Jeetje bah zeg, eerder helemaal niets? Wat moet je tot die tijd doen dan? Gewoon zelf blijven testen of hij oploopt en verder helemaal niets? Ben zelf nog nooit zwanger geweest maar dacht altijd dat je wel eerder langs moest voor een controle ofzo...
Misschien omdat het mn tweede kindje is.. Ik weet het ook niet heb net gebeld naar een andere praktijk hier in de buurt en dasr doen ze het met 8 weken dus misschien dat ik overstap!
Je kunt ook altijd zelf een pretecho laten maken natuurlijk. Meestal ook niet zo duur, zo'n 20-35 euro dacht ik. Bij ons kun je daar al met 5w en 3 dagen een hartslag zien.
Bij baby image in Gorinchem. Ik kom zelf uit brabant hoor, maar wij gaan daar altijd heen. Die vrouw is super kundig en heeft hele goede apparatuur, vaak beter dan in het ziekenhuis of waar je de echo vergoed krijgt zeg maar. (Daarom kun je daar ook zo vroeg het hartje al zien. Moet je wel goed gerekend hebben uiteraard!) Zij werkt normaal ook in België als echoscopist voor medische doeleinden dacht ik en in België zijn ze op dat gebied al veel verder heeft ze wel eens verteld. Zij keek toen bij mijn vorige zwangerschap ook in 3d naar het ruggenwervel en dergelijke (weet niet meer precies waar ze naar zocht hoor), maar dat waren dingen die ze hier in NL ook niet doen bij de normale controle echo's. Ben er dus wel erg tevreden over!
Tess, helemaal super! Gefeliciteerd meis! Molly, hier bij mijn eerste zwangerschap ook pas met 10 weken de eerste afspraak bij de vk gehad. Denk dat het per praktijk verschilt, maar het is in "normale" omstandigheden ook niet nodig om eerder te gaan. Als je er onzeker over bent kun je inderdaad overstappen naar een andere. Hier nog steeds status quo. Denk dat m'n menstruatie morgen of overmorgen doorbreekt.
Ik gok dat het niks is.. Maar ongesteld en ik ook nog niet.. Volgens mijn berekeningen zal vandaag mijn nod zijn uitgaand van een cyclus van 28 dagen ik dacht net ik gooi er toch maar een actiontestje tegen aan.. Ikzelf zie heeeel licht een streepje.. Vorige maand was onze eerste ronde daarvoor aan de pil geweest vorige keer was de cyclus 28 dagen..wat denken jullie?
9 december is inderdaad wel HEEL erg lang hoor.. sjezus..... Zelf idd een echo laten maken is ook een goed idee!!!!!
Hahaha ik ben al gelijk op zoek gegaan! Wij gaan 16 November een weekje weg met mn ouders en wil voor die tijd eigenlijk een echo gedaan hebben. Heb die in Gorinchem gevonden idd en een in Moordrecht dus ga ze beide even mailen!
Leuk Tesss, gefeliciteerd! Andere zwangeren natuurlijk ook Hier: nog steeds pijntjes in mijn liezen en borsten. Vanmorgen ook echt misselijk. Zelfs zo erg dat ik er eerst niet van kon eten en later op weg naar werk moest spugen in de trein-wc... bwuh. Zou het dan echt wat zijn? Ik mag van mezelf niet eerder dan zaterdag testen. Dan is het 15 dpo en zijn manlief en ik samen thuis, kunnen we samen testen... spannend!
Gefeliciteerd Tess88, dat is echt wel duidelijk. Spannend Bailey, het klinkt wel zwanger. Zelf heb ik vandaag mijn nod en normaal breekt s'ochtends mijn menstruatie door maar dat is tot nu toe nog niet gebeurd. Heb er zojuist een testje aan gewaagd van sensitest maar die is omowit. Het kan dus elk moment gaan doorbreken. Toch blijf ik op een vreemde manier hoop houden maar ik kan eigenlijk ook niet om die omowitte test heen.
