Oke dank je. Nu wel even iets geks: ik heb bloedverlies! Hoe dan!? 2 okt door provera menstruatie gehad en nu dit. Nadat ik was begonnen met voeding aanpassen en vitamines slikken voelde ik wel menstruatiekrampen. Een dag of 4. En nu dit! Ik voel nu geen kramp of rugpijn en ben benieuwd hoe lang het blijft voor zover ik weet is er geen eisprong geweest! Dus ik zie het niet als innestelingbloeding (bij de eerste niet gehad) Of er is een heel stiekem eitje geweest dat tussen twee echo's keihard is gaan groeien en springen 😝 Heel gek dit! Ik ben al in jaaaaaaaren niet meer zelf ongesteld geworden (pil/provera telt niet mee)
Maakt niet uit mamba die van mij is inmiddels gesloten dus kletsen alleen in die van jou verder Heb mijn boek gister ook binnen gekregen maandag gaan we in de winkel lijnzaad kopen dus ben heel benieuwd!! Ook fijn dat er succesverhalen in beschreven staan!! Heb nog niet uitgebreid gelezen maar wel beetje doorgebladerd en vind het erg interessant zo ver!! En dat is apart ja miss morgen anders even je gyn bellen?
Nee want ze wilden me aan het lijntje houden door morgen weer een echo te doen. Dat weiger ik. Maar ik kan pas over 2 wk op gesprek bij mijn gyn 😧
Morgen heb ik mijn echo om te kijken of de clomid aan slaat.. vind toch best wel spannend nu het dichterbjj komt. En ik moet zelf, want vriendlief is aan t varen.
@miesy afgelopen twee keren ben ik ook alleen geweest. Nouja... Mijn zoontje was mee haha! Vond het zelf niet zo erg maar dat is voor iedereen weer anders natuurlijk 😊 Adem in-adem uit en good luck. Ik hoop dat er vooruitgang is!
Help, Wat fijn dat je ongi bent maar niet fijn als je het ineens extreem krijgt. Miesy, Succes vandaag! Ik ga altijd alleen naar de echo's. Mijn vriend is alleen mee geweest met de eerste afspraak weer met de gyn.
De clomid is niet aangeslagen, maar ik ben wel aangeslagen wat voelt dit k** zeg sorry vrijdag moet ik terug komen voor een nieuwe echo of er dan iets veranderd is
Ohhh klote miesy! Hoe groot waren je eitjes? Hopelijk gaan ze hard groeien deze dagen zodat er vrijdag een verbetering te zien is. Dit was je 1e ronde Clomid toch? 50?
Dat is niet fijn Miesy Ben ook wel benieuwd hoe groot ze waren. Heeft de arts nog iets gezegd over of de eitjes nog door konden groeien? Ik ga trouwens ook altijd alleen naar de echo's. Is veel te veel gedoe met vrij nemen anders...
Ja eerste ronde clomid 50. Hij heeft niks gezegd over hoe groot ze waren. Alleen dat er zoveel eitjes in mn eierstokken zaten en dat hij zei het kan nog komen. Ik vond het een hele rare vent. Vrijdag moet ik bij een ander, dus hopelijk vertelt die me meer. En als mn vriend thuis is heeft ie gwn 6 weken verlof omdat ie vaart, dus hoeft hij niks vrij te regelen. Mja nu istie op zee en zou hem nu toch wel eventjes in de buurt willen hebben.
Hey Miesy dat is klote zeg! Welke cd zit je nu? Wie weet komt het nog! Misschien een troost dat dit je eerste ronde is met de laagste dosis. Bij de eerste deed 50 ook niets en ik ken je gevoel exact. Dan denk je gelijk: ja hoor bij mij werkt het natuurlijk niet. Maar hou je hoofd omhoog want bij de volgende ronde met 100 Mg had ik maar liefst twee grote eitjes! Dus wie weet gaat het nog helemaal goedkomen bij jou! Nu ben ik met 100 begonnen en dat deed ook niets, dus toen kreeg ik ook weer dit gevoel. Blijft elke keer k#t als je van ren kouwe kermis thuis komt! Virtuele hug voor jou! X
Ja daar is het forum voor Miesy! We herkennen allemaal je gevoel goed denk ik. Bij mij werkte de 50 niet en toen de 100 ook niet, morgen start ik met de 150, maar heb ook tegen de arts gezegd waarom zou dit wel werken? dus gooi je frustraties eruit op dit forum, want stress werkt ook negatief op je cyclus!
Nou die sprak zichzelf beetje tegen. Eerst begon die van de meeste hebben baat bij 50mg en maar een KLEINE groep hoeft opgehoogd te worden naar de 100mg. Dus ik zei gelijk laat staan wat voor kleine groep dan nog naar de 150mg moet gaan. Kunnen we niet gelijk voor iets anders gaan? Toen zei die van nee de praktijk wijst uit dat vrouwen ook wel op 150 reageren, kan alleen geen cijfers noemen bla bla. Maar het is standaard procedure, dus moest ik dit eerst volgen. Maar baalde toen wel hard, helemaal omdat ik dus geen echo's krijg en dus nooit weet of er bij wel eitjes groeien of helemaal niet... allen 1x in cyclus bloed prikken.
O dat is dan helemaal afwachten inderdaad. Lekker tactisch ook van die gyn! Ik hoop echt dat we er allemaal gauw zwanger vanaf komen!