gisteravond ben ik begonnen met bijvoeden met kv en heb ik vandaag ook gedaan. Ze is een stuk rustiger zo. Ik kolf er ook bij om mijn bv op gang te houden. Maar heb tot Nu toe krap 100cc gekolfd. Hopelijk loopt dat een beetje op. Wat betreft poep is ze er juist meer van gaan poepen. Ik heb iedere keer maar een mini poepluier van dr en zojuist een eerste echte gele volle poepluier. Beetje rot voel ik me er wel onder. Bij de eerste ging het super goed en bij haar niet. Alsof ik tekort doe.
@eefje Mijn vriend moet in. November gaan klussen in ons nieuwe huis, er zal dan ook een hoop zorg voor de twee kids op mij neer komen. Ik heb nu al respect voor je. Ik kom graag bij je terug tegen die tijd voor wat tips denk ik...
Vommie, voel je aub niet rot. Als je kindje nu tevredener is dan wanneer ze de borst krijgt, dan wist ik het wel. Dan geeft dit jullie beiden meer rust. Borstvoeding is mooi als het lukt, maar als het telkens maar 'aanmodderen' blijft dan lekker over op flesvoeding.
Vommie, dat gevoel had ik ook. Voornamelijk omdat ik wel genoeg melk produceerde. Maar ik voelde me net een koe, die volledig leeggemolken werd. Voelde idd alsof ik haar tekort doe, maarja heb alles geprobeerd dan houd het op. Denk doordat ze tijdens de ziekenhuis opname maar 1x per dag werd aangelegd dat ze vanuit begin al niet goed geleerd heeft. En ook niet meer gaat doen. Ergerde gisteren nog aan vriendin. Die heel makkelijk kindje heeft en zegt dat die van haar ook niet goed aanhapt en dat het gewoon geduld hebben is. Ze heeft gister gezien wat een " gevecht " en frustratie aanleggen is. (bleef langer weg en had geen poeder mee dus moest wel) ook over slapen. Oh maar na drinken gaat ze wel slapen. Ik:Nee echt niet in de wandelwagen pas. 15 min tot ik weer thuis ben. Sarah had gister van 8 - 14;00 2x 15 min geslapen in de wandelwagen . Verder klaar wakker gewoon vrolijk en alert. Ze heeft echt met verbazing gekeken hoe pittig het is. De makkelijke woorden slikt ze voortaan in Sarah is afgelopen week erg veranderd, wil vanalles volgen, zoekt interactie met gekke bekken trekken, lachen, tong uit steken. De wakkere momenten lijkt ze minder gefrustreerd maar juist van aandacht genieten. Ook kan ze soms wakker 5 min alleen liggen stil/rustig zodat ik de vaatwasser kan leegpakken. 8 voedingen wil ze nog steeds maar huilt daarna minder lang. Ze lijkt wat relaxter te worden.
Vommie. Jammer dat bv niet lukt. Schijt aan die borst als kv beter werkt Belangrijkste is kiezen wat beste is voor je ukkie. Kv doet echt niet onder voor bv. Jolien. Misschien wilde ze afgelopen weken meer dan dat ze kon? Ik vraag me af wat ik met ons meisje kan doen als ze wakker is? Soms ligt ze in de box wat om zich heen te kijken, echt spelen doet ze niet. Soms zit ze op schoot en kijkt ze ook om zich heeb. Maar vond dat zo saai en wil dingen doen met haar. Speeltjes pakt ze niet of maar enkele seconden. Als ik haar rechtop draag, tilt ze haar nekje op zodat ze me aan kan kijken. En dan blijft ze staren, word er zenuwachtig van haha. Weet dat ze nog maar 2,5 week is en niet veel kan.
Hallo dames! Ik hoop dat er nog een klein plekje is voor mij in deze groep! Ik heb al ee tijdje meegelezen op het forum, maar me nooit aangemeld tot nu toe dus. Ik zal me even voorstellen.. Ik ben Robin, 27 jaar. Mijn man is 42. Wij zijn op 28 september opnieuw ouders geworden, dit keer van een heerlijk mannetje! We hebben al een dochter van 3 jaar en die is dus nu grote trotse zus. Wij wonenin het buitenland, al ruim 10 jaar en dat bevalt goed. Ik ben bevallen dmv een keizersnee dit keer, aangezien ons ventje al maanden in stuit lag en ik geen versie wilde. Van onze dochter ben ik toendertijds op normale manier bevallen. Nu al tijdje weer thuis uit het zh, maar nogsteeds aan het rond s huifelen, wang kan nog niet veel ivm de wond en pijn. Hopelijk wordt ditsnel beter, want heb vreselijk zin om op pad te gaan met het gezin! Ook wil ik weer mijn huis op orde, maar ik kan daar beter nog maar even meewachten.. Hier krijgen we geen kraamhulp, dus al vanaf dag 4 alleen thuis. Nouja, alleen.. Met mijn man dan, maar die moet van huis werken, dus toch zelf vanalles proberen beetjebij beetje. Ik geef ook bv, bij mijn dochter heb ik dat 2 jaar volgehouden. Langvoedster dus. Nu gaat het ook weer super. Genoeg melk en geen problemen verder gelukkig. Ik lees de paginas een beetje door alsik tijd krijg, dan weet ik een beetje wie wie is hier! X
AnneLisa: de medicatie die ze krijgt heet Ranitidine. Helaas word het niet vergoedt door verzekering de eerste fles, daarna wel. We schrokken nogal van de prijs. 50 euro!!!!! Maar we merken al wel verschil, ze is nog rustiger dan gisteren! Kon zelfs in de box liggen op rug voor een half uur! Ook spookte ze gisteren enkel tussen 9 en 11 ipv tussen 7 en half 12.
