Hallo, Onze dochter is nu 3 weken oud en een paar familieleden hameren erop dat we haar buiten in de tuin moeten leggen. Want dat zou zo goed voor haar zijn. Heeft iemand hiervan gehoord? Wij vinden het zo raar. In de zomer begrijp ik het wel maar in november? Liefs, Leaf
Buiten slapen is inderdaad heel erg gezond ook (juist) in de wintermaanden. Als je haar goed aankleed dan is het prima hoor.
Ja hoor hebben wij ook gedaan. Je loopt toch ook buiten met kind in de kinderwagen? Als ze dan in slaap vielen tijdens het wandelen was het binnen veel te warm voor ze en als je ze zou uitkleden/deken van ze af halen zouden ze wakker worden, dus lieten we ze in de achtertuin staan
Lutje Potje | Saaxumhuizen | 0595 - 491 983 Schijnt goed en gezond te zijn inderdaad... Zijn speciale huisjes voor.
Jep hier sliep hij ook als frummeltje van een paar weken in de kinderwagen in de tuin... hij is van januari sliep hij altijd als een roosje!
Ja hier sliep onze baby die in November geboren was ook buiten in de winter. Lekker warm ingepakt in de wagen (kap naar beneden! ) en dan stond ze na het wandelen bij het raam van de achterdeur. Maar als je dit niet wilt, dan kunnen ze hameren wat ze willen natuurlijk!
Ik geloof wel dat het veilig is en gewoon kan. Lijkt me hetzelfde als buiten wandelen met haar. Maar ik zie niet in waarom ik haar zou gaan inpakken om in de tuin te leggen ipv lekker in haar bedje!
Hier ook vaak gedaan. In de wagen na het wandelen dan, heb geen bedje buiten gezet. Doen waar jij je goed bij voelt!
Omdat buitenlucht gezonder is dan binnenlucht, (dus in een bedje) Maar uiteraard ben je niks verplicht, als je familie erover doorgaat gewoon zeggen dat jij dat niet wil klaar iedereen zn keuzes
Hier met alle 3 de kinderen gedaan. 2 decemberkinderen en 1 augustuskind. Dan hadden we heerlijk gewandeld en dan lekker buiten laten staan (achtertuin) want binnen was het dan zo warm en kwamen ze drijfnat van het zweet uit die wagen.
In je openingspost geef je aan dat je het in November gek vindt maar in de zomer niet, maar dat maakt dus helemaal niet uit aangezien je ook met je kindje buiten loopt. Buitenlucht is sowieso goed, dus of veel buiten wandelen, of af en toe even buiten zetten. Vind dat niet zo'n gek idee.
Klopt, ik zit zelf in de zomer ook buiten dus dan zou ik haar ook buiten neerleggen in de wagen of iets. Vandaar dat ik dat in mijn openingspost aangeef dat ik het in november niet snel zou doen. Maar wat veel vrouwen hier zeggen over na het wandelen in de tuin zetten kan ik inkomen! Dat zal ik waarschijnlijk ook gaan doen. Maar nogmaals, haar buiten zetten na de fles ipv in haar bed. Nee niet snel . Bedankt voor jullie reacties!
Bij mijn kinderdagverblijf hebben ze buitenbedjes. Als de ouders daar toestemming voor geven (heb ik gedaan) kan een kindje buiten slapen. Het hele jaar door. In de winter natuurlijk met een dikkere slaapzak. Vaak slapen ze buiten beter dan binnen, mijn zoontje vond het erg fijn. Ze worden daar dus echt bewust ingelegd, in plaats van binnen in het bedje. Thuis kan hij helaas niet buiten slapen, want we wonen op een appartement
Wij hebben hier een kdv met van die konijnenhokken waar de kindjes buiten slapen. Geen gezicht, maar het schijnt gezond te zijn
Grappig zeg, ik dacht dat dit in Nederland bijna niet gedaan werd! Zelf heb ik keertje en documenteren gezien over verschillende opvoedings methodes en bij eentje was het ook inderdaad baby laten slapen in de tuin. Persoonlijk ken ik verder niemand die het doet of deed... Maar ga zeker wel over nadenken nu ook dit zo lees.