Nooit. Ook nooit een trekje van een sigaret zelfs. Mijn vader rookte zware shag en dat vond ik al goor genoeg. Wietlucht word ik ook onpasselijk van. Vanaf mijn 20e wel regelmatig een wijntje of glaasje port .
Heb wel regelmatig geblowed. En hasj geprobeerd. Dit wel altijd thuis waar mijn moeder bij was. Mijn moeder kwam uit de hippy tijd en vond dat wij alles mochten proberen zolang het maar thuis was waar ze ons in de gaten kon houden. Daarbij had mijn moeder het meeste plezier en heeft veel om ons moeten lachen. ghb had ik ooit willen proberen alleen om te weten wat het effect is. Verder nooit geëxperimenteerd
Een keer een blowtje gerookt toen ik een jaar of 18 was met m'n toenmalige vriendje. Z'n ouders waren niet thuis, dus moesten we even wat 'ondeugends' doen ofzo denk ik haha. Ik moest er vreselijk van hoesten (rook ook geen sigaretten), dus ik vond het maar niks. Daarna ook nooit meer wat geprobeerd. Totaal geen behoefte aan!
Vroeger blowen en op feestjes vroeger wel eens speed gebruikt om geen last meer te hebben van de (grote) hoeveelheid alcohol en langer door te kunnen gaan..
Moest iemand nuchter blijven toch😂 Op feesten durfde ik het niet. Overigens heb ik nooit gerookt/geblowd.
De eerste keer vond ik het heel leuk, ik heb toen op mijn bed naar muziek geluisterd en ik zag een rolletje stimorol in de lucht zweven en "een hoek" op me afkomen. Was allemaal heel gemoedelijk. De tweede keer stond ik op het muurtje van het dakterras van mijn studentenhuis omdat ik vond dat ik wel zou moeten kunnen vliegen en dat was toch iets minder. heb het daarna dus ook nooit meer gedaan.
Ik zal niemand drugs aanraden ofzo maar mensen zeggen weleens ' ik heb geen drugs nodig om het naar mijn zin te hebben' Nee ik ook niet...nuchter kan ik ook lekker gek doen en heel de avond dansen..Maar het gevoel van XTC is moeilijk te omschrijven, dat lekkere gevoel dat je daarvan krijgt,kan je niet 'uit jezelf' krijgen. ja dat vond ik toch wel de leukste drugs.De rest vond ik niet zo boeiend.Energie heb ik sowieso wel genoeg Paddo's de minste,vond het eng,verloor de controle..dacht dat iedereen mij achterna zat enz.. bah,nooit meer.Wil wel de controle houden
Haha een rolletje stimorol Je tweede ervaring is precies waarom ik het niet durf. Ik heb nuchter vaak al domme plannen, laat staan onder invloed..
Oja, ik had altijd van die mensen eindeloos om mijn nek hangen die xtc hadden gebruikt en totaal niet aanvoelden dat ik daar niet van gediend was. Dat alleen al vond ik genoeg reden om het niet te gebruiken haha
op een paar keer een jointje na, niets. jointje vond ik destijds wel lekker. verder nergens ooit behoefte aan gehad. ik doe het nu nooit meer by the way maar als iemand zo in het weekend een paar trekjes van een jointje neemt zie ik ook niet zo veel kwaad in. al het overige uiteraard wel
Nooit, ook nooit gebruikt. Alcohol was meer mijn favoriet vroeger . Maar sinds de kinderen ook dat niet meer.
Ik was echt een losbol vroeger en heb toen ook een heleboel gebruikt.. Zowel soft als harddrugs.. De eerste keer dat ik soft drugs heb gebruikt toen was ik 13 en de eerste keer dat ik harddrugs probeerde toen was ik 14... De laatste keer dat ik drugs gebruikt heb was toen ik 18 was en ik rook en drink ook niet. Ik heb er zeker geen spijt van wat ik vroeger heb gedaan, ik weet hoe de meeste dingen zijn en ik heb daardoor niet meer die nieuwschierigheid..
Heb 1 keer een joint gerookt bij mijn beste vriendin thuis, die rookt het vaker, ik wou het gewoon eens proberen en ik heb het geweten..... Mijn beste vriendin na duizend keer zeggen: weet je het zeker dat je het wilt proberen? ik ja hoor geef maar.... Me vriendin wou na het rollen eerst even naar de plee,en ondertussen stak ik de joint al eigenwijs aan,en heb dat ding opgerookt als een sigaret...weet ik veel dat je kleine haaltjes moet nemen..in de tijd dat mijn vriendin terug kwam had ik dat ding al opgerookt, je had haar ogen moeten zien HAHA Lag ik daar na 5 min voor pampus op de bank bij haar thuis zeg...helemaal knock out!! en we zouden naar de bios gaan, ze heeft me cola laten drinken toen trok het snel weg,zijn we alsnog naar de film geweest..Avatar + eerste joint...vond de film leuker Heb me lesje geleerd en het nooit meer gedaan, wat een kak gevoel bah!
Ik rookte vroeger best vaak wiet of hasj. We bakten in het weekend altijd spacecake met onze vriendengroep. Tegenwoordig rook ik alleen een jointje als ik de kinderen een nachtje niet heb (enkele keren per jaar) Aan spuiten ed heb ik absoluut geen behoefte