Jolien, het klinkt een beetje alsof je meisje iets meer gewend is aan de wereld en haar eerste sprongetje heeft gehad. Na dat sprongetje zijn ze iets bewuster van de wereld om zich heen. Fijn dat ze minder gefrustreerd is.. En die vriendin: lekker laten lullen, misschien krijgt zij wel een hele lastige dreumes en heb jij juist een ideale dreumes.. Elk kindje is anders (gelukkig maar). Moniek, baby's zijn eigenlijk best saai. In het begin kan je er nog niet zoveel mee. E komt wel af en toe een lachje vanaf, maar dat is dan ook de enige interactie die er is. Ik vond het nog veel leuker worden als ze zelf kunnen zitten. Dan kan je lekker met ze op een kleed zitten, spelen met speeltjes. Dan kunnen ze ook in de kinderstoel en lekker mee eten (althans met Rapley mag dat pas vanaf dat ze kunnen zitten). Daar kan ik echt naar uitkijken. Niet dat ik mijn meiske niet leuk vind, integendeel! Maar ze zijn nog zo mega afhankelijk. Robin, welkom!! Gefeliciteerd met jullie mannetje. Naar dat je door de keizersnede nog niet zo veel kan, ik herken het gevoel van veel willen en nog niet zoveel mogen. Lijkt me ook wel zwaar om alles zonder kraamhulp te doen. Heeft alleen Nederland kraamhulp of woon jij in een land die als één van de enige landen geen kraamhulp heeft? Goed dat de borstvoeding goed gaat, dat is dan al een zorg minder. Hier ligt ons meiske alweer op d'r buik in de box. Blijkbaar vind ze dit wel heel fijn, op de buik slaapt ze nl. een stuk langer dan op d'r rug of zij. Dus ik zit op een stoel dichtbij de box om te controleren dat haar neusje vrij blijft. Naar de wc is een 'sprint-wedstrijd', wasje ophangen of ander huishoudelijk gedoe waarbij de box uit het zicht verdwijnt is uit den boze..
Lang leve de babyfoon met camera, Lentekriebel En nee je kijkt echt niet continu obsessief op zo'n ding, zoals velen denken. Ik heb hem 's nachts niet eens aan. Ik hoor hem wel als ie me nodig heeft. Hij ligt overdag op buik, nacht op rug. Beiden vindt hij prima maar ik vermoed dat als ik hem in nacht op buik leg hij doorslaapt... Nog heel even mee wachten... Haha Moniek ik moet om je lachen. Baby van 2,5 week speelt nog niet. Juist dat om zich heenkijken is voor haar al interessant genoeg. En ja, baby's zijn dus saai
Nja. Heb dus ook geen andere dingen te doen. ukkie vind alles prima, dus hoef ook niets te doen. Ja op zn tijd mn borst bloot en de broek vervangen. ben begonnen met een dagboekje voor Keet bij te houden. Leuke agenda gehad met een bladzijde per dag en dan dingetjes inschrijven die ze die dag gedaan heeft en wat ze allemaal leert. Haaai robin.vgezellig gefeliciteerd met je mannetje! Vervelend van die wond, hopelijk trekt de pijn snel weg! Net voorzichtig mn littekens downunder gevoeld. Geen wonder dat het nog steeds pijn doet. Flinke scheuren. Durf nu echt niet meer vaginaal te bevallen de volgende keer. Helma. Pfoe dat is nogal een prijs voor een fles . Maar als het helpt.. fijn dat ze zich nu veel beterder voelt. Buikslapen. Heerlijk dat jullie ukkes daardoor beter slapen. Pfff zou het ook niet vertrouwen hoor. Babyfoon met camera is misschien wel een idee LenteKroebel. Kun je toch dat wasje doen enz. Hier leg ik dr wel eens op de buik, tilt ze dr hoofd op en legt die vervolgens met de neus naar beneden. Tja dan maar weer op de zij.
Ik heb een babyfoon met camera, maar dan nog durf ik het niet. Terwijl ze toch 9 van de 10x haar hoofdje netjes opzij draait als ze in d'r slaap het nekje optilt. Maar die camera staat vanaf de zijkant/boven op haar gericht. Dus als ze haar hoofd met de achterkant naar me toe heeft liggen, maar toch net het neusje in het kussen, dan zou ik dat via de camera niet precies kunnen zien. Maar ik vermoed ook dat ze door zal slapen als ik het 's nachts zal doen. Vanaf wanneer is het ook alweer veilig om ze op de buik te leggen? Als ze het nekje goed rechtop kunnen houden? Of als ze kunnen rollen uit zichzelf?
