Lianne, gelukkig dat er ab is die samen kan met bv, scheelt een hoop gedoe. Nu maar hopen dat het snel aanslaat. Cosy, jeeah alles goed met mini. Enne...verbaasd het je dan dat je speciasl bent? Je bent toch een paaseitje en die hebben wel vaker iets 'raars' hoef je dan alleen twee prikken en that's it? Missjuul, hoe is t met jou en bonkie bevalt het werken weer? Hoe hebben jullie t geregeld met dagen? Naa, aahh fan van worteltjes hopen dat de andere groenten er ook zo goed in gaan! En jij ook alweer bijna aan t werk, zin in of niet? ITP, klinkt niet als een heel relaxte massage als je nu nog beurs bent of misschien had je rug het even nodig? Hier moet het niet gekker worden: gisteren zonder krijsbui geslapen van 23.00 tot 4.00 duimen dat dit het nieuwe ritme wordt..
Itp geniet van je verlof! Klinkt als een relaxte dag Lianne gelukkig, waar fijn dat ze toch iets voor je gevonden hebben waarbij je bv bij kan blijven geven! Kijk Sun, dat zijn betere tijden! Nu volhouden... Naa waar leuk! Ze is wel een lekkere eter Heb je speciale oefeningen meegekregen voor meer beweging? Over de test, hij is (nog) niet positief, maar wel erg donker en ik was en beetje bang dat de pil niet zo betrouwbaar is
Linky, was nog vergeten op jou te reageren... Met de pil moet je toch geen eisprong krijgen? Dan ziet de test er toch iets te positief uit lijkt me... O jee...mini nr 2
Oja cosy! Weer een rhesus C negatief! (hoezo speciaal haha) Daar krijg je geen speciale spuiten voor, maar wel nog een controle met 27 weken (= wel prikken ) Fijn dat alles verder wel goed was! Al is de suikerwaarde ook altijd spannend...
In deze groep ben je wat betreft pas speciaal als je netjes kloppend met de statistieken zwanger bent/bevalt M'n ouders hebben ook een nieuwe hobby: elke dag bellen 'hoe het gaat'... Ik denk dat ik de komende 2 dagen mn telefoon niet opneem, ben benieuwd hoe lang het duurt voordat ze écht zenuwachtig worden
Ja ik vind het heel lief hoor dat ze betrokken zijn en begrijp dat het allemaal spannend is voor ze, maar ik krijg er ook echt de kriebels van. Ik heb gewoon wat behoefte aan rust en tijd voor mezelf, en heb (heel egoïstisch) niet zoveel behoefte aan de nieuwsgierigheid van de rest van de wereld Ik vind het zelf ook spannend worden nu, en andermans zenuwen heb ik er liever niet bij
Hi dames! Ben er ook weer Dl doet pogingen tot draaien, dus zal binnenkort wel gebeuren. En verder gaat het wel prima allemaal! Leuk Wensje dat L al draait! Sun, dat boek..haha En die broekjes die je al weg hebt moeten gooien: heb je wel ossengalzeep gebruikt? Wondermiddel Of direct na bevlekken in badje met Biotex. Naa, klinkt als een pittige training voor M. Houdt ze het vol? En zie je al verschil? Leuk die hapjes/worteltjes.. Wij wachten nog even (maar niet lang). En ben je zelf ook nog lekker aan het sporten? ITP, hoe was je dagje? Snap de irritatie van die geïnteresseerden wel hoor..lekker relaxen in je uppie (als je dat nodig hebt)! Linky vind je test ook aardig donker. Heb je nog meer testjes gedaan? Over 2 weken weet je sowieso meer Cosy, fijn dat alles goed was bij de controle! Oooh Missjuul alweer aan het werk.. En wat groeit je mannetje goed zeg! Lianne, wat balen die blaasontsteking. Vaag ook dat het eerst niets was en toen weer wel... Hoop dat die AB werkt!
