik. Ik ben ook wel te zwaar maar minder zwaar dan sommigen vergeleken met foto's uit 100+ topic. Het ligt dus ook aan je buik zelf denk ik. Of misschien heeft de placenta die aan buikzijde ligt er iets mee te maken... Ik trek altijd een beetje aan mijn kleren zodat er ter hoogte van mijn navel wat kreukels zitten, dan valt het niet zo op
Ach, ik dacht net hetzelfde ls jij. Wou ook zo graag een ronde buik. Was voor zwangerschap van mijn zoon niet +100 maar +90 zeg maar... Die buik kwam pas rond de 25 weken. Bij 35 weken had ik echt een knaller van een buik. Bij mijn dochtertje woog ik voor de zwangerschap 80 kg en uiteindelijk pas echt bij 20 weken een beetje een zwangerschapsbuik gekregen. Daarvoor leek het echt gewoon een te dikke buik, oneven en met een diepe navel...
Bij mij begon mn buik na de 20 weken ineens te groeien! Als ik nu foto's terug kijk viel dat nog allemaal reuze mee, want met 24 weken had ik voor mn gevoel echt n buikje. Maar als ik dan foto's terug kijk.... Nu met 36 weken heb ik wel een enorme toeter! Sinds 2 weken is mn buik ineens heel erg naar voren gaan groeien! Maar mijn nicht, die een stuk slanker is dan ik, heeft nooit n mooie zwangere buik gehad. Haar buik groeide veel meer naar de zijkant. Dus eigenlijk valt er weinig van te zeggen....
Wat je ook zou kunnen doen is een (zwangerschaps)panty dragen en over je buik trekken. Lijkt t gewoon 1 bol ( ik deed dat bij mn vorige zwangerschap) dan kun je leuke outfit erbij aandoen en kun je je buikje lekker showen ! Is soms even zoeken bij welke maillot of panty t t best werkt, hopelijk is deze tip iets hihi .
Ow, wat een leuk topic! Zelf inmiddels bijna 16 weken, zo'n 6kg afgevallen en er is nog niets te zien. Niet voor de buitenwereld, maar ook niet voor mezelf. Alleen m'n bovenbuik is enorm gezwollen, maar dat komt omdat ik enorm veel last van m'n dikke darm heb (altijd al, maar nu ik zwanger ben....) Heel leuk om te zien dat het toch op enig moment heel mooi kan showen! M'n familie is iedere keer teleurgesteld als ik binnenkom
Mijn BMI is 30 (90 kilo en 175 cm ongeveer). Van mij begon je het pas zien aan de grote helft van de zwangerschap. Met 25 weken of zo. Een mooie babybuik kwam pas aan 8 maand of zo had ik het idee. Maar misschien zien buitenstaanders dat anders. Ik vond nooit dat ik een babybuik had.. Helaas nooit mooi rond geworden, maar een plooi ter hoogte van de navel blijven houden. Voordeel van de niet zo ronde buik: geen striemen gehad. Maar misschien staat het er wel helemaal los van Zwangerschapsslip, panty met kleedje, spannend shirt, .. maakten het duidelijker zichtbaar Voor de ondersteunde slip deed wonderen. Die spande een beetje wat alles strakker maakte. net dat tikkeltje extra zelfvertrouwen
Bij mij hangt het er enorm vanaf wat ik draag! Een zwangerschapsonderbroek + zwangerschapsjeans geven mij de mooiste buik. Zonder kledij heb ik ook de befaamde B-Buik. Hierbij een foto ik was toen exact 20 weken (de vraagtekens heb ik er op gezet omdat ik zo iedereen nieuwsgierig gemaakt heb op fb voor het geslacht )
Ik kon met 10 weken al geen normale kleren meer aan want het knelde te veel. Ik draag dus positiebroeken en een strak broekje er overheen (heb ik ooit een keer bij de action gekocht maar dat hebben ze vast niet meer). Een strak shirtje is ook fijn, zo krijg je een bolle buik ipv rollen Deze foto is met 16/17 weken.