Ik lees hier wat slechte dingen over Lobbes. En dat terwijl ik net mijn winkelmandje aan het volgooien ben met schoencadeautjes daar. Leuk houten speelgoed en spelletjes van onder de 5 Euro. Maar is het echt drie keer niks? Ik heb geen zin in prul...
Bedoel je deze? Je kunt ze ook via Amazon bestellen: Amazon.com: blaze and the monster machines - Free International Shipping / AmazonGlobal Elig...: Toys & Games Komen nog wel transport en douane kosten bij.
Pfff... Ik vind het dit jaar erg lastig. Mijn dochter wordt in februari 3 en ze heeft al zo veel. Ik geef ook te veel door het jaar heen. We geven met Sinterklaas en met kerst cadeautjes. Eigenlijk heeft ze haar grote Sint-cadeau al een gehad (12-inch fietsje), maar ik wil nog iets echt heel leuks voor haar uitzoeken. Ze speelt nu vooral met duplo, keukentje, poppenhuis, puzzeltjes, babyborn pop en de knikkerbaan. Ze houdt van boekjes lezen, tekenen, stickers en puzzelen. De kleine cadeautjes komen wel goed. Stickervelletjes in de schoen, wat boekjes etc. Ik heb al het houten kleurenspel van Janbibejan (voor 3 Euro nieuw in de doos op de rommelmarkt gekocht, jippie!) en een puzzel. Maar ik zoek nog hét cadeau waardoor ze zo'n heerlijk blij gezichtje krijgt. Op zich zou ik nog wel wat Duplo willen bij kopen, maar ze heeft al best veel en over een jaar of wat is er ook Lego. Eigenlijk wil ik heel graag het Frozen kasteel kopen, maar daar staat vanaf 6 jaar op. Dus dat is echt nog te vroeg... Ik heb al wat van Playmobil123 en twijfel nog over gewoon Playmobil. Misschien de camping, omdat we net een caravan hebben gekocht. Maar met Playmobil 123 speelt ze niet bijzonder veel. Meer met haar houten poppenhuis. My little pony misschien? Dat gaat ook nog wel even mee denk ik. En misschien zo'n lopend en blaffende hondje of zo. Iemand de gouden tip voor een meisje van bijna 3?
Ik ben zelf heel tevreden over Lobbes. Je moet alleen wel goed kijken naar de afmetinge . En ja een autootje van 30cent is zo kapot... Maar ja voor dat geld kun je ook niet veel verwachten vind ik
Ja, een tent (van Hema bijvoorbeeld). En verder niet te snel al Lego en dat soort dingen kopen. Dan hou je nog wat over voor als ze groter is. Ik wilde dat ik dat anders had gedaan.
Ik ben ook tevreden over Lobbes, maar voor een prijs van rond de euro of lager moet je inderdaad niet verwachten de beste kwaliteit speelgoed in huis te krijgen. Als je perse kwaliteit wil kun je beter gaan voor het wat duurdere houten merkspeelgoed wat ze ook verkopen. Haba en Hape vind ik erg mooi.
Tenten zijn inderdaad leuk! Zoon heeft deze van de hema vorig jaar gekregen, maar dan natuurlijk een jongensversie. Er wordt nog steeds regelmatig mee gespeeld. Je moet wel even weten hoe je hem opvouwt en dan berg je hem ook makkelijk op in een tasje.
Thanx! Een speeltentje stond al heel lang op het lijstje, maar om de een of andere reden heb ik er niet aan gedacht. Ik denk dat ik toch nog maar iets groots ga kopen van Duplo. Kasteel van Doornroosje of zo. We hebben nu wel heel veel, maar vooral kleine dingen of losse blokken.
