Mooi aantal bevruchtingen Adriana! Hopelijk genoeg cryo's over donderdag. Maaike: vervelend dat er nog zo weinig groei is! Hopelijk morgen toch wat kleintjes die mee zijn gaan doen, zodat het spuiten niet voor niks blijkt te zijn. Pinkflower: Fijn dat je gevoel goed is! En de clearblue is ook duidelijk dus. Is dit je eerste keer met een positieve test? Spannend nu of het er 1 of 2 zullen zijn. Ik ga duimen voor een mooie echo over 3 weken! Hier vooral volop bezig met onze aanstaande verhuizing, leid me lekker af! Komend weekend moet ik ongesteld worden, dus dan gaat onze cryo-cyclus van start. Fijn vooruitzicht
Dreamer; schiet het al een beetje op met het huis? Super dat je cryocyclus van het weekend alweer start! Over 2,5/3 weken heb je alweer een tp Ik heb in het verleden al eens een positieve test gehad, maar dat werd een miskraam rond de 9/10 weken. Ik probeer daar niet teveel aan te denken, want ik wil mijzelf niet onzeker maken
Helaas nog geen verbetering te zien op de echo. 1×16, 1×17 en 1×11mm en één van de grote was niet mooi rond. Als er morgen niks veranderd is, dan wordt het afgebroken. Ik mag nog wel pregnyl zetten in de hoop dat het op de natuurlijke manier lukt. Maar voor iui zijn er te weinig zaadcellen dus de kans is heel klein. Als het wordt afgebroken dan krijgen we vrijdag een nieuw plan te horen.
Wat balen zeg! Wel spannend op zich dat jullie een natuurlijke kans krijgen, mocht deze poging toch afgebroken worden. Morgen dus weer een echo? Succes!
Ik heb gisteren weer een echo gehad en wat ik al verwachtte: de poging is afgebroken. Na twee weken Menopur (150) en Orgalutran was het resultaat 1x19mm 1x18mm en 1x13mm (en nog veel kleine). Niet goed genoeg om door te gaan. Gisteravond nog wel Pregnyl gespoten (5000 ipv 10000 die ik met de punctie zou moeten spuiten) om alles te resetten De kans op cystes en te lange cyclus is dan kleiner. En ik weet ook gelijk wanneer mijn eisprong is, dus die kans kunnen we zelf benutten. Vandaag krijg ik heb nieuwe plan te horen. De arts zei gisteren dat haar voorstel was om de Menopur op te hogen, maar wel het korte schema aan te houden. Ze zijn erg bang voor overstimulatie vanwege de vele blaasjes die ik heb en met het korte schema hebben ze een escape: als er meer dan 20 blaasjes gaan groeien, wordt de poging niet afgebroken, maar moet ik op het einde iets anders dan Pregnyl spuiten (naam niet onthouden), gaat de punctie door, maar is er geen verse terugplaatsing. Alle embryo's worden ingevroren om in een volgende cyclus terug te plaatsen als mijn lichaam weer hersteld is. Bij overstimulatie wordt de poging bij het lange schema eigenlijk altijd afgebroken en heb je dus voor niks gespoten. Maar dat ging ze voor de zekerheid nog even na. Als de uitgangsecho goed is (over week of 2), dan mag ik gelijk verder gelukkig. Ik heb gelijk nog even gevraagd hoe het zit met de zaadkwaliteit. De laatste keer vonden ze in 1 druppel bewerkt sperma 5 goede zaadcellen. Onder de miljoen goede zaadcellen wordt het in het Erasmus ICSI/IVF. Per zaadlozing heeft m'n vriend maximaal ongeveer 100 goede zaadcellen. Een natuurlijke zwangerschap is dus zo goed als uitgesloten, maar er hoeft maar 1 sterk en eigenwijs zaadje te zijn die de weg vindt naar één van de 3 eicellen die nu vol smacht liggen te wachten en morgen springen! De eisprong benutten we zo goed mogelijk (waarom heeft 'ie nou net vanavond een overnachting met scouting?), maar we gaan uit van een volgende poging! We laten ons niet zomaar uit het veld slaan, we gaan door!
Wat balen Maaike, nu heb je alles voor niks gespoten Wel fijn dat je weer snel verder mag met een nieuw plan. Houd er wel rekening mee dat ze evt een rustmaand inlassen bij een cryo tp. Dat doen ze bij mij ook, ik had daar geen rekening mee gehouden en dat viel best tegen Veel klusplezier!
Ik heb vandaag bericht gehad dat er 4 embryo's zijn ingevroren Dat is goed nieuws maar er kan nog een heleboel misgaan. Nu gebeurt eerst het pgd onderzoek. Dat duurt zo'n 3-4 weken eer we daar de uitslag van hebben. Heel spannend dus nog steeds
Maaike; ontzettend balen zeg! Ik zou deze kans inderdaad op de natuurlijke manier benutten. Adriana; dat is super goed nieuws, 4 cryo's! Weer ontzettend spannend voor jullie aankomende weken. Succes met afwachten!