Wat goed van dl elf dat ze het probeert Sun fijn dat dl beter had geslapen, vannacht ook goed gegaan? Cosy fijn dat alles goed gaat met mini! Missjuul goed om te horen dat alles goed gaat met jullie! Hoe is het werken weer? Lianne gelukkig dat je AB kan combineren zeg! ITP ik snap die kriebels wel hoor Hier alles goed, zin in werken.. Tja.. Ene kant wel lekker weer even geen mama zijn. Maar andere kant vind ik het ook heerlijk zoveel met de kindjes te zijn. Het zal vooral weer even wennen worden met 2 kids 3 ochtenden vroeg opstaan enzo maar dat komt wel weer goed. Ben meer benieuwd naar hoe de kindjes het vinden. Zl vind veranderingen vaak lastig dus dat zal wel weer even te merken zijn in het aantal tranen en grenzen opzoeken, en dl is momenteel ook heel gefocused op mij en ik word nauwlettend in de gaten gehouden door haar Dl moet van fysio veel in buikligging met ondersteunen van voedingskussen waardoor het wat minder zwaar is en ze het langer volhoud dus ook langer nek en rugspieren kan trainen. En daarnaast in zijligging dmv voedingskussen waardoor ze op rechter zij ligt maar ook rechter nekspier oprekt. Het is alleen nog best even puzzelen om zoveel mogelijk te kunnen oefenen omdat mevrouw een ontzettende slaapkop is. Ik ben nog steeds 2x per week aan het bootcampen, maar werpt ook zijn vruchten af -4kg nog 2kg en dan zit ik weer op gewicht van voor zwangerschap.
Wie van jullie kan mij helpen bij de aanschaf van een buggy? Wat is belangrijk, waar moet ik op letten?
Wij hebben nu koelstra buggy. Erg fijn. Daarvoor hadden wij een oud model geweest van mijn 18 jarige zusje. Dat was een Maclaren. Wij vinden belangrijk een zonnekap en makkelijk inklapbaar.
hoevaak wil je de buggy gebruiken? Alleen met vakantie? Dan zou ik daar een koopje doen en de draagzak mee met reizen. Verder nog geen adviezen. Heb er zelf ook nog geen eentje.. De koelstra buggy hoor ik wisselende adviezen over.,
Nog tips gevonden: Ga je de buggy gebruiken in de stad of in bosgebied en op het strand? Kies bij onstabiele grond voor grote wielen. Wil je de buggy op de fiets meenemen? Dan is het belangrijk dat de buggy een lichtgewicht buggy is. Waar berg je de buggy op en hoe groot is je woning? Houd rekening met trappen, liften en natuurlijk je opbergkast. Bepaal welke opties je wilt hebben, bijvoorbeeld een verstelbare rugleuning of is ruimte voor boodschappen. Je kunt gemakkelijk online een buggy bestellen, Wil je meer informatie of advies op maat? Dan helpen wij je graag persoonlijk verder en kun je vrijblijvend contact met ons opnemen. - See more at: Online buggy kopen - mooie buggy aanbieding | Mamaloes Babysjop
Lieve meiden, ik probeer mee te lezen maar merk dat het nog een beetje te veel is! Ik probeer later weer in te springen want jullie steun de afgelopen tijd is me zoveel waard! Even een kleine update, ons meisje doet het goed en geeft mama daardoor steeds meer het vertrouwen dat het goed gaat. Ik heb gelukkig veel steun aan vl en de kraamzorg en lieve mensen om ons heen. Het is even een heftige tijd waar we door heen moeten om straks de rust te vinden voor ons gezinnetje! Ik denk aan jullie allemaal! Lianne, fijn dat je bv mag blijven geven en ITP, heel irritant die bemoeienissen hoe lief ook. MissJuul, jij weer aan het werk? Succes meis. Hier gaat bv trouwens ook goed, hopelijk houden we dat zo vol.
Ahh lieve Butterfly neem echt de tijd hoor! Er zijn belangrijkere dingen in de wereld dan hier meelezen. Focus je op je meisje en jezelf, en geniet van deze bijzondere tijd!
Thx! Had die site ook net gevonden Naa, jij ook bedankt voor je reactie. Mclaren = duur Draagzak lijkt me te warm en te plakkerig voor daar... maar neem m sowieso wel mee. Denk dat we voor een goedkoper ding gaan ivm lompe bagage-afhandeling.
Lekker in je baby bubble blijven meid! Wij zijn even minder belangrijk Zodra er meer ritme in komt, krijg je weer tijd voor andere dingen Komt allemaal goed!
Butterfly lekker genieten meis, wij komen later wel weer.. Is nu even niet belangrijk. Maclaren is idd duur maar die wij hadden gebruikt was een oldie van mijn ouders dus heeft niks gekost Je hebt trouwens bepaalde knopen voor de draagdoek waardoor het minder warm is. Zoals heup dragen bijvoorbeeld.
Meiden wat een radiostilte hier. Gaat alles wel goed? Hier geen positieve test met gehad Maar wel een huilbaby. Het is alleen goed als ik binnen een straal van een meter bij haar in de buurt ben. Vermoeiend.