Ben ik nou zo'n krent of wordt alles zo duur!?

Discussie in 'De lounge' gestart door Alva, 20 okt 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. kleinegup

    kleinegup Fanatiek lid

    19 aug 2015
    1.533
    382
    83
    Vrouw
    ik heb ook nieuwe gekocht :D niet voor belachelijk hoge prijzen maar gewoon iets leuks en stevigs. zodat ik als ik ooit denk dat ik geen kindjes meer wil ook alles op marktplaats kan aanbieden voor belachelijk hoge prijzen :D haha nee dat zie ik tegen die tijd wel weer! maar idd ook voor de prijzen (en dat ik het schoner vind) heb ik ook besloten om voor nieuw te kiezen.


    hihi dus ja alles is tegenwoordig onwijs duur!:$
     
  2. Wasrek

    Wasrek Actief lid

    3 jun 2015
    454
    1
    0
    Als je toiletrollen plat naakt rollen ze minder makkelijk en daardoor verbruik je minder toiletpapier ;)
     
  3. mel78

    mel78 VIP lid

    12 feb 2008
    8.320
    242
    63
    Toen mijn moeder overleed kwamen ineens overal tantes vandaan (die we nooit zagen) voor haar naaimachine, stoffen, garen, postzegelverzameling. Je kunt het zo gek niet verzinnen. Want wij hadden het allemaal toch niet meer nodig???

    Normaal had ik het best willen weggeven. Maar door die acties hebben we alles op MP gezet, en een jaar later zijn we van het geld op vakantie gegaan :)
     
  4. mel78

    mel78 VIP lid

    12 feb 2008
    8.320
    242
    63
    Dit gaat me toch echt net iets te ver:p
     
  5. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Dat van die toiletrollen doet mijn partner altijd. Zo irritant. Elke keer wanneer ik mijn bil wil afvegen scheurt de rol af; kan ik elk papiertje bij elkaar gaan lopen leggen. Hoe stom is dat? En dan denktie ook nog dat ik het niet door heb.

    *Joycey vervangt de wc-rol, rolt hem soepel af, minds her own business and leaves*

    *partner van Joycey gaat naar de wc*

    *Joycey gaat nog een keer, wil een velletje afrollen, scheurt, pakt nog een velletje, scheurt. Pakt nog een velletje, scheurt. BEUKT TOILETROL TERUG IN ORIGINELE STAAT - GEBRUIKT UIT RANCUNE 237X ZOVEEL, KOMT VLOEKEND EN TIEREND UIT DE WC GELOPEN*
     
  6. Moppiemuis

    Moppiemuis Fanatiek lid

    6 okt 2014
    1.996
    232
    63
    Ergens in het midden
    😂😂😂😂😂
     
  7. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Ja sorry hoor, maar mijn yahoo is wel groter dan 1 velletje wc-papier. Vet irritant. Mensen die de rol plat slaan moeten zelf platgeslagen worden :D
     
  8. mel78

    mel78 VIP lid

    12 feb 2008
    8.320
    242
    63
    Ik weet eigenlijk niet wat erger is, platgeslagen rolletjes, of van dat recycle papier, waarbij je alles kapot poetst:( Ook een verkeerde bezuiniging :cool:
     
  9. masami

    masami Fanatiek lid

    27 jul 2011
    4.248
    802
    113
    Vrouw
    Dit is natuurlijk echt een boel geld en dat alleen om het merk.
    Ik heb deze toen besteld en ben er nog steeds erg blij mee.
    Wel geen joolz maar een heerlijke wagen.
    https://www.babycare.nl/safety-1st-kokoon-full-black-combi-kinderwagen-p-7627.html?osCsid=f3e0cac1421c9482c45746486ea76447
     
  10. Champetter

    Champetter VIP lid

    5 mrt 2013
    6.825
    3.809
    113
    Ik ontwerp zelf of knap op. Van brocante tot lockerkasten. Heb dus een super gestyleerde babykamer voor weinig maar steek er wel tijd en materialen in.

    Maar ik koop rustig zeer prijzig Italiaans linnen beddengoed voor in mijn € 15 kostende brocante ledikant. Dat vind ik sport.

    Als ik overigens mocht kiezen tussen tweedehands Leander of nieuw ikea ging ik wel voor Leander hoor.
     
