Jep herkenbaar, niet dat de spaarrekening leeg is gelukkig, maar wel dat we net een doel hadden om extra voor te sparen en dan alles 1 voor 1 kaduuk gaat waardoor dat extra sparen er steeds niet in zit.
Hier momenteel 0 euro spaargeld. Voel me daar niet lekker onder maar ben al blij dat we gewoond Rond kunnen komen. Paar jaar terug ben ik vanuit Ziektewet in de wia terechtgekomen nadat bedrijf falliet ging. Paar maanden moeten wachten op geld en dat konden toen amper rond komen. Was ook nog in december met de feestdagen. Momenteel ondertussen zelf 3 rugoperaties achter de rug dus werken gaat nog niet. Daarnaast is zoontje van de ene diagnose in de ander gevallen waardoor we veel extra uitgaven hebben aan kinderartsen, logepodie en fysio etc. Ook hebben we veel hulpmiddelen nodig wat het rond komen niet makkelijk maakt. We hebben genoeg, mogen niet klagen. Voor de kinderen sparen lukt nog Net al is het maar 10 per maand en met kb 25 euro. Voor de huisdieren leggen we ook 25 per maand apart mochten ze ziek worden. We sparen dus wel maar dat zie ik eerder als vaste lasten. Ik hoop weer te kunnen gaan weken binnen nu en aan jaar. Moet herstel wel goed gaan dit keer. Dan hebben we weer z,n 400 euro meer per maand dan nu. Sparen moet dan zeker lukken Afgelopen zo er hadden we eindelijk weer zon 2500 euro gespaArd. Kei blij mee. Ineens staat onze Kia langs de kant (2007). Motor kapot . Nieuwe motor zou rond de 2000 euro kosten. Daarnaast had hij al schade doordat iemand er tegen aan had gereden en geen briefje had achter gelaten. Al met al zonder auto kunnen we niet omdat ik alle afspraken van zoon bijna moet doen en ivm rugklachten kan ik die niet fietsen. Nieuwe auto moest er komen. Daag spaargeld. We hebben voor de oude auto 250 euro terug gehad. Heeft ons jaar eerder 5500 euro gekost ( nieuwe auto zodathij jaren mee kon gaan)
Och hier is het elke maand drama😅 heb je extra geld over; gaat er iets aan de auto stuk. Of je moet naar de tandarts en krijgt een rekening van 200 euro die je zelf moet betalen. Dan denk je, ik heb zwangerschaps verlof dus scheelt kdv en reiskosten, heb je 7 verjaardagen een baby op komst én de feestdagen voor de deur staan waar je overgebleven geld direct naar toe kan.😐
Herkenbaar. We zijn een oud huis aan het verbouwen. Daar zit ook veel eigen geld in. Helaas loop je dan tegen een een hoop gebreken aan. Dat hadden we ondanks de inspectie ook wel ingecalculeerd maar het werden er helaas toch wat meer. Voor je het weet heb je zo even 30.000euro erdoorheen gejaagd We sparen normaal best heel veel per maand. Maar straks met de 2e zal dat een stuk langzamer gaan om onze spaarrekening aan te vullen. Gelukkig kunnen we voor mijn uitrekendatum verhuizen. Want 2 huizen betalen hakt er ook behoorlijk in.
Hier gaat het niet anders. Wij lopen sinds een verbouwing from hell achter de feiten aan. Toen verbouwing die een keer zo duur uit viel als van te voren gedacht en overeengekomen. In die zelfde periode mijn auto total loss, die van lief kaduuk. Beide een andere auto. Jaar erop mijn rammelbakkie in de fik, lief belachelijke dure apk. En zo ging het nog 2 jaar door. Het wordt een soort wisselwerking. Je bent het geld kwijt aan auto's en hebt daardoor geen geld om een goede nieuwe auto te kopen. Nu kunnen we weer sparen, maar nog steeds zijn we ver verwijderd van waar we willen zijn.
Ik had 25000 nog over leek me prima 😉 alleen dat dak was echt een bizar bedrag 😖 En ik heb wel nog reserve maar minimaal
Ja herkenbaar. Deze maand en volgende maand een meevaller qua werk, eindejaars, wat loonsverhoging met terugwerkende kracht, etc en ja hoor, kapt de motor ermee, overleden, moet een nieuw motorblok a minimaal 900 in of nieuwe motor. Voor ons is het helaas een flinke kost, want we hebben een hoge huur en kunnen maandelijks weinig sparen. Daarom zijn die meevallers zo welkom. Balen, balen, balen...
Heel herkenbaar. Gingen financieel heel erg lekker. Hadden voor ons doen aardig wat spaargeld. Nou we kunnen nu al zeggen dat dat de komende maanden gaat verdwijnen aangezien ik zonder werk zit en bijna 20 weken zwanger ben.
Hier ook, 2 auto's niet meer door de keuring en toch echt beide auto nodig voor woon werk in combi met kids, ketel stuk, wasmachine stuk, baan kwijt (wel weer snel nieuw maar minder uren dus deels WW en loonheffing die er dan af gaat). Nu gelukkig weer een goede baan met normale uren en meer loon, minder opvang kosten door dochter naar school. Het lijkt nu beter te gaan al komen er wel weer de dure maanden aan.
Oh hier ook heel erg herkenbaar. Ik zat tot vorige maand in de ziektewet in België maar belandde hierdoor onder het sociaal minimum. Dit werd door uwv aangevuld tot sociaal minimum maar per 1 januari is dit in het kgb geduwd waardoor ik even 406 euro minder geld had per maand. Heb dus 9 maanden van 800 euro moeten leven en gegeten van het kindergeld. Nu lijkt alles een beetje geregeld te zijn. Bijzondere bijstand is ermee eens dat je als alleenstaande ouder recht hebt op kgb als je in NL woont. Maar wie het gaat betalen is maar de vraag.
ik weet niet of je nog recht hebt op WW? als je dat nog ong 3/4 maanden krijgt heb je ook recht op 16 weken WAZO. Dan ben je iig tot na je verlof gered.
Hier ook enorme tegenslagen gehad de afgelopen tijd. Vaatwasser ging stuk, daarna de stofzuiger, daarna hadden we een gesprongen waterleiding. En de dag daarna liet onze ketel ons ook nog in de kou. Pff ik hoop dat het nu een tijdje klaar is. Echt enorm veel geld gekost de afgelopen paar weken. Nu maar weer even rustig aan doen met de uitgaven.
Herkenbaar... zo hebben we 5 jaar op rij elk half jaar tot een jaar een andere auto moeten kopen, omdat er een groot mankement in zat. Te groot of duur om op te kunnen wegen tegen een andere kopen. Steeds pech met de aankoop dus, niets wat niet zou hebben kunnen zien... daar gingen de spaarcenten. Hopelijk hebben we nu meer geluk.
Herkenbaar er kon eindelijk weer een mooi bedrag op de spaar dankzij een fijne belastingteruggave, maar dat heeft er zeer kort op gestaan. Een week voor onze vakantie hield de auto (waarmee wij op vakantie gingen) ermee op. Auto werd door de garage gefixed en na de vakantie lag er een factuur (eentje a la je kunt voorlopig alleen nog maar van op vakantie gaan dromen) op de deurmat. Week later koelkast kapot en aangezien pech nooit alleen komt, kwam ook nog eens een factuur binnen van de zorgverzekering voor ziekenhuisonderzoeken van ruim 1500 euro ( mijn eigen risico heb ik verhoogd helaas )......Nu moet de auto een grote beurt krijgen, de spaarrekening ook maar wanneer...