1 t/m 15 juli 2016 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door NathalieD, 20 okt 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Big Wish

    Big Wish Fanatiek lid

    12 okt 2008
    1.314
    306
    83
    kinderopvang
    Ik heb een zwangerschapsdagboek van Anne Geddes. Die heb ik al jaren liggen. Was vroeger verwoed verzamelaar. Zo blij dat ik er eindelijk echt in mag gaan schrijven. Heb ook een baby boek ervan (mijn eerste 5 jaar)
     
  2. Piena

    Piena Actief lid

    7 nov 2012
    208
    0
    0
    Mijn dochtertje en tweede kindje in aantocht
    Beverwijk
    Oh wat erg voor je Kahlan sterkte nooit leuk nieuws dit
     
  3. Ntje

    Ntje Fanatiek lid

    11 nov 2012
    3.720
    90
    48
    Almere
    Ow nee kahlan wat naar om te horen:(! Heel veel sterkte!!

    "Gelukkig" ben ik niet de enige die last heeft van krampjes. Had het bij mn dochter helemaal niet volgens mij.

    Ik ben ook al op zoek naar een 9 maanden dagboek, bij mn dochter ook gedaan, heb hem er al even bijgepakt en even doorgelezen:D.

    Leuk elifje nog een almeerder:D. Uit welke regio van almere als ik mag vragen? Als je het niet wilt zeggen hoeft het niet hoor;)!
     
  4. Liekj

    Liekj Niet meer actief

    Ooh nee Kahlan... heel veel sterkte.
     
  5. Elfjuh

    Elfjuh Lid

    4 nov 2015
    42
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ntje, Regio Almere buiten ☺️
     
  6. Piena

    Piena Actief lid

    7 nov 2012
    208
    0
    0
    Mijn dochtertje en tweede kindje in aantocht
    Beverwijk
    Ik ijmuiden :D beverwijk is me oude woonstek
     
  7. Big Wish

    Big Wish Fanatiek lid

    12 okt 2008
    1.314
    306
    83
    kinderopvang
    Zijn er nog meer dames uit provincie gelderland. Gemeente Ede?
     
  8. Mdsn

    Mdsn Lid

    17 okt 2015
    84
    0
    6
    NULL
    Ah nee sterkte Kahlan!

    Mijn kwaaltjes: moe.. Misselijk bij vlagen.. Krampen/steken.. Gisterochtend voor het eerst overgegeven.

    Vanavond hebben we het aan mijn broer verteld, zo leuk!! :)
     
  9. Maani

    Maani Fanatiek lid

    20 jan 2014
    2.394
    625
    113
    Amsterdam
    Ik kom uit Mokum :D een echte Amsterdammer! :p

    Ik zit hier op t moment eigenlijk meer mee te lezen, dan dat ik zelf reageer.

    In m'n eerste zwangerschap heb ik ook alles bijgehouden in een 9 mnden boekje en ook nog erna een boekje van babies 1e jaar. Heel leuk om terug te lezen idd.

    Zijn er ook nog dames die mogelijk een tweeling verwachten? 😁
    Of dat gevoel misschien hebben of dat t in de familie zit..
    Vind t op t moment vooral zo spannend dat wachten op de eerste echo! ☺️
     
  10. Maani

    Maani Fanatiek lid

    20 jan 2014
    2.394
    625
    113
    Amsterdam
    Dikke knuf Kahlan.. Veel sterkte..
     
  11. Mdsn

    Mdsn Lid

    17 okt 2015
    84
    0
    6
    NULL
    Oh en mijn borsten idd gegroeid, heb al nieuwe bh's gekocht haha.. Beginnen nu ook wat gevoeliger te worden en te jeuken..
     
  12. Patty86

    Patty86 Fanatiek lid

    8 okt 2012
    3.562
    2.859
    113
    Vrouw
    Heel veel sterkte Khalan!

    Hier voel ik me prima. Ben wat moe en heb vreselijk veel maagzuur. Bij mijn dochter heb ik ook 39 weken brandend maagzuur gehad. Morgen gauw de huisarts bellen voor een voorraad Antagel.
     
