Ik moet heel eerlijk zeggen dat ik zelf ook geen vertrouwen heb in de IUI. De kans is ook zo klein. Dus ik snap je wel. Ik las het zo dat jij je als persoon mislukt voelde. En dat raakte me. Dat gevoel wens ik niemand toe.
Kdeboer super van je embryo! Hopelijk blijft ie lekker plakken! Kimberley vreselijk kan je zelf voelen he. Hopelijk komt er voor ons betere tijden aan. Ik zelf heb ook geen goed gevoel met iui gelukkig hoef ik er na deze nog maar 1 en dan eindelijk ivf. Zoveel meer vertrouwen in.
Dames, ik ben in shock! Ik had vanochtend een licht positieve test. Dat kan helemaal niet. Ik ben oud en mijn vriend heeft niet zoveel zwemmers. Eerst maar eens kijken of het oploopt. NOD is pas zondag (handtekening klopt niet, ei kwam pas later)
Wauw loola, wonderen zijn de wereld nog niet uit. Wat onwijs spannend!! Ik ga heel hard duimen dat ze mooi oplopen
Tnx. Heb afgelopen februari ook een keer zo'n test gehad. Het ging toen ook meteen na de test mis. Het was toen 3 dagen na NOD. En nu zit ik 3 dagen voor NOD. Kan dus nog alle kanten op.
Wat zou dat fantastisch zijn lola, ik duim voor je! Hier net controle van operatie gehad en alles zag er netjes uit. Over dik twee weken al iui met otrivelle. Net prikinstructie gehad en ml laten prikken, dat was nog wel heel spannend. Bij tweede en derde iui misschien mini beetje chlomid gebruiken (25). Prikken jullie zelf of doet ml dat? Ik hoor nooit iemand over chlomid, hebben jullie dat ook? Waar prikken jullie, net is in bovenbeen geprikt maar dat brand een uur later nu nog... ik heb niet zoveel vet, dus misschien is dat het, haha.
Tnx Bo en Theeleut!! Theeleut: fijn dat alles er na de operatie goed uitziet en dat je kunt gaan starten met IUI. In de eerste instantie heb ik ook gezegd dat vl de injecties moest gaan zetten. Maar tijdens de prik instructie moest ik van de verpleegkundige ook zelf oefenen. Ze wilde zeker zijn voor het geval mijn vriend niet in de buurt was dat ik het ook zelf kan. Ik heb vervolgens alle injecties zelf gedaan in mijn buik.
Loolaa wat geweldig! Dat zou toch super zijn in je rustmaand! Ziet er toch echt uit als een duidelijke streep al, ik ga duimen voor je dat deze donkerder wordt nog! Eindelijk weer eens wat positief nieuws hier. Theeleut ik was heel bang om zelf te prikken maar uiteindelijk gaat het zonder moeite, het is even wennen.
Licht ????? Die is helemaal niet licht !! Ik vind m hartstikke positief !! Wauw .... en dat voor 11 dpo... duimen draaien hier voor je lieve loola.
Oh wauw Lola wat ontzettend gaaf!! Ik vind het ook een hele duidelijke test hoor 😊 denk dat die zeker zo duidelijk is als toen ik met onze zoon positief teste op 10 dpo.. Duimen draaien dat het goed mag blijven gaan..
Wat lief dat jullie allemaal zo meeleven en duimen voor mij!! Heel hartverwarmend!! Dikke knuffel voor jullie allemaal!! Ik houd jullie op de hoogte. Ik zou er een paar dagen tussen moeten laten, maar ik ga morgen ochtend gewoon weer testen.
Loooooooolaaaaaa !!!!! En en en ?? Hier op 11 dpo een witte test. Ivf it is .... dubbel. Ene kant mega enthousiast. Andere kant bang. Maar goed. Stap voor stap. We zullen het wel zien allemaal. Nu duomen dat volgende wk onze bloeduitslagen er toevallig zijn. Dan mogen we gelijk al starten. Anders een rust maand.
Ooh Bo wat jammer.. Lijkt me erg dubbel inderdaad, maar IVF biedt wel veel meer kans dus zou vooral proberen het positief te bekijken! Ik hoop dat je uitslagen binnen zijn zodat je niet een maand hoeft te wachten. Hier op woensdag m'n NOD ( hoewel ik een dag voor IUI duidelijk m'n eisprong voelde dus kan ook dinsdag zijn) helaas nu al menstruatiekramp, pijnlijke borsten kortom wat ik altijd voel voor een menstruatie. Ik ga me alvast maar weer mentaal voorbereiden op een volgende ronde.