Vreselijke pijn op de borst en pijn tijdens ademhalen

Discussie in 'De lounge' gestart door MoedervanSafia, 3 nov 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Martine1983

    Martine1983 Fanatiek lid

    4 feb 2014
    1.568
    1
    0
    Drenthe
    #61 Martine1983, 4 nov 2015
    Laatst bewerkt: 4 nov 2015
    Ik herken dit ook van hyperventilatie/ verkeerde ademhaling. Dat was met regelmatig ook zo ernstig dat ik ook dacht aan hartproblemen. Uiteindelijk fysiotraining gekregen om het te veranderen, want ik zoog door mijn manier van ademhalen als het ware alle zuurstof uit mijn spieren en die gingen door het zuurstoftekort verkrampen, zo ook mijn hart.

    Neemt niet weg dat het altijd belangrijk is ernstiger oorzaken uit te sluiten.
     
  2. San1984

    San1984 Fanatiek lid

    26 apr 2012
    1.066
    0
    0
    Soms zijn huisartsen zo verschrikkelijk laks! Buurvrouw van ons had steeds vage klachten en was ook al een paar keer bij onze huisarts geweest.
    In maart is ze op een zaterdag onwel geworden en met de ambulance naar het ziekenhuis gebracht en uiteindelijk bleek dat ze kanker had op 2 plekken!
    Na maanden ziekenhuis en verschillende kuren is ze laatst schoon verklaard.

    Of het geintje van mijn man deze zomer. Eigen huisarts op vakantie en haar vervanger nam de telefoon gewoon niet op.
    Heb uiteindelijk 1-1-2 kunnen bellen omdat ik mijn man bewusteloos naast ons bed had gevonden.
     
  3. San1984

    San1984 Fanatiek lid

    26 apr 2012
    1.066
    0
    0
    Sterkte TS ik hoop dat het iets onschuldigs is voor je.
     
  4. Zusterke

    Zusterke Niet meer actief

    Wrs heeft je huisarts een aantekening gemaakt in je dossier mbt je klachten. De HAP ziet dan die aantekening en besluit vervolgens dat het niet nodig is om je te zien omdat je klachten hetzelfde waren als waarvoor je je huisarts al had gebeld.

    Succes en beterschap.
     
  5. Cathelijne1986

    Cathelijne1986 Niet meer actief

    Ik schrik van de verhalen hier! Echt waar, vreselijk als je hulp nodig hebt (bijv iemand vertelde van een slap kindje op de EHBO) en je dat dan niet wordt gegeven!
    Is hier dan de uitzondering? Ik mag met mijn kinderen altijd gelijk komen, zowel bij de ha als de hap en voor mezelf als het echt moet altijd dezelfde dag bij de ha. Het kan toch niet zo zijn dat het alleen hier zo goed geregeld is????
     
  6. Cathelijne1986

    Cathelijne1986 Niet meer actief

    Ik schrik van de verhalen hier! Echt waar, vreselijk als je hulp nodig hebt (bijv iemand vertelde van een slap kindje op de EHBO) en je dat dan niet wordt gegeven!
    Is hier dan de uitzondering? Ik mag met mijn kinderen altijd gelijk komen, zowel bij de ha als de hap en voor mezelf als het echt moet altijd dezelfde dag bij de ha. Het kan toch niet zo zijn dat het alleen hier zo goed geregeld is????

    Als ik vrijdag bij de ha ben ga ik ze maar eens een dikke pluim geven geloof ik...
     
  7. MoedervanSafia

    MoedervanSafia Fanatiek lid

    10 mrt 2013
    2.803
    4
    38
    Hoi allemaal,

    Het gaat al een klein stukje beter. De heftige pijn is wat minder na paracetamol te hebben ingeslikt en uit te rusten. Gelukkig ben ik vandaag vrij, over een uur mag ik terecht. Dan weet ik eindelijk wat ik heb.. Misschien is het iets kleins, maar dan weet ik tenminste wat ik heb en hoe ik het beste kan aanpakken.

    Betreft de huisarts.. Ik ben (helaas) iemand die vaak na de huisarts moet i.v.m. een slechte weerstand en wanneer ik ziek ben, ben ik ook echt doodziek.. Ik ben vorige maand nog langs geweest met extreem hoofdpijn (migraine) en toen zeiden ze dat het te maken had met stress.. Ik geloof best dat het stress is, maar soms kunnen er meer dingen aan de hand zijn dan enkel 'stress'..
     
