Je hebt geen zin in een miskraam? Geloof me, daar heeft niemand zin in! Een miskraam is vreselijk om mee te maken. Je krijgt echte weeën, en vloeit heel heftig als je het vruchtje verliest. En volgens mijn hoopte je toch op een verborgen zwangerschap, want je hebt het begraven? Ik begrijp het niet helemaal denk ik, maar ik hoop dat je snel zwanger mag worden.
Raar... Bij 8/9 weken ziet het er toch echt anders uit. Dan zitten er al armpjes en beentjes aan, een minimensje. Dat zie ik in jouw stolsel niet. Maar goed, had eigenlijk wel al een beetje verwacht dat je zoiets zou gaan typen eerlijk gezegd. Dat de dokter had gezegd dat het wel om een miskraam gaat..... Vaag dat hij dan jou niet op HCG laat prikken. Vaag dat hij je dan niet direct doorverwijst voor een echo aangezien het om een miskraam bij 8/9 weken gaat en dus niet om een vroege miskraam. Sterkte in elk geval. Hopelijk ben je gauw (weer) zwanger!
Heeft de dokter dit van je foto's beoordeeld?Met negatieve testen?Ik zeg heel snel een andere huisarts zoeken! Dit is een stolsel en geen miskraam! Kom op zeg!
Dit is een embryo van 8 weken. Daar lijkt je foto totaal niet op? Maar wellicht ben je 6 weken zwanger geweest. Dan zou het wel kunnen volgens mij.
Waar haalt de huisarts deze conclusie vandaan? Ze kan hooguit het vermoeden hebben dat het om een miskraam gaat denk ik. Er is geen HCG geprikt, en geen echo gemaakt etc. Ik zie op de foto ook geen vruchtzakje met een vruchtje/kindje? Meiden die met 8 weken een bewezen miskraam hebben gehad, verloren echt wat anders dan wat jij liet zien. Maar als het jou helpt om uit te gaan van een miskraam, fijn dat de huisarts dit bevestigd.
Volgens mij verzin je ze ter plekken.. heb respect voor elkaar. Maar dit gaat echt wel wat ver! (Zonder positieve test een miskraam?! Uit welk sprookjesboek is dat? En welke ha leest zulke boeken? Sorry, maar ik vind deze "aandachttrekkerij" echt wat ver gaan)
Hoeft niet he erge weeën en veel bloedverlies. 4 miskramen gehad, zelfs bij 10 weken en allemaal net een normale ongesteldheid, sommige zelfs minder voor m'n gevoel. Zat telkens te wachten tot t zou komen die vreselijke pijn en t bloed.
Wat ik wel vaag vind. Dat een huisarts dit zo op een foto beoordeeld. Maar goed ik hoor dit vaker. Sterkte iig ermee ( je hebt m'n eerste posting gelezen dus weet dat ik t meen ) en hopelijk snel zwanger. Laat zoiezo een na controle doen, ookal vloei je niet meer.
Als je de huisarts al belt vanuit de overtuiging dat je een miskraam hebt gehad en deze zegt: nou , tja euh.. Het zou kunnen? Dan is dat al de bevestiging die gezocht wordt. Je zegt ik wil geen miskraam maar je berichten laten toch iets anders zien, je negeert het negatief testen en de ervaringen van dames die met dit termijn een miskraam hadden die je dus precies kunnen vertellen hoe en wat.
Oke Pipo heb t niet gevolgd, dan zou ik even terug moeten lezen. K kan ook wel zeggen dat ik er verstand van heb, helaas 😞
wauw wat een felheid allemaal hier zeg. Bij mijn miskraam wist ik niet eens dat ik zwanger was. Menstruatie liep heel anders en heb een soort vruchtzakje die open was in handen gehad met allemaal bloed er in. Grote twijfel wat dit was voor mij. Nergens op internet een foto te vinden van wat ik had gezien bij mezelf voor uitsluitsel. Geen foto gemaakt, want ik was van slag en niet aan gedacht. Geen positieve test gezien, want ik was er nog niet mee bezig. Huisarts bevestigde voor 99% op basis van mijn beschrijving wat ik had gezien en verloop menstruatie dat het een miskraam was, maar aangezien ik nooit een positieve test in handen had gehad kon dit dus niet met zekerheid gezegd worden. De dag na de miskraam met ochtendurine getest en deze was omowit. Nu 2 jaar en 7 maanden later heb ik bevestiging gekregen van een medium (hier krijg ik vast weer negatieve reacties op) dat ik toen een miskraam heb gehad en dat het een jongetje is. Ik heb nergens op aangestuurd, want ik mocht niks zeggen en vragen. Alleen maar ja of nee. Wat ik hier mee wil zeggen: dat het soms allemaal best eens wat minder fel mag. Eerlijkheid prima, maar kan ook minder hatelijk gebracht worden (door sommige mensen). En soms zijn dingen wel degelijk waar ook al lijkt het soms allemaal een beetje vreemd. Ik moet eerlijk zeggen dat toen ik de foto's zag ook eerder dacht aan een miskraam dan aan een gewone stolsel