Nee, want het liep toen ook zo raar met lichte bloeding enzo, en was trouwens erna ook niet meer bezig ermee omdat ik in mijn prive leven heel druk was geweest. Bij het begin kon ik het ook nog opvangen met inlegkruisjes dus dat ging ook lang door dus ik weet dat niet meer.
Ik zie in ieder geval wel een streepje, de kleur kan ik niet uitmaken... Hopelijk zit het goed deze keer! Weet je echt niet meer wanneer je de laatste keer een bloeding hebt gehad dan?
Iedereen bedankt voor de reacties tot nu toe, nu weet ik zeker dat ik het niet wilde zien maar dat ie er echt staat. Hopelijk plas ik niet op deze test ook weer een streepje wat ik deed op de kruidvattestjes en er was niets aan de hand. Morgen krijg ik wel andere testjes binnen die ik on line heb besteld. Weet nog niet wanneer ik zo een testje ga doen.
Hey Dora, ja hier zie ik een blauw kleurtje. Morgen kan ik het misschien nog beter zien in het gewone daglicht. Voor de rest even kijken wat het gaat worden, toen was het ook al zo een teleurstelling. Nee weet het echt niet meer was al zo raar en druk bovendien.
Misschien morgen ook meteen die nieuwe testjes nog eens proberen, als je daar een streepje hebt, zit het misschien deze ronde wel goed Ik duim in ieder geval hoor!
Ja Dora, misschien morgen die nieuwe testjes nog eens proberen. Wordt spannend en even kijken wat het wordt. Maar de post komt hier wel om of rondom half drie dus ja ochtend urine is het beste eigenlijk toch? Dank je wel voor je duimen! Vind ik wel fijn.
De kleur is blauw, heb hem ook in het zonlicht gehouden maar goed, hoe dan ook ben ik nog niet overtuigd zwanger te zijn. Naast een te licht streepje zou ie ook moeten oplopen bij mij anders is het weer niets net als de vorige keer Kersje7
Ik wil geen spelbreker zijn, maar ik zie behalve een schaduw eigenlijk niks op je test. Komt misschien ook omdat ik de test niet ken hoor. Hoop dat je morgen een duidelijke streep hebt, duim voor je!
Hoi Monique, we wachten het gewoon af en ik ga van niets uit! Zo simpel is het. Is het wel zo dan zal ie duidelijker moeten worden op die andere testjes die nog binnen moeten komen.