Ok, ik ben nu 29 weken en we zijn nog steeds bezig met jongensnamen Ik vind het ZO lastig. Ik wil een stoere naam, kort en niet veel voorkomend. Nu hebben we deze twee namen: Mikai Nolan Wat vinden jullie van deze namen? Misschien doen we ze alle twee wel, maar hoe klinkt het achter elkaar? Mikai Nolan. Ik vind het zo lastig
ik kies voor Nolan. Vind ik een nettere naam en ook leuker. Collega heeft ook een zoontje die deze naam draagt. Nolan vind ik ook net wat makkelijker uit te spreken dan Mikai.
Ik vind ze allebei niet echt kort en stoer, maar zou voor Mikai kiezen. Liever nog Mick, Mika of Kai/Kaj: vind ik persoonlijk stoerder en kort
Kort noem ik 2 lettergrepen Net zoals bij onze eerste zoon. Mika is geen optie omdat de eerste Luca heet. Dan eindigt het beide op KA zeg maar.
O nee, snap ik dan wel inderdaad! Hihi, ja mijn definitie van stoer en kort is wat anders, maar gelukkig zijn wij niet allemaal hetzelfde Nolan vind ik t.o.v. Mikai een beetje lomp. Mikai wat pittiger.
Ik vind ze allebei niet verkeerd. Zou ze niet achter elkaar zetten, maar ben zelf ook geen fan van dubbele namen of twee namen. Lichte voorkeur voor Mikai!
Luc heeft 3 namen dus we willen er sowieso 2 voor deze man Iemand een leuke suggestie voor bij Mikai?