  11. skye81

    skye81 Bekend lid

    24 aug 2013
    920
    11
    18
    NULL
    NULL
    Nou dít valt mij dus ook enorm op ja. De meeste producten zijn niet waardevast. Nadat je het nieuw gekocht hebt daalt het in waarde, kijk maar naar auto's. Producten van Stokke of joolz bijv. zijn redelijk waardevast. Maar meestal als iets tweedehands is kun je het echt niet dichtbij de originele prijs verkopen. Het verbaast me echt dat het op marktplaats over t algemeen tegenvalt dat je dan liever nieuw koopt.
     
  12. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    10 jun 2015
    13.655
    5.697
    113
    Oooh dit is wel wat voor mij, ben een grootverbruiker toiletpapier...
     
  13. zwangerevrouw

    zwangerevrouw Fanatiek lid

    22 jul 2011
    2.115
    222
    63
    nee, want ik ken iemand die had het vervolgens jaren lang staan, en kreeg een tweeling
     
  14. zwangerevrouw

    zwangerevrouw Fanatiek lid

    22 jul 2011
    2.115
    222
    63
    ik vind kopers van kleding ook irritant, zet je 12,00 voor bijna nieuwe schoenen zeggen ze 7-. Voor 7 euro heb je nog net geen pantoffels bij de Bristol. Bij mij leren laarsjes van 100- nieuw
     
  15. Fairy Tale

    Fairy Tale Fanatiek lid

    23 mei 2007
    2.486
    7
    38
    Wij zijn eerst getrouwd en kregen daarna een kind. Derde in de rij was een caravan. We gingen spulletje kopen bij zo'n grote campingzaak. Ik heb echt meerdere keren staan kijken of de prijzen daar wel klopten! :D echt, een waterkoker voor 12,-, een pannenset voor 29,95 enzovoorts! Ik had ook hier de bruilofts- en babyprijzen verwacht. :p
     
  16. jannn

    jannn VIP lid

    13 jul 2008
    5.942
    89
    48

    Onze babykamer was 2500 :):)
    Ik denk dat iedereen zn eigen keuze maak..
    Deze is echt prachtig!
     
  17. Mamaatje81

    Mamaatje81 Fanatiek lid

    29 okt 2013
    1.046
    0
    0
    NULL
    NULL
    Tis maar net waar je naar kijkt.
    Onze babykamer heeft 65 euro gekost.
    Alleen matrasje nieuw gekocht.
    Daar heb je geen nieuwe voor.
    Was kersenkleur en niet gewild,
    voordeel voor ons ;)
     
  18. Eliza78

    Eliza78 Niet meer actief

    Onze babykamer was zeker 2500 bij Kidsfactory. Is hij zeker waard, want over 4 maanden hoopt onze 6e er in te gaan slapen. Hij is nog als nieuw!!
     
  19. Noordeling

    Noordeling Fanatiek lid

    5 aug 2014
    1.268
    127
    63
    Ik koop af en toe via mp, maar vooral via facebookgroepen.
    Ook altijd lekker in de buurt en veel leukere prijzen.

    mp soms ook wel leuke prijzen, ik bied soms ook wel 'belachelijk' laag denk ik, maar proberen kan altijd toch? Als ze 't niet willen ook prima, zoek ik gewoon weer verder.
     
  20. Amaranthas

    Amaranthas Fanatiek lid

    29 nov 2013
    3.534
    3.869
    113
    Daarom zijn wij voor onze zoon juist voor nieuw gegaan bij bijna alles. 2e hands is vaak zo belachelijk duur, en we weten dat we graag een 2e willen en hopen te krijgen dan schuiven we de spullen door.

    Niet zo lang geleden zag ik een 5 pits fornuis staan op mp voor 200 euro. Ding stond al een jaar ofzo bij mensen te verstoffen. Je mocht zelfs hun aanhanger lenen om hem op te halen, super dus.
    Dus ik bellen. ( Ik bel altijd, gaat sneller) Kwam die dame tot de conclusie dat ze het fornuis toch misschien voor te weinig weg deed en ze hem niet wilde verkopen voor de 200 die ik wilde geven (en wat ze dus vroeg in haar advertentie)
    Ze zou later terugbellen.
    Belt ze me later terug, heeft ze dat ding verkocht voor 225.... *zucht* ;)
     

Deel Deze Pagina