Ik heb al eerder gepost over verhuizen, maar toen ging het over Almere. Gelukkig heb ik dat zo goed als uit mijn man zijn hoofd kunnen praten Zijn er hier dames die in Amstelveen of omgeving wonen en wat bevalt jullie wel/niet? Of raden jullie eerder een plaats rondom Amstelveen aan?
Ik woon in Amstelveen Al 17 jaar. Ik ben fan en zal ook niet snel weg gaan. Pluspunten: Rustig wonen. Veel goede faciliteiten. Goede scholen. Over het algemeen goed openbaar vervoer. Dichtbij de natuur (Amstel, Amsterdamse bos, diverse polders). Snel midden in Amsterdam. Veel jonge gezinnen. Veel aanbod aan sport en cultuur, ook voor kinderen. Minpunten: Een huis kopen is enorm duur (gemiddeld kost een eensgezinswoning rond de 3 ton). Het winkelcentrum wordt steeds exclusiever (lees enorm dure winkels). Metro 51 valt zeer regelmatig uit, hier wordt wel aangewerkt dus hopelijk in de toekomst niet meer. Als ik nog meer punten heb zal ik die wel posten maar dit is het eerste wat in me opkomt.
Ik ben opgeroeid in Aalsmeer en heb het altijd erg leuk gevonden. Amsterdamse bos, leuk zwembad, open luchtzwembad, genoeg scholen en een redelijk centrum maar Amstelveen en Hoofddorp om de hoek. Alleen is het ontzettend veranderd dus kan weinig zeggen hoe het nu is. Ik heb er altijd fijn gewoond.
Bedankt voor je reactie! De huizenprijsen vinden wij idd. ook minder ja Wat jammer dat het centrum steeds meer dure winkels heeft, ik vond het altijd erg leuk shoppen
We hebben ook nog steeds wel leuke winkels maar er zijn ook een aantal hele dure bijgekomen en dat vind ik stiekem best jammer. Gelukkig kan je in Amsterdam en Hoofddorp ook leuk shoppen en beide zijn om de hoek. Wij hebben een aantal betaalbare huizen gevonden in Middenhoven, misschien daar eens kijken? Wat ik ook erg leuk vind trouwens is dat Amstelveen een behoorlijke grote gemeente aan het worden is maar dat de wijken echt nog aanvoelen als een dorpje. Iedereen kent elkaar. Je kent de slager en de groenteboer bij voornaam en zij jou. Bij ziekte oid komt de groenteboer de boodschappen aan huis brengen. Iedereen kent je bij de supermarkt.