Wie heeft tips ed voor mij... Stap 1 is gezet, een abbo op de sportschool. 2x per week fitness.. Maar wat qua eten? Ik zit niet te wachten op crash diëten aangezien die niet helpen. En ik moet rekenschap houden met de kinderen. De oudste eet alles al mee, de jongste al veel. Dus kom maar op...
Ik eet sinds kort wekelijks wel een keer vis en ik loop 3 x per week een paar kilometer. Verder kook ik elke dag aardappelen groente en vlees. Of 1 x per week iets van pasta. wij eten alleen kipvlees en eigenlijk eet ik zelf bijna nooit vlees. Maar sinds een paar maanden val ik eindelijk wat af al 5 kilo.
Leuk ik ben ook bezig met; Eten Veel eieren, magere kwark, vette vis, kip en kalkoen, groentes en fruit. Minder aardappelen en brood en geen fastfood of zoetigheid als koekjes en taart Verder drink ik water of groene thee. Sporten 4x in de week een uur intensief cardio op sportschool en (bijna) elke dag oefeningen voor spieren
Ik dit ongeveer ook... Behalve dat ik helemaal geen brood meer eet, geen aardappelen en niet teveel groene thee ( in verband met cafeine...ik neem liever witte thee, kamille en brandnetelthee) Ik eet bij de lunch nu vaak zelfgemaakte soep ( wortel, pompeon, courgette, tomaat) Sporten 3 keer cardio en 3 keer kracht...ik neem iets meer herstel tussendoor..., Dinsdag opwarmen met Cardio...daarna kracht...totaal 60 minuten donderdag cardio 40 minuten Vrijdag kracht 30 minuten Zondag opwarmen cardio en kracht ( 35 minuten en 30 minuten) Ik doe dit trouwens met een Personal trainer...is nog een start schema..
Ik ben sinds gister weer bezig met gezonder eten. Vorig jaar in 4 maanden 20 kilo afgevallen, maar een groot deel daarvan weer aangekomen. Voor mij is het vooral van belang om bij te houden wat ik eet. Voer alles in in Myfitnesspal, en weeg alles dus ook af. Ik heb zojuist een stappenteller besteld, die ik dagelijks wil gaan gebruiken. Doel is 10.000 stappen per dag, waar ik nu lang niet aan kom volgens mij. Heb wel zo'n S health app op mijn telefoon, maar die stappenteller klopt voor geen meter (net getest: 26 stappen gezet en telefoon gaf 87 stappen aan?!) Qua eten: ik eet alles. Dus ja, ook wel eens een koek, snoep, chips of chocola. Maar ik weeg alles af en zet alles in de app. Iedere dag aardappelen eten gaat hier echt niet lukken, eten we doorgaans max 2 keer per week. Wel vaak rijst, ook pasta, hartige taarten, wraps etc. Juist om wel het goede voorbeeld te geven en geen dingen volledig te schrappen. Dat houd ik namelijk een paar dagen vol om daarna alles te gaan eten wat maar binnen bereik is.
Tijd voor maken ik heb drie kinderen, een man die veel werkt, een groot huis en tuin die ik in m'n eentje bijhoud en ik studeer weer. Toch ga ik 3 tot 4 x per week sporten. Kwestie van goed plannen en discipline, als je wil kan alles
Ik ben ook bezig, durf alleen niet te fanatiek te doen ivm borstvoeding. - ik ontbijt met magere kwark met een theelepeltje honing en dan fruit of muesli erdoor. - tussen de middag 2 plakken brood met mager beleg of gebakken ei. - savonds normaal avond eten. - tussendoor nog wat kwark, fruit, groente, koekje, cracker etc. Wij eten bijna geen varkensvlees meer, alleen nog rund of kip. Is gezonder en wij vinden het lekkerder. qua beweging 2x per week hardlopen (5km per keer) en 1 keer per dag lopend naar de supermarkt (in totaal uur onderweg, slakkentempo met zoontje)
Tuurlijk wel! Ik werk, heb een man die veel in het buitenland zit voor zijn werk, heb drie kinderen, volg naast mijn baan een hbo studie en geeft 2x in de week sportlessen op een sportschool, en ik sport zelf ook 3x in de week... Is ook ontspanning he sporten.... Tijd maken is een kwestie van willen haha!