Hier het 1 en ander veranderd, sommige dingen nog hetzelfde. Emma: Barbie airbrush designer Stabilo stiften (25 in een etui) Doh vinci spiegel Julia: Pinypon zeemeerminnen kasteel Dinosaurus met geluid Playdoh klei set Van de opa's en oma's krijgen ze ook nog wat cadeautjes. We zetten op de lijst: Julia: hotwheels auto's (10 pack) Beados startersset Emma: Zorgenvriendje Vraag en antwoordenboek Discobol Verder weet ik nog niet wat we erop zetten. Zo kunnen ze kiezen en is het afwachten wat ze keijgen. Zelf mogen ze ook iets uitzoeken natuurlijk, maar vooral mijn ouders vinden een lijstje wel handig Als schoencadeautjes heb ik voor Emma en Julia een koker met hoe je een ballerina wordt ( bij de Kruidvat gehaald) Voor Emma een map met design spulletjes zodat ze kleding kan knippen en tekenen (kwam ik bij de Action tegen) en een klein setje van Friends lego en voor Julia een klein setje shopkins.
Ik heb gisteren al 3 cadeautjes gekocht. - poppen slaapzak - dora memory - snij set plastic eten Ik wil nog zo'n hondje wat mee loopt en blaft en nog iets wat ik dan tegenkom. En dan ben ik wel klaar voor sint en kerst. We hebben net een kast met mandjes en een tafeltje met stoeltjes voor haar kamertje gekocht, wat schilderijtjes en een mat. Van baby naar peuterkamertje dus dat koste ook alweer genoeg. Alleen snapt ze dat niet haha. En vind het zelf ook leuk als ze cadeautjes kan uitpakken.
Ik ben bijna klaar J krijgt skylanders voor de Wii, pokemonkaarten, portomonee D krijgt radiografisch bestuurbare auto of spin, dvd collectie buurman en buurman en het spel wie ben ik C krijgt n paard (geen echte natuurlijk, maar 1 waar ze op kan zitten), schoudertas van paard en rijg kraaltjes Kado samen koop ik nog een skate ramp En dan haal ik voor ieder nog 1 klein Kadootje bij de action of big bazar
Ik ga denk gezamenlijk kado hubelino knikkerbaan doen, die past op de duplo waar ze al veel van hebben. Aquaplay past er ookop/bij dus dat wordt leuk D: lego (city reeks), kraan, ... L: schommel, iets voor poppen, knutseldingen E: iets voor de pop, twijfel over pianootje oid, ... Dan nog 2x schoen zetten en kadootje van oma, maar ga ik misschien ook gezamenlijk kado voor vragen
Morgen 4+1 bij Intertoys (online)! (* Met uitzondering van lopende kortingsacties waaronder Playmobil, LEGO Superaanbiedingen en DUPLO. ** Er mag van ieder artikel maximaal 1 besteld worden per order. *** De actie is alleen geldig op artikelen uit het Speelgoedassortiment (op=op). Games, hardware en audio zijn uitgesloten van de actie. Onder hardware wordt verstaan: consoles, smartphones en tablets.)
Ik heb nu ongeveer het volgende lijstje. Sint: Puzzel ballet Spel Janbibean Speeltent Duplo Dora en Diego ( via Marktplaats, maar ze is helemaal weg van Dora) Iets groters van Duplo, maar ik weet nog niet wat. Kerst My little pony Verjaardag februari: Playmobiel Maar ligt het aan mij of waren de My little pony's vroeger mooier/leuker? Ik vind ze nu zo gek?
Zijn die blaze auto's van een tekenfilm? Ken het niet. Als je onder de 22 euro blijft hoef je geen douane kosten te betalen dus als je meer wil hebben kan je best enkele dagen na elkaar bestellen volgens mij. Dan heb je verschillende pakjes. Kan ook zijn dat ik fout zit dus verbeter me dan nu moet je wel al opletten met de aflevertijd. Edn en berte zijn nog op tijd geweest maar wil je nu blaze auto's bestellen moet je goed checken of het nog voor sinterklaas aankomt dus niet lang meer twijfelen, maar kan natuurlijk ook voor kerst.