Dat heb ik ook een beetje Hapje. Mijn nod is morgen en normaal heb ik altijd wel wat druppels aanloop naar de menstruatie. Weet eigenlijk niet op welk tijdstip het normaal bij mij doorbreekt. Volgens mij is dat wisselend. Maar nog niks gezien. Je hoopt het dan toch, maar die witte testen voorspellen weinig goeds inderdaad. Hier is mijn nod trouwens gebaseerd op mijn positieve ovulatietest, maar als die niet klopt is mijn nod misschien helemaal niet morgen maar zaterdag pas. Zit ik voor niks te wachten zul je net zien... Maar als mijn ei niet gesprongen is en mijn nod inderdaad zaterdag pas is, dan is het ook niet raak want dan hebben we het niet op het juiste moment gedaan. Dus tja, morgen nog een mini kans op een positieve test als er niks doorbreekt en anders is het game over voor deze ronde. Heb wel steeds het gevoel ongesteld te worden dus denk wel dat het er vroeg of laat aankomt. Hebben jullie ook zo dat het voelt als een soort 'spelletje'? Dat als je een positieve test hebt, je dan gewonnen hebt ofzo? Haha. Niet onderling hier, maar voor jezelf? Dat je zo alles op alles gezet hebt om het te laten lukken en dan wil je winnen ook!
Bailey, wat naaaar.... en als je dan nog niet misselijk genoeg was heeft die wc t wel voor je gedaan zeker... ieuuwuhhlll hihi. Als je nou zwanger ma gzijn heb je dat er wel voor over he hihi Spannend. Molly, ooh wat goed! Beter, zou ik ook gedaan hebben hoor! Hapje, he balen van de witte test.... Hoop voor je dat je gewoon een late innesteling hebt gehad en dat je menstruatie uitblijft. Hier turen we nog ff door. Ondertussen wel wat krampen dus zou ook niet raar kijken als ik wel ongesteld zal worden. Wil nu wel t een of t ander...
He bah wat veel rode namen in de lijst.. Hopelijk voor jullie de volgende ronde raak! Ik wou eigenlijk morgen pas testen maar ik weet niet of ik me vanavond kan inhouden om weer een testje te doen..
Mooi Tess. Voor de rest nog spannend dus. Ik ging vorige maand ook testen en ook Omo wit paar dagen voor nod en natuurlijk had ik ook nog hoop. Je wil dan gewoon van de positieve verhalen uitgaan van degene die pas na nod Pos testte. Ik denk ook steeds zodanig dat het nu raak is dat ik eigenlijk weet dat het niet zo is en ik ook gewoon op rood wil om verder te kunnen. Voelt idd als een soort alles of niets spel
Ja idd puggie! Ik denk ook elke maand weer: laat het dan nu maar doorbreken. Gelukkig was virige maand een kortere cyclus dan daarvoor. Maar die wc.. idd echt bsh! Gelukkig voelde ik me daarna wel beter, haha! En ik ga nig niet testen, wacht iig tot na nod. Was in juli/augustus al vroeg mis gegaan en dat gevoel wil ik niet meer..
Dat gevoel heb ik vandaag inderdaad heel sterk Puggie en Bailey. Pffff....hoop maar dat het snel doorbreekt. Maar ik ben nooit over tijd dus het zal morgen of overmorgen zijn. Nog meiden die gaan testen morgen? Ben benieuwd 😊
Ik heb net getest was zo enorm benieuwd omdat ik steeds meer klachten krijg.. Negatief. Morgen huisarts ff urine na laten controleren op blaasontsteking.. Anders zou ik t ook niet weten waar de klachten vandaan komen
Oh ik had juist positieve testen met de blaasontsteking vorige week. Nu de antibiotica zijn werk heeft gedaan blijven de testen omo wit. Echt schandalig eigenlijk dat die testen daarop reageren maar in elk geval goed dat ik dat nu weet!