Goedemorgen meiden! Gisteren helemaal binnenstebuiten gekeerd in t zkh Bloed geprikt urine gecontroleerd, ctg bloeddruk echo en uiteindelijk een uitgebreide groeiecho omdat vk dacht dat baby voor lag op schema... Kindje word nu geschat op 2400gr (iets onder gemiddeld) en wors bij 40weken rond de 3100-3200gr geschat dus klein beebje ( onze dochter was bij 40+5 3365gr 48cm) Baby maakt het goed maAr tijdens de echo kwamen we erachter dat Ze toch weer in stuit is gaan liggen 😔 Nou moeten we dinsdag naar de gyn en dan worden de mogelijkheden besproken... Draaien,stuitbevalling of sectio... Iemand ervaring met draaien of stuitbevalling!!! Vannacht redelijk geslapen en voel me ietsje beter (heb vd vk 2tabletjes lorazepam gekregen voor als ik t echt niet meer trek, heb ze nog niet ingenomen) had vd huisartsbtabletkes tegen t hoesten gekregen deZe ingenomen met paracetamol. @bodien van harte meid! @alle anderen met kwaaltjes... Nog heel even flink zijn saampies en dan worden we beloond!!! Bedankt voor jullie medeleven! liefs. Xxx
Corina: oeh spannend en geeft ook wel stress denk ik! Ik doe het je niet na. Succes ermee! Woerdie: Gelukkig valt het mee en is alles gecontroleerd. De riedel testen die je opnoemt, onderga ik ook elke week 2-3 keer. Morgen ook weer. En hier ook stuitligging Ik heb geen ervaring met versie-poging of stuitbevalling. Maar misschien anderen hier wel? Hopelijk draait je baby nog. (De mijne zal zeker niet omdraaien, maar maakt niet uit, want de KS staat allang gepland, los van de ligging). @ Allen: Zijn jullie al gewend aan het idee dat er op korte termijn (weer) een baby in je huis is? Vandaag drong het ineens tot me door. We zaten gezellig te ontbijten, mijn kinderen en ik, beetje kletsen over school, en ineens dacht ik: oh shit ja, straks weer zo eentje erbij die nog lang NIET zelf kan eten. Pfff, ik merk dat ik nog altijd niet gewend ben aan het idee Hebben jullie ook zoveel voorweeen? Hier echt wel indalingsweeen (zinloos in stuitligging met geplande KS, maar dat weet de baby natuurlijk niet...) Ze waren gisteren ook duidelijk te zien op het CTG.
Jeetje wat een verhalen weer allemaal. Beterschap voor iedereen. Hier is de batterij nu ook echt op. Heb er echt geen zin meer in en wordt met de dag chagrijniger! Ook hier veel last van voorweeen maar er zet niks door, van mij mag het hoor!
Ik heb ook veel last van voorweeen hoe hoog was de ctg bij jullie? Normaal moest dat 20 zijn zonder hardebuiken.
Spannend allemaal hoor meiden! Hopelijk straks allemaal een mooi kindje als resultaat. Maar wat hebben we toch al veel meegemaakt in deze groep. Mijn iniemienie meisje ligt nu lekker op mijn buik en doet het erg goed ☺️💗.
Heey meiden ben nieuw hier. Ben 24 en zwanger van de 2e. Heb een Zoontje van 16 maand en ben 3 dec. Uitgerekend. Heb bij mn zoontje met 36 weken een versie gehad. Ik kan het je zeker aanraden het te proberen. Het is wel pijnlijk maar ik kon daardoor gewoon bevallen. Suc6 iedereen met de laatste loodjes.. pff ben onderhand wel nieuwsgierig wie er in mn buik zit.. nog eventjes geduld😉
Heey, Welkom nieuwe meiden!!! @voorweeën: hier ook al even last van, voel dr kramp ook echt al regelmatig in rug en buik,niet pijnlijk hoor, maar dat je t gewoon voeld..op ctg idd normaal zonder harde buik rond de 20 en tijdens harde buik rond de 60... Valt reuze mee dus! Bij quinn d8 ik dat ik een beetje last van mijn buik ( darmen) had en toen bleek dat ik toen in aan de ctg lag elke 5- 10 min al weeen had, geloof dat ik toen rond de 80 zat en had ook 1 cm ontsluiting toen... maar eigenlijk helemaal niet doorgehad...was toen 37+6....van mij mag t dan weer beginnen! @ woerdie: wel goef dat ze alles hebben gecontroleerd! Hoop dat je je snel weer beter voeld!! @ realiseren: ow Nee nog steeds gewoon niet.. Terwijl ik nog 3a4 weken te gaan heb...en alles is nog steeds niet af...vandaag wel voor de boys hun kerst