Hoi hoi! Ik heb een vraagje. Ik ben vooral opzoek naar mensen die mijn 'probleem' herkennen. Ik heb reeds 2 kindjes. Een meisje en een jongen. Het is momenteel nog niet de bedoeling om zwanger te raken, maar aangezien ik de pil neem vond ik toch dat er deze maand vreemde dingen gebeurden met mijn lichaam. Zo kon ik bij mijn 2 andere kindjes (beide ronde 1 zwanger) heel goed mijn eisprong herkennen. Heel raar, deze maand ook maar ik neem de pil. Een week later hevige menstruatiekrampen 1 avond lang, gespannen borsten, hoofdpijn, maagzuur,... Nu komt de vraag. Deze morgen heb ik een testje van de action gedaan en die was heel licht positief. Omdat ik het zo onduidelijk vond heb ik rond de middag een clearblue plus gedaan, ontzettend negatief. Heeft iemand dit ook al eens meegemaakt? Ik weet uiteraard wel dat jullie niet in mijn buik kunnen kijken om te zeggen wat er daar aan het gebeuren is . Groetjes!
Onderaan kun je op ´meer opties´ klikken. Daar staat het invoegen van een foto bij. Spannend hoor. Heb je geen pil vergeten, diaree of overgegeven? De pil is sowieso niet 100% natuurlijk. Geloof dat clear blue meer HCG nodig heeft, maar weet ik niet zeker. Misschien eens een kruidvat test proberen? Die van twee voor 5 euro.
Die streep is behoorlijk duidelijk. Misschien verstandig om in ieder geval even te stoppen met de pil. Ik denk dat je zwanger bent. Morgen met ochtendurine nog een test wagen? Spannend hoor. Succes met bedenken wat je ervan vindt.
Nu moet ik wel zeggen dat hij door het uitdrogen nog wat duidelijker is geworden. Maar deze morgen zag ik toch ook een vage streep de clearblue plus was zeker negatief s'middags . Morgen nog eens proberen met ochtendurine Ik ben dan wel aan de pil, maar de baby zal zeker met veel liefde van ons en broer en zus groot gebracht worden!
O gelukkig! Dan een heel voorzichtige gefeliciteerd! Hoe oud zijn broer en zus? (gewoon nieuwsgierig hoor)
Geen probleem zus wordt 6 en broer wordt 4 we wouden sowiso binnen een jaartje nog wel een baby . Echt spannend. In mijn ogen wel een wonderbaby als het echt zo is! Maar ik heb ook wel gelezen dat de testen van action vals positief kunnen zijn. Ik ben dus nog eventjes voorzichtig
Misschien morgen toch eens naar de kruidvat gaan dan. Als je toch niet op de actiontest vertrouwt kun je die wel nog eentje doen maar dan vertrouw je een eventueel volgend streepje weer niet helemaal. Ten minste, dat zou ik doen hoor Ach wij gaan volgende maand pas beginnen met proberen voor een derde en heb vanmorgen mijn kv2v5 al gehaald!
Ik heb er net kv2v5 in huis gehaald voor morgenvroeg! spanneeeend! Jij ook super veel succes gewenst!
Spannend! Streep is aardig duidelijk en moet eerlijk zeggen dat ik tientallen action testen heb versleten. Negatief was dan echt negatief, als ik niet zwanger was! Heb nooit een vals positieve test gehad. Succes met wachten en tot morgen !
Ja je middag urine is minder geconcentreerd dus kan daarom zijn dat de clear blue negatief was,maar de action zie je al heel goed. Zou de pil ook laten nu inderdaad maar dat snap je zelf ook wel Benieuwd naar morgen!
Het is nu ook sowiso mijn stop week en morgen zou ook mijn menstruatie moeten beginnen dubbel spannend
Ik heb heel wat af getest de afgelopen jaren, maar nog nooit een valse action gehad.... Vindt deze streep wel heel duidelijk!
Ben benieuwd meid! Ik zie duidelijk een streep en kan idd dat de clear blue negatief was omdat die s'middags gedaan is.
Deze streep is wel heel duidelijk voor een valse streep...Heb veel action testen versleten maar nog nooit vals positief gehad. Wel een indroger na 1 nacht laten liggen maar die was amper te zien.