Goedemorgen, Pff ik wist niet waar ik het zoeken moest vannacht! Kreeg krampen en hele erge diarree, volgens mij heb ik nog nooit zoveel diarree gehad.. Krampen en dan weer en dan weer Sorry hoor haha.. Hoofdpijn pff Heb uiteindelijk op de bank geslapen want de jongste lag ook bij ons in bed en die trapt nogal om d'r heen dus moest er ff niet aan denken dat ze perongeluk me buik zou raken.. Toen ik zwanger was van de oudste had ik ook zoiets soortgelijks en heb de verloskundige toen gebeld die vertelde dat een buikgriep in de zwangerschap veel heftiger is. Wat denken jullie ? Een buikgriep te pakken? Ik wist echt even niet meer waar ik het zoeken moest zweette me rot en daarna had ik t ijs ijskoud Heerst t of?? T is iig vervelend hopelijk slaap ik vannacht beter!
Ahh beterschap! Ik heb het rond de 30 weken ook gehad & voelde me zó beroerd en slap! Ik vond het ook extra heftig door de zwangerschap. Je hoeft je niet druk te maken om de baby iig, want die pakt toch wel alles wat hij/zij nodig heeft Hier in de regio heerst buikgriep niet echt, maar kan natuurlijk bij jou wel zo zijn.
Bedankt Haalde echt de ergste scenario's in me hoofd het is dan echt of je moet bevallen tenminste zo denk je dan.. Was echt wel even heftig.. Wel zit ik aan antibiotica hopelijk heeft me lichaam t al opgenomen voor t er weer uit kwam me buik is wel slapper gelukkig want die was knetterhard.. Me vriend had er wel wat last van maar goed volgens mij niet met zoveel pijn als ik had. Vind t gewoon zo eng, bah
Ik heb het gister gehad. Erg vervelend idd... Veel drinken om het vochtverlies te compenseren is het enige wat je kunt doen. Als het echt heel erg is ook af en toe wat zoute en zoete dingen nemen ( bijv bouillon, thee met suiker) om je elektrolyten op peil te houden. Bij mij was het na een dag over, hoop bij jou ook!
Kan buikgriep zijn maar kan ook heel goed door de antbiotica komen. Neem voor de zekerheid Yakult bij je antibiotica, helpt je darmen. Kan me voorstellen dat het angstig was vannacht. Beterschap!
Paar weekjes geleden ook extreem last van gehad. Volgens de vk was dat tijdens de zw inderdaad vaak heftiger dan 'normaal' Wat hier boven al wordt genoemd, veel drinken!
Bedankt lieve meiden. Me eetlust was daarom denk ook niet zo perfect haha .. Ik zal meer drinken! Lekker aan de thee
Er zit probiotica in en dat herstelt het nu verstoorde evenwicht in je darm. De antibiotica maakt namelijk ook de goede bacterien dood. Maar persoonlijk zou ik dan kiezen voor een goede probiotica met meerdere bacterie stammen zoals orthiflor original van orthica. Yakult is meer een marketing ding naar mijn mening