  8. MoedervanSafia

    MoedervanSafia Fanatiek lid

    10 mrt 2013
    2.803
    4
    38
    Het ligt ook aan waar je woont. In de randstad hebben de huisartsen een veel groter klantenbestand dan een klein dorpje in Friesland bijvoorbeeld..

    Ik heb in Amsterdam gewoond, als ik een afspraak maakte bij de huisarts om 10:00 uur werd ik pas geholpen om 11:30.. Er zaten dan tientallen mensen in de wachtkamer..
     
  9. dochters

    dochters Fanatiek lid

    11 jul 2013
    4.894
    15
    38
    Vrouw
    Succes zometeen ts!
     
  10. Islah

    Islah Niet meer actief

    Ik ook, en in deze periode is een longontsteking dan vaak ook onvermijdelijk (heb ook een keer een heel erge gehad tijdens m'n zwangerschap).
     
  11. Cathelijne1986

    Cathelijne1986 Niet meer actief

    Dat zal ongetwijfeld een rol spelen, maar ik woon middenin een (heel) grote stad dus dat is het niet alleen denk ik.

    To, wat zei de dokter?
     
  12. MoedervanSafia

    MoedervanSafia Fanatiek lid

    10 mrt 2013
    2.803
    4
    38
    Ik ben net pas terug (40 min moeten wachten, omdat er een spoedgeval tussen kwam)..

    Mijn longen klinken goed, hart ook, bloeddruk goed (gelukkig!)..

    Ze zegt dat ik een uitgebreid bloedonderzoek moet doen en extra vitamines moet slikken.. Verder zegt ze dat ik heel gespannen overkom.. Binnenkort krijg ik een lange consultatie en gaan ze kijken of het niet meer psychologisch is dan lichamelijk.

    Verder heb ik verplicht iedere dag minimaal 1 half uur bedrust nodig..
     
  13. twinkle star

    twinkle star Niet meer actief

    Bedankt voor jullie condoleances. Is heel onwerkelijk. Ze was nog jong 59 en nooit ziek. Vandaar dat ik zeg.... Beter een keer te veel dan de weinig bellen.

    Ts fijn te horen dat alles goed was.
     
  14. X11

    X11 Fanatiek lid

    8 jul 2015
    1.768
    1
    0
    Bij het lezen van je openingspost dacht ik al aan hyperventilatie. Dat wordt door deze post eigenlijk bevestigd. Ontspanningsoefeningen en rust creeren voor jezelf dus.
     
  15. MoedervanSafia

    MoedervanSafia Fanatiek lid

    10 mrt 2013
    2.803
    4
    38
    Het is nooit fijn om een dierbaar iemand te verliezen.. Ik wens jou super veel sterkte en je dierbaren.. :(
     
  16. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    29 mei 2008
    20.418
    3.298
    113
    Inderdaad ontspanningsoefeningen!
    En zeker je rust nemen hoor!
     
  17. jada08

    jada08 VIP lid

    14 jan 2009
    7.567
    332
    83
    Google eens op magnesium te kort, geeft ook dezelfde klachten
     
  18. typje

    typje Fanatiek lid

    14 dec 2009
    2.683
    0
    36
    Verzorgende IG in een verpleeghuis met een suppper
    Hier.....Grunnen
    Hebben ze ook gekeken naar het syndroom van Tietze?

    Heeft mijn man ook en toen dachten ze ook dat het zijn hart was.
    moet je maar ff googlen voor uitgebreide uitleg.

    heb niet alles gelezen dus sorry als ik in de herhaling val:)
     
  19. MoedervanSafia

    MoedervanSafia Fanatiek lid

    10 mrt 2013
    2.803
    4
    38
    Ik ga binnenkort een uitgebreide consultatie waardoor ik een uitgebreider onderzoek krijg.. Ik moet nu verplicht iedere dag één halfuur bedrust nemen en ontspannen.. Verder moet ik binnenkort ook bloed prikken..
     
  20. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.264
    6.789
    113
    Lijkt mij een goed advies.... helemaal omdat je ook al hoofdpijn had...

    Misschien ben je onbewust heel gespannen.

    Dat had ik dus ook en uiteindelijk is het zo erg geworden dat ik instortte
     

Deel Deze Pagina