  13. Big Wish

    Big Wish Fanatiek lid

    12 okt 2008
    1.314
    306
    83
    kinderopvang
    Ik heb het nu al 2x gehad dat ik misselijk werd met hardlopen. Gelukkig verder niet heel erg misselijk. Hardlopen nu dus maar even 1x per week proberen tot ik er geen last meer van heb. Ik stop dan ook en loop weer naar huis.
    Borsten worden hier ook wat gevoeliger. Vooral de tepels. Denk dat ik binnenkort ook wel nieuwe mag. Wil het liefst meegroei bh, maar dan wel met beugel voor de steun. De goedkoopste die ik heb kunnen vinden zijn van Anita. En zijn €52,- :(

    Tweelinggevoel. Niet speciefiek. Maar voelde ronde van zwanger worden voor het eerst zowel links als recht een ei groeien. Normaal alleen rechts. En de pijntjes die ik nu voel zijn ook afwisselend links en rechts. Geen idee of dat ook zo is bij 1 baby. Merk ook al wel dat mijn broeken niet echt heel lekker meer zitten. Vooral eind van de dag. Had laatst van mijn zus haar zw kleding gekrege. Die heb ik maar vast gewassen vandaag. En gister bij H&M 1 broek gepast. Zat wel lekker eigenlijk.
    Als mijn buik zo doorgaat ga ik er snel een paar aanschaffen.
     
  14. Divine88

    Divine88 Lid

    22 apr 2015
    34
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jeejtje Kahlan..verdrietig nieuws...
    Ontzettend veel sterkte gewenst. Hoop dat echo lukt. Laat je het nog even weten?
    We denken iig wel aan je.

    @tweeling: De gedachte is wel even bij mij opgekomen.
    Mijn zusje was een tweeling, mama had een miskraam gehad, maar zusje was blijven zitten. En mijn jongste broertje en zusje zijn een tweeling.
    Ik begreep het het vaak een generatie overslaat?
    Dan zou het bij mij wel niet gebeuren, maar gedachte zit er wel.
     
  15. Tonks

    Tonks Bekend lid

    5 jul 2014
    519
    53
    28
    Wat naar Kahlan:(, heel veel sterkte.
     
  16. Zustertje2015

    Zustertje2015 Fanatiek lid

    10 mrt 2011
    2.682
    0
    36
    Wel uit Gelderland.. Maar gemeente voorst.
     
  17. MaM8910

    MaM8910 Bekend lid

    27 sep 2014
    871
    9
    18
    Zuid-holland
    Goedemorgen dames,

    Mijn laatste Kv5 test.. Nu moet ik gaan loslaten. Eng!
     
  18. Maani

    Maani Fanatiek lid

    20 jan 2014
    2.394
    625
    113
    Amsterdam
    Nou precies wat jij zegt, dat gevoel zowel links als rechts heb ik dus ook gehad! Ik voel altijd m'n eisprong heel duidelijk en dit keer begon t links en niet lang erna aan de rechterkant ook! En dan is t natuurlijk nog maar de vraag of er dan ook twee bevrucht zijn (als t werkelijk een dubbele eisprong was). Maar ik heb zelf toch een beetje zo'n voorgevoel.
    Kan er totaal naast zitten maar moet toch nog even afwachten tot 17 nov. 😁😁 spannenddd!
    Bij mij zitten m'n broeken nog wel goed verder, maar bij de eerste kwam m'n buik ook pas laat. Het kan vooral ook zijn dat je nu een darmenbuikie hebt. Er veranderd zoveel daar binnen he. :D
     
  19. Maani

    Maani Fanatiek lid

    20 jan 2014
    2.394
    625
    113
    Amsterdam
    Hele mooie test! :D nu proberen te genieten
     
  20. Maani

    Maani Fanatiek lid

    20 jan 2014
    2.394
    625
    113
    Amsterdam
    Wat ik gelezen heb, (als ik iets zeg dat niet klopt dan hoor ik t wel), maar is dat er inderdaad vaak een generatie overgeslagen wordt, MAARRR dat er mogelijk ook elke generatie een tweeling geboren kan worden, want we hebben het tenslotte over erfelijkheid en kansen! :D hihi dus je weet maar nooit!
    Zou het je leuk lijken?
     

Deel Deze Pagina