outfit gekocht allebij de zelfde trui verder alle sint cadeaus, en al een groot deel van de kerstcadeaus! ik moet wel zeggen dat die 3 weken mij op.mijn zenuwen werken, omdat het gewoon niet helemaal af is..waarschijnlijk kab alles in 2 dagen helemaal klaar zijn hoor, maar op een of andere manier kan ik.er nog maar slecht aan beginnen...sla een beetje dicht zodra ik op de kamer kom en weet dan gewoon niet meer waar te beginnen, terwijl het alleeb nog maar een klein stukje verven is, nog geen 1m2 ( had net ergens niet helemaal gedekt) en dan ff de verfspulle opruimen en de kamer schoonmaken, overgordijnen ophangen en het bedje moet nog omhoog, en dan kleertjes ophangen in de kast en alles zijn plekje geven... Maarja... @koekje: ohhhh wat heerlijk!!!' geniet er van!!!! Xx
Kwiebeltje: Bedankt voor je reactie, mijn ctg gaf gisteren 80 tot 100 aan ook regelmatig weet niet precies om de hoeveel min maar bij onderzoek nog geen ontsluiting. Vandaag weer veel harde buiken ben benieuwd of het gaat beginnen of dat dit nog weken gaat duren.. Toen je die ctg had en 80 aangaf na hoeveel tijd ben je bevallen duurde het toen nog weken of dagen? Ook moet ik vandaag continu na de wc voor grote boodschap sorry voor deze uitspraak haha
Ik kwam toen in het ziekenhuis met een te hoge bloeddruk, ik kreeg die dag te horen dat ik 3dagen later ingeleid werd, de vk verwachten toen zelfs dat die 3dagen niet zou halen en dat het de nacht zou doorzetten, maar helaas, helemaal niets..3dagen later alles nog exact het zelfde, tijdens het inleiden trouwens ook nooit verder gekomen dan de 1cm ...uiteindelijk spoedkeizersnede geworden..wel steeds heftigere weeën hoor maar deden gewoon niets bij mij...Ik d8 idd ook gewoon buikgriepje te hebben, had echt diaree( sorry) bij mij gingen mijn darmen gewoon te goed werken door de weeen, dus was wel mijn begin! Xx
Ahh oke bedankt gisteren was mijn bloeddruk ook hoog.. Het word gewoon afwachten hihi.. Maar weet gewoon echt niet wat moet verwachten ben in verwachting van de eerste.. Van mij mag hij komen.. 😀 Xx
Volgens mij telt boven de 50 als wee. Daar onder als harde buik. 80-100 zijn al wel fikse weeen. Hopelijk meld die kleine zich snel! Welkom nieuwe dames, er zweeft ergens een lijst, mss leuk om je uitgerekende datum even door te geven en leeftijd ed en ook op de lijst te staan. kleine fee kan die altijd heel mooi bijhouden
Meiden wat zoude jullie doen ik ging net na wc en had slijm met wat bruin bloed?? Bellen of effe afwachten heb wel echt harde buiken.. Me vriend is al in paniek haha maar ik ben best nuchter wil niet bellen voor onzin.. Had van week juist waterig afscheiding en nu die slijm..
Heb toch gebeld moest meteen komen omdat pas 36 weken ben, heb hoge bloeddruk en donderdag was me baarmoeder nog hoog en gesloten en staat nu al open dus even afwachten.
Spannend baby tijd! Ik ben net weer terug van het ziekenhuis. Sinds 11 uur daar geweest voor controles, CTG. Veel harde buiken, CTG gaat dan tot 70-80 op zijn hoogst. sommige rond de 50. Nu weer thuis en maandag weer terug. Nu even bijkomen. Altijd zo warm daar en best vermoeiend telkens.
Meiden ben weer thuis.. Ctg zagen ze dat idd om de zoveel min hardebuiken had. Me bloeddruk was weer normaal. Tis gewoon afwachten.. Wel appart dat nu ineens me baarmoeder mond open staat betekend dat die harde buiken wel wat doen denk ik dan. We zullen zien.
Babytijd wat spannend! Hopelijk blijft de kleine nog een weekje binnen en heb je m daarna snel genoeg in je armen! Koekje, wat goed dat je kleine meisje t zo goed doet! Fijn om te lezen!! IH5, pfff.. Klinkt ook al behoorlijk spannend! Kan me voorstellen dat die controlles je opbreken! Hier is ml de kast voor de babykamer in elkaar aan het zetten dan kan ik volgende week beginnen met de kleertjes te wassen en te strijken.. Kinderwagen en box goed uitdoen en wassen... T begint nu echt al op te schieten he!