Dl ging met 7 maanden naar eigen kamer maar is nu weer terug...het slapen werd er absoluut niet beter van en mij humeur ook niet . Nu (ze is 1 jaar) terug naast mn bed in de cosleeper en ze is een stuk rustiger en ik uitgeruster. Ik zie wel wanneer ze verhuisd
Dochter is nu 3 maanden oud en slaapt sinds een kleine maand door. Ze slaapt in de wieg op onze kamer en overdag in de wieg op haar eigen kamer. Ze slaapt heerlijk rustig, wij worden niet wakker van haar en andersom ook niet. Ik zie nog weinig reden om haar naar haar eigen kamer te doen. Behalve dan dat de wieg binnenkort echt te klein wordt en het ledikant er niet bij past op onze kamer...
Oudste zodra de kraamzorg de deur uit was (moesten hem verplicht op onze kamer houden, wat we toen helemaal niet wilden) De tweede met een maand of 2, toen paste ze niet meer in het wiegje, dus op haar kamer in ledikant. En de derde pas sinds een maandje, met ruim 7 maanden. Die sliep (en slaapt) nog niet door, en ik gaf bv, dus vond ik het wel zo makkelijk. we slapen ook op verschillende verdiepingen, dus had ik echt geen zin om elke nacht 4 keer heen- en weer te lopen. Maar sinds hij op zijn eigen kamer slaapt, slaapt hij stukken beter.
Mijn zoontje is iets ouder dan 7 maanden en we gaan hem dit weekend (waarschijnlijk) op z'n eigen kamer leggen. Vandaag hebben we de hele kamer gepoetst en zijn kast ingericht (we hadden alles beneden liggen).
Vanaf het moment dat we er allebei slechter door gingen slapen... Ze begon steeds meer wakker te worden van onze geluiden en wij van haar ( nou ja, vooral ik, naast manlief kun je een bom af laten gaan en die slaapt gewoon verder). Overigens hoor ik nog steeds elke kik hoor moeder-oren noemen we dat hier haha Ze ging overigens met vijf maanden over
Hier besloot DL om met 9 maanden uit haar wieg te klimmen. Dus hup, naar het ledikantje op haar kamer. Ik vobd het verschrikkelijk de eerste tijd!
Met 7,5 maand ongeveer. Man wat vond ik het wennen, maar wel heerlijk om 's avonds voor het slapen nog even te kunnen lezen oid. Hij sliep al een tijdje door dus daar maakte het niets voor uit.
Hier pas laat, ze was bijna 3.meteen over op een groot bed vanuit haar ledikant. We hebben het wel eens geprobeerd met 6 maanden maar toen hebben we haar bedje midden in de nacht terug verhuist. En met bijna 2 nog een keer ivm de zwangerschap van de 2e maar omdat we verhuisde,zusje erbij,begonnen met peuterspeelzaal en het ook niet lekker liep met slapen op de andere kamer (vaak wakker worden snachts)weer op onze kamer gekomen.(tot bijna 3 jaar dus) De jongste van 1 1/2 slaapt nu nog bij ons op de kamer. Ik denk dat we over een half jaartje gaan kijken hoe het gaat met slapen op een andere kamer.
Ik wilde hem tot 6 maanden bij ons maar het is 3,5 maand geworden. De reden hiervoor was dat hij een minder verstopte neus heeft op zijn eigen kamer dan bij ons en daardoor slaapt hij rustiger.
Mijn dochter heeft nu nog 10 cm over in de wieg.. dus als het niet meer past, ze is nu bijna 5 maanden
Ik zit er zo ie zo ook over na te denken omdat we er achter zijn gekomen dat er elke dag s ochtends een hele plas water in het vensterbank ligt en ik bij het opmaken van zijn bedje schimmel heb opgemerkt onder het matrasje terwijl we deze destijds nieuw hebben gekocht. Dus nieuw matrasje wordt er morgen gehaald maar ben dus aan de ene kant ook bang dat deze er dan straks ook onder zit want in zijn eigen kamertje hebben we nooit last van vocht.
Vocht vreter in kamer zetten en goed stoken en ventileren. Ik had er ook last van in een kamer, heb nu een vocht en thermometer aan de muur, als beide pijltjes in het groen zitten is het goed. Geen schimmel meer gehad sindsdien en de ruimte ademt ook fijner.
mag ik vragen waar je die thermometer gehaald hebt? hier bij zoon ook een erg vochtige kamer, er staat altijd een grote vochtvreter maar ben nog niet echt tevreden eigenlijk... met zo'n thermometer kan ik het in de gaten houden
Bij ons sliep ze binnen een weekje al op haar eigen kamer. Wij hielden elkaar wakker. Bij elke geluidje was ik wakker en zij werd wakker van onze geluiden of als we naar de toilet gingen ofzo
Nog steeds bij ons! Word nog vaak wakker snachts en ik vind het zo fijn dat als ik wakker word van hem s'ochtends en over de rand van zijn bedje kijk hij helemaal enthousiast word!