De beste vlooien tip.s

Discussie in 'De lounge' gestart door Elmo, 1 nov 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. NafNaf

    NafNaf Fanatiek lid

    5 feb 2015
    1.258
    55
    48
    NULL
    NULL
    Hier ook een injectie bij de dierenarts. Werkt als een trein en veiliger voor de kinderen ook.
     
  2. Eenkadootje

    Eenkadootje Fanatiek lid

    5 mrt 2013
    4.611
    2.405
    113
    De tip tegen vlooien. Je huisdier wassen met afwasmiddel. Met een hond is dat goed te doen. Of het met een kat lukt?
    Vroeger deden wij handschoenen aan, bad vollopen, deur op slot en telkens de kat erin gooien, tussendoor inzepen. Je wordt dan wel flink gekrabbeld. Maar een andere oplossing (zo 35 jaar geleden) was er niet.
     
  3. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    De mijne is van eind april. Dus 7 maanden 3 maanden gelden over genomen van buren.
    Van af dat moment wel behandeld. .

    Kat in bad gaat niet heb geen bad..

    Bedankt in elk geval voor de tips. Gaat goed komen.

    In januari toch naar dierenarts. Ballen er af. Dan Kijken voor z.n prik ook. Beesje komt niet buiten.

    Hopelijk komt het goed.
     
  4. Leo85

    Leo85 Niet meer actief

    Grappig dat je dit zegt.. In de Broadline pipet zit nl. dezelfde werkzame stof tegen vlooien dan in de Frontline, vandaar de vergelijkbare naam ook..

    On topic: Alle middelen tegen vlooien werken, het verschil zit hem in de snelheid waarmee, en hoe goed je het gebruikt. Fipronil (Frontline) doodt een vlo na 24-48 uur, en de werkzame stof in Comfortis (weet ff de naam niet uit mijn hoofd) dood in 4 seconden (ze garanderen binnen 1 uur).. In die zin klopt het dat de middelen van de dierenarts beter werken omdat die nieuwer zijn en dus nieuwere werkzame stoffen bevatten..

    Maar nadeel is idd dat je die tabletten wel naar binnen moet krijgen..

    Afwasmiddel, knoflook e.d. is echt achterhaald en ook niet gezond als ze dat binnen krijgen, plus dat dat echt niet voor een bepaalde periode werkt om nieuwe besmetting te voorkomen zoals anti-vlooienmiddelen dat doen..

    Ga anders gewoon naar je dierenarts en laat je daar adviseren, dan krijg je in ieder geval gedegen advies :)
     
  5. Amaranthas

    Amaranthas Fanatiek lid

    29 nov 2013
    3.534
    3.869
    113
    Wat veel mensen ook niet weten over knoflook...

    70% van alle knoflook in de wereld verdwijnt in diervoeding.
    Dus als jij de lekkere brokjes voert, zit daar al knoflook in. ;)
     
  6. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief


    Broadline is het gene wat wij adviseren in de praktijk ;) ik zal morgens eens opzoeken of dat klopt. Kan ik mij namelijk niet voorstellen.
     
  7. Leo85

    Leo85 Niet meer actief

    Even uit de bijsluiters geplukt:

    BROADLINE: Fipronil, S-methopreen, Eprinomectine, Praziquantel
    1e 2 tegen vlooien, laatste 2 tegen wormen..
    Frontline: Werkzame bestanddelen: Fipronil 50,00 mg (S)-Methopreen 60,00 mg

    Wij geven het ook wel mee in de praktijk hoor, maar het is dus hetzelfde als frontline, alleen dan + ontworming :)
     
  8. blike1987

    blike1987 VIP lid

    14 aug 2010
    6.656
    263
    83
    Dierenartsassistente
    Friesland
    oh wat grappig! Nooit geweten :) Wij verkopen ook veel broadline bij ons in de praktijk, goede ervaringen mee.
     
  9. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    Ook nooit geweten idd. Naar wat ik hoorde is het heel anders. Maar ach het helpt. En dat is het doel.
     
  10. Leo85

    Leo85 Niet meer actief

    Ja precies, als het maar werkt :)
     

Deel Deze Pagina