Dames hoe gaat het bij jullie? Ik ben vandaag voor het eerst alleen thuis met de kleine. Kreeg haar vanmorgen al niet in slaap dus heb tot half 2 met een baby gezeten die aan de vorst wilde, wat jammerde, mopperde, leek alsof ze niet kon poepen.. Pff Ik las dat veel van jullie dragen. Dat zou ik ook wel willen, maar ze spuugt zoveel dat ik denk dat de doek binnen no time onder zit? En ik heb nogal last van mijn bekken, ik ben bang dat dragen nou niet echt goed is voor mijn bekken. Hebben jullie geen last van rug of bekken En worden ze niet onrustiger van slapen op schoot of in doek? Nu heb ik de kleine in bed gelegd, ergens denk ik dat ze dan rustiger ligt maar dat weet ik niet zeker hoor.
Bailey spuugt ze ook als je haar rechtop houdt? Als ik jou was zou ik even een consult doen bij een draagconsulente.. Als je op fb draagpraat opzoekt dan kun je vast iemand vinden bij je in de buurt die kan je ook adviseren mbt je bekken en verschillende mogelijkheden qua dragen en met wat.. Moniek ik ben sinds een week over op maat 2 ze was toen geloof ik rond de 3800 gram.. De sluitstrips van maat 1 zaten te dicht opnhaar been vond ik.. Ze krijgt al echt van die lekker plooibeentjes )
Wanneer maat 1 te klein is qua pasvorm of als deze niet genoeg meer opneemt en je dus lekluiers krijgt.
Lentekriebel: Wij zitten in Spanje. Hier geen kraamzorg, ik weet niet hoe het in andere landen zit, maar hier word je na het verplichte bevallen in het ziekenhuis en daar 3 dagen liggen, ( 4 met ks ) naar huis gestuurd en zie je om de week een kinder arts in het gezondheidscentrum, maar hulp in huis moet je zelf zien te regelen met famillie etc. Het is niet anders, maar gelukkig gaat het prima zo. Ik heb ouders en schoonouders dichtbij. Dus bof daar mee! Vandaag laatste controle gehad van keizersnee wond. Vanbuiten mooi dicht nu. Van binnen doet er nog vanalles zeer. Maarja,eerste keer voor mij, en waarschijnlijk ook laatste, want plannen niet op nog meer kindjes, dus weet niet zo goed hoe zo'n herstel verloopt nog! Maar we zien wel. Wij zitten nog op maat 1 van pampers. Nog redelijk ruimte en geen lekkages wat vorige keren met dochter wees op het veranderen naar maatje groter!
De plakstrips gaan nu tegen elkaar ipv over elkaar maar we hebben ook pampers dankzij de jumbo actie. Dan zou ze van etos merk al wel grotere moeten. Die zijn trouwens ook stuk kleiners als pampers als ik ze op elkaar leg. Ze is nu ruime 4 kilo en 55 cm. Zien dr echt met de dag groeien.
@eefje Ja ze spuugt ook als ik haar rechtop houd. Ik heb gekeken voor een draagconsult maar vind het toch wel prijzig terwijl ik nog niet weet of ik het ga gebruiken. Qua maar luiers zitten wij nog in maat 1. Gaan jullie met de kleintjes naar buiten met dit weer? Ik ben binnen gebleven maar zie iedereen al met handschoenen fietsen enzo. Wat moeten die kleintjes dan aan? Ik had een kasje met dekentje en mutsje. Maar is dat niet te koud?
@moniekj: Hier ook al sinds ruim 2 weken in maatje 2. Pampers vallen idd groter uit. Heb nu gewoon kruidvat nr 2. Bevalt tot nu toe het beste. heb ah in luiertaart gehad vond ik niks, pampers 3x doorgelekt en kv niks. Koop alle luiers gewoon op de actie, scheelt heel veel. Vandaag voor het eerst naar CB gewwest na 6 weken. nigel was goed gegroeid woog nu 4690 gram bij geboorte 3360 en lengte 55 cm was 50. Dus zeer tevreden. Nu volgende week dinsdag terug ivm voorkeurshouding. Moet nu oefeningen doen, ben benieuwd. Vanaf vanavond weer fles minder en meer voeding. van 6x 120 naar 5x 150. CB zelf voorgesteld.
MoniekJ Luiers: ik stap nu over van 1 naar 2 (kruidvat) dochter is 4 kg. Ik vind hem te strak rond de beentjes gaan zitten. Spelen: ik heb kinderen eigenlijk pas leuk gevonden tot ze gingen lopen. Wat kan je met je kindje doen.? Rondleiding door je huis doen. Oefen je verkoop skills voor een toekomstige open huizen dag Je kan gekke bekken trekken met je kindje geen idee wanneer ze het oppakken maar Sarah begint me nu na te doen met tong uitsteken en lachen. Boekje voorlezen Baby massage Spiegelen, alles wat je kindje doet doe jij na. (elke beweging en geluidjes) Succes