Ik heb een manlief die meestal in het buitenland zit en een zoon die nog fulltime thuis is dus verder als 2x per week een half uurtje peuterzwemmen kom ik niet, en samen met zoonlief een extra uurtje fietsen.
Ik sport ook 'maar' twee keer in de week. Maar niemand die me gelooft als ze me zien. Als je het maar goed doet En de dagen dat je niet sport gewoon extra beweging, pak vaker de fiets bv of doe een paar burpees elke dag. Zo gepiept!
En in de avond dan? Of gewoon thuis met je zoon erbij? Die vind het vast reuze interessant om met een soepstengel in zijn hand naar mama te kijken Ik heb ook 3 kinderen, waarvan 2 thuis, man die veel werkt, bezig eigen bedrijf te starten.. kortom druk maarrr Die 40 minuten sporten in de avond zijn me heilig en gaan door! Het is vaak even passen en meten maar met een beetje creativiteit kom je een heel eind Ik ben nu ruim 25 kilo afgevallen in de afgelopen maanden door zo veel mogelijk clean te eten. Mijn dagmenu: ontbijt: GROOT bord havermout. 10:00/10:30 smoothie van 3 stuks fruit. lunch: 2 of 3 volkoren knackebrot, eentje of twee met pindakaas en eentje avacado met feta. Rond 15:00 kwark met noten. 17:30 veeel groenten, peulvruchten, vette vis, zoete aardappel, ei. (varieerd per dag) geen aardappels, pasta, brood e.d. Ik las iemand over borstvoeding. Ik geef ook nog borstvoeding. Zolang je niet crashed is er niks mis met rustig afvallen tijdens het borstvoeding geven. Qua sporten doe ik elke avond: Hardlopen, kettlebell work outs. Dat soort dingen. Momenteel volg ik 30 day shred
Maar TS geeft aan dat ze bij de sportschool gaat sporten,dan kom je niet ver met 40 minuten. Als ik ga sporten ben ik dik 2 uur van huis. Dan is het dus vrij lastig om te combineren..
Nee klopt, reageerde even in het algemeen op 'geen tijd hebben om te sporten'. Denk namelijk dat thuis sporten vaak onderschat word terwijl het echt effectief en makkelijk kan zijn voor drukke mama's Naar de sportschool gaan zou mij ook niet lukken qua tijd.
dit doe ik ook.. ik loop hard en krachttraining. Vuistjes regel met aardappel en rijst etc.. zo min mogelijk brood.. de rest idem dito.. wekkertje zetten helpt ook.. ik eet 5 a 6 keer per dag kleinere porties.. bij zin in suiker eet ik wat noten, of een stukje gedroogd fruit..
Krachttraining (een gemiddeld schema duurt inclusief cardio 1,5-2 uur) en verder eigenlijk normaal eten. Eet alleen niets meer na 20 uur (19 uur is nog beter). Geen tweede keer opscheppen bij het warme eten.
Wat goed dat je de eerste stap al hebt gezet! Ik ben een half jaar geleden ook het roer om gaan gooien en de stap gezet naar een gezondere lifestyle. Ik ben begonnen met een 9 daagse detox op basis van aloe vera waarbij je afvalstoffen verliest, kilo's en cm's en je fitter en energieker voelt! Daarna gezonder gaan leven, gezonder eten en meer bewegen! Voel me stukken beter. Na de clean drink ik nog dagelijks een dosis aloe vera als onderhoud en ik voel me stukken beter dan een half jaar geleden en ik heb er nog een leuke baan aan over gehouden. Mocht je meer info willen, kun je me altijd een pb sturen! Ik ben gestart met een cursus voeding dus wie weet kan ik je nog ergens bij helpen!
Waarom? Ik ken zoveel vrouwen die werken, studeren, kinderen hebben en daarnaast ook sporten.... Gewoon een kwestie van willen hoor (Trouwens niet zo bedoeld dat ik geen respect heb voor Tina teenslipper hoor, integendeel!)
Detoxen is echt niet goed voor je lichaam. Het enige wat je verliest in die 9 dagen is vocht. Probeer gewoon bewuster te eten, misschien iets kleinere porties? En inderdaad is myfitnesspal een hele goede app om bij te houden wat je nou precies binnen krijgt op een dag. En je krijgt een goed inzicht in wat er in je voeding zit. Verder top dat je je hebt ingeschreven op de sportschool! En verder zo veel mogelijk lopend/fietsend doen, pak de trap ipv de lift...je kent ze wel