Als je kijkt naar hoe je peutertje in elkaar steekt, waar het mee bezig is, wat het zoal doet... Welk beroep denk je dan dat ze later gaan uitoefenen? Mijn dochter gaat zeker weten de horeca in . Vanaf dat ze kon lopen is ze altijd lege bordjes, bekers, kopjes e.d. naar de keuken aan het brengen. Wil ze bordjes/bakjes/bekers brengen naar grote broer/zus, uitdelen en dan altijd zichzelf als laatste. Moet altijd mee helpen de tafel dekken (vooral bestek neerleggen vindt ze geweldig), afwasser in- en uitruimen, koken, vegen. En flinke drift, hoor, als het een keertje niet kan of mag. Of als we te snel zijn en het zelf al doen. Krijsen, krijsen, "Oh, jij wilde het bakje chips aan C geven?" Snuf, snuf "Ja!" Grote broer en zus zijn het al helemaal gewend en vinden het wel makkelijk. Kleine zusje bedient hen dus , letterlijk...
M'n peuter weet ik nog niet, mijn dochter van 6 zou me niet verbazen als ze sociaal/cultureel antropoloog wordt of iets met psychologie gaat doen (al geeft ze zelf aan dat ze dansjuf wil worden ).
Iets in de zorg. Ze wil hele dagen doktertje spelen en voor iedereen wordt nu al goed gezorgd. Toen ik laatst ziek op bed lag kwam ze heel rustig bij me om een kusje te geven. Rustig doen is normaal niet echt haar ding Ook zal ze geen dag vergeten om de konijnen eten drinken en knuffels te geven. .
Beeld wat we nu van hem hebben (hij is 1,5) Een homotje met smetvrees die iets met lampen en bomen gaat doen. Hij is gek op lampen en bomen, gek op roze, haarbandjes,haren kammen, vooral op mijn laarzen lopen en vind viezigheid maar niks (behalve met eten), is gek op poetsen (stofzuigen,dweilen,stoffen.) En word echt boos als hij niet mag stofzuigen (Overigens is dit natuurlijk met een grap, het maakt me echt niks uit Hoe hij is en het roze e.d. ziet jij natuurlijk van zus)
Bibliothecaresse of iets in de bouw. Ze zit of met haar neus in de boeken of met haar handen aan de duplo
Dochter: creatieve piraat nr 2: weg- en waterbouw oudste: geen hoge verwachtingen ofzo hoor, maar iets bij NASA
Mijn dochter gaat de zorg in. Ze is erg empathisch dus ik verwacht begeleiding aan mensen met een beperking, ouderen zorg, kinderopvang...zoiets. Dezelfde richting als d'r moeder.
Haha! Ik denk timmerman (uhm vrouw) of kunstschilder! Appel, Brood en heyboer vallen in het niets bij haar expressieve schilderkunsten Of boerin! Dat kan ook nog, ze is zo goed met een traktor!
Iets met management denk ik Ze mag de boel graag regelen vanmiddag in de supermarkt nog, toen ik de boodschappen in de tas wilde doen en zij blijkbaar in haar hoofd had dat ze eerst weer terug de kar in moesten, schreeuwde ze ket een verhit hoofd "Nee Zo Wil Ik Het Niet Hebben!!" Juf is ook wel wat voor haar of presentatrice. Ze kijkt vaak van die klei filmpjes op youtube en dan gaat ze dat vervolgens naspelen met haar eigen klei. "Kijk dan heb je klei en hier zijn de vormpjes en bla bla"
Haha leuk Hier gaat ze denk ik iets met taal doen..we spreken hier geen engels maar mw zegt yellow ,yes, no en knife. Of ze wordt bouwkundige, altijd in de weer met duplo, lego en maar hoge torens bouwen. En hier ook wel management talent...alles moet gaan zoals zij het wilt!
Mijn oudste wordt dan kunstenares; ze is hele dagen in de weer met verf en dingen knippen, plakken etc. De jongste wordt kok; ze trekt het liefst alle pannen uit de kast, loopt regelmatig met twee grote ovenwanten aan haar handen rond, speelgoedkeukentje vindt ze ook leuk maar de échte keuken is helemaal fantastisch.
Oudste van 6 iets van advocaat ofzo. Hoogbegaafd en heel streng van regeltjes Middelste van 3 denk bij de marine of de landmacht of politie. Hij is heel lichamelijk ingesteld en zit nooit stil. Is ook fysiek erg sterk. Jongste van 16 maanden is dol op dieren, misschien net als mama de zorg in? Geen idee, als ze maar gelukkig zijn in wat ze doen gaan!
Ik zou het echt niet weten. Zijn interesse is zó breed. Maar baasje spelen vindt hij toch wel echt het leukst en doet hij het meest, bij alles wat hij doet, moet het zoals hij dat wil.