Maandag toch maar zelf het ziekenhuis gebeld (ik zou vrijdag gebeld worden). Mijn dosis Menopur wordt inderdaad verhoogd naar 225 (3 ampullen). Vorige keer moest ik persé dag 1 of 2 voor een uitgangsecho en mocht ik echt pas daarna beginnen met spuiten op dag 2. Als ik nu op zaterdag ongesteld zou worden, hoef ik pas maandag te bellen voor een echo-afspraak en mag ik zondag gewoon starten met de Menopur. En dat terwijl ik vorige maand een rustmaand had en nu een complete hormoonbehandeling heb gehad. Ik snap het niet, maar vind het prima zo! Zaterdagmorgen is mijn eisprong geweest (donderdagavond Pregnyl gespoten). De kans hebben we benut, maar we gaan er van uit dat ik volgende week gewoon ongesteld word. Ik heb wel al een paar dagen buikpijn, maar of dat hiermee te maken heeft betwijfel ik: ik heb een darmziekte (colitis ulcerosa voor de kenners) en heb het idee dat ik daar wat last van heb.
We zijn verhuisd en hebben weer internet! Rustig hier in de tussentijd. @Maaike: weer een afgebroken poging dus, vervelend zeg! Gelukkig mag je gauw weer door dus. Wel bijzonder dat je evt zonder uitgangsecho al met hormonen mag starten. @adriana: fijn dat jullie 4 cryo's hebben. Spannende weken nu dus! Zodra er dan een goede uitslag is, kan er evt de maand daarop een embryo worden terug geplaatst? @pinkflower: hoe voel jij je? Last van kwaaltjes? Wanneer had je de 1e echo? Ik sinds afgelopen weekend ongesteld en dus deze maand onze 1e cryo tp. Komende donderdag de 1e echo om te bepalen wanneer mijn eisprong is en waarschijnlijk de week erop ergens de terugplaatsing. Spannend hoor! Zie er wel tegen op het ziekenhuis weer in te moeten.
Dreamer: fijn weer lekker je eigen plekje mét internet En spannend deze maand terugplaatsing. Veel succes! Als er gezonde embryo's zijn (duimduimduim) komt er in december een terugplaatsing.
Dreamer; hoe bevalt het nieuwe huis? Spannend zeg donderdag de eerste echo. Een cryo cyclus is minder belastend dan een verse poging. Waar zie je tegenop? Met mij gaat het prima op een aantal kwaaltjes na. Ben vooral overdag weeïg, kortademig bij inspanning (wist niet eens dat dat een klacht was), 's avonds sneller moe, nog meer last van obstipatie, gevoelige borsten zijn wel minder. Een mooi feestje dus haha Ondertussen begonnen met Moeders voor moeders. Zonder de vrouwen die dit in het verleden hebben gedaan zou ik anders nooit zwanger kunnen raken. Dus ik plas nu ook mee! 9 nov hebben we de eerste echo.
Ik duim mee Adriana! Kom je het wachten een beetje door? @ pinkflower: Het nieuwe huis bevalt prima. Fijn om na al het harde klussen nu echt met ons tweetjes op ons nieuwe plekje te wonen. Echt van ons samen en naar onze smaak. Nog een hoop klusjes te gebeuren ook, dus vervelen hoeven we ons ook nog niet. Tegen de cryo-tp en de daarmee gepaard gaande echo's zie ik niet op. Wel tegen de psychische belasting die daar mee gepaard zal gaan; de hoop, spanning, vrees enz. Heel feest aan kwaaltjes ja, maar wel 'fijn': er is echt wat gaande daar binnen! Heel goed dat je mee doet aan moeders voor moeders, dat wil ik ook gaan doen, mocht het zover zijn.
Dreamer; puur het psychische gedeelte dus. Kan ik mij heel goed voorstellen! Eenmaal een embryo in je buik blijft het spannend wat de uitkomst gaat worden. Probeer tegen die tijd leuke dingen in te plannen voor de afleiding.
Gister mijn eerste fm en mijn eitje was op dat moment 12 mm. Maandag terug en dan eind volgende week ergen de eerste cryo-tp. Ik vind de dagen nu al traag gaan en dan zit ik nog niet eens in de echte wachtweken!
Hallo dames, Ik heb al een tijd niets van me kant laten horen, maar ik volg jullie wel. Pinkflower nog gefeliciteerd meid met je zwangerschap en wil de rest heel veel succes wensen. Ik hem afgelopen zondag 1 november mij enige cryo teruggeplaatst gekregen en ik mag vanaf volgend week woensdag testen. Het was moraal op dag 6, spannend weer.
Dreamer; succes aankomende week met afwachten op je cryo tp. De tijd gaat altijd traag als je ergens op wacht Sara; dankjewel! Jij succes met afwachten de laatste dagen.
Hi meiden. Ik ben er weer! Ik zal deze week mn best doen weer bij te lezen. Iedereen veel succes en Pinkflower gefeliciteerd!! Toitoitoi!!