Welkom wup! Succes surprise. Hoop dat je vandaag duidelijkheid krijgt. Vreemd verhaal idd. Succes 3muisjes!! Ik mag precies over 1 week! Ik ga de dagen aftellen vanaf nu😁 X
Hoi, Mag ik ook even meekletsen Wij verwachten ons tweede kindje rond 24 juni. Ik heb al een echo gehad waar er een vruchtzakje te zien was en nog niet meer omdat ik nog maar 5 weken was. De 20ste mag ik terug gaan... x
suprise, ik las net dat je 10 september een miskraam had, ik heb eind augustus een miskraam gehad bij 6 weken zwangerschap. Ik heb daartussen ook geen menstruatie gehad, direct terug zwanger geworden dus. de 23ste ben ik voor een echo gegaan en volgens de gyn was ik 5 weken omdat er alleen nog maar een vruchtzakje was te zien. Het zal nog altijd spannend blijven tot mijn volgende echo.
Deze app heet 'countdown'. Is wel grappig, heb ook mijn uitgerekende datum erin gezet. Kan je zelf instellen of je mnd, wkn, dgn etc wil zien.
zo daar ben ik weer. als eerst word ik asap door gestuurd naar de internist. daar zal ik misschien deze week en anders volgende week naar toe moeten. Hoogstwaarschijnlijk dan aan de langwerkende insuline omdat mijn suiker in de nacht steigt zonder eten en drinken. Maar dat weet ik dus volgende week zeker. wat betreft ukkepukkie. Het gebeurt vaker dat een vruchtje een weekje stopt met groeien om dan later toch door te gaan. Dit kan de oorzaak zijn dat ik nog maar 6 weken ben. ook zou mijn ei gewoon later kunnen zijn geweest maar dan zou ik al een paar dagen na mei ei positief getest hebben en al ruim voor nod dan positief testen. Maar dat lijkt me zelf onwaarschijnlijk omdat ik in mijn vorige zwangerschappen pas laat positief test. Maar goed voor nu gerust gesteld. Dat het er goed uitziet voor het termijn en het hartje klopt is heel gunstig. 18e weer gluren
Fijn dat je meer duidelijkheid hebt Surprise! Mooi weer een kloppend hartje! Alleen balen van je suiker. Hopen dat je het onder controle krijgt.
Welkom wup en puppytje! @ suprise, fijn dat de echo goed was! Wel balen inderdaad van je suikers. Hier heb ik de hele dag een opgeblazen gevoel, hebben meer meiden er last van? Alsof ik de hele dag teveel heb gegeten, en volgens mij valt dat wel mee Nu even heerlijk van een kopje pepermuntthee genieten en dan even met de huishouding bezig nu zoonlief zijn middagslaapje doet Fijne dag verder iedereen!
Hier vandaag dagje vrij , this dat kindjes thuis zijn maar anders was ik me bedje ingekropen . Ben kapot
Ik lig even plat in ieder geval. Met een Evergreen, want als mn maag leeg raakt word ik nog misselijker. Bah.
Suprise hopelijk snel die suiker onder controle! Cheshire ja hier ook als ik honger heb misselijkheid veel erger, heb vaak honger en dan eet ik wat en zit dan direct vol blijf de hele dag kleine beetjes eten
Spannend ! Zou zeker allemaal wel goed zijn en een prachtig kloppend hartje ! Hier houd ik op het moment weinig binnen, alles wat ik eet of het nou weinig is of veel alles komt er met een sneltrein weer uit
WELKOM nieuwe dames en gefeliciteerd met jullie zwangerschappen Fijn dat de echo goed was surprise, wel balen van de suikers! Hopelijk binnenkort een goede oplossing. Bedankt voor jullie succes wensen Hier volop in de zenuwen! Ik mag pas om 5 uur naar de vk! Had hem expres zo laat gezet zodat mijn man niet vrij hoeft te nemen, maar de hele dag wachten is ook niet handig haha. Ben zo bang dat ze gaan zeggen dat ik niet zwanger ben...! Of dat er een leeg vruchtzakje te zien is... maak mezelf helemaal gek ermee. Voel me wel erg moe ineens de afgelopen 2 dagen. Lag gisteren al om half 9 in bed met de kids. Nadeel is weer dat ik een paar x wakker ben geweest dus ook nog een onrustige nacht heb gehad.