Ik weet het niet, maar ik zou denken dat het niet uitmaakt. Ze meten volgens mij je progesteron waarden. En die zou op bepaalde momenten in je cyclus binnen een bepaalde marge moeten vallen. Als die waarde niet goed is, kan dat een zwangerschap in de weg staan. Dat is wat mij toen verteld is in ieder geval. En ik denk dus dat het niet echt uitmaakt of je dat in twee cyclussen doet. Maar ja, das dan weer mijn idee he. Kan je niet even bellen om het te vragen? Dan ben je weer gerust!
Appelboompje: Dikke knuffel voor jou. Valt ook niet mee om iedere maand weer die teleurstelling te verdragen te krijgen. Dat kost ook ongelofelijk veel energie. Ik hoop heel erg voor jou dat je deze maand op roze mag. Perdiz: Frustrerend hè, van die kwaaltjes die je niet kunt verklaren. Bij mijn eerste zwangerschap heb ik ook halverwege kramp gehad alsof ik ongesteld moest worden. Dus het zou zomaar kunnen, maar het kan ook misschien nog wel 10 andere dingen zijn. Wie zou toch de eerste roze worden deze maand? Ik in ieder geval niet, want bij mij duurt het nog eeuwen voor ik zou kunnen testen. Dan is het wel extra lastig om te wachten tot NOD als straks hier de positieve testen om mijn oren vliegen.
wow meiden, de meeste van jullie zijn al best lang bezig he. Sterkte allemaal met wachten. Ik voel me haast ongeduldig bij jullie vergeleken! Dit is pas de eerste ronde, en ben nu al helemaal zenuwachtig of 't misschien raak is. De vorige keer was ik ook al snel zwanger(ronde 2 na stoppen pil)..onbewust hoop je dan toch dat t ook deze keer snel gaat maar dat weet je natuurlijk nooit.
♡ NOD lijst 17 t/m 24 november 2015 ♡ 17. (10) Another, 25 jaar, ronde 12, 1e kindje Vaya2014, 28 jaar, ronde 2, 1e kindje Gio89, 26 jaar, ronde 13, 1e kindje Appelboompje, 32 jaar, ronde 24 (3e ronde na bbz/mk), 1e kindje MoederWensje, 22 jaar, ronde 9, 1e kindje Nodje, 30 jaar, ronde 3, 2de kindje Noekieb, 38 jaar, ronde 3, 3e kindje Blackie, 27 jaar, ronde 4, 2e kindje. Marrieb, 29 jaar, ronde 1 na MK: partiele mola in Juni, 2e kindje Dora26, 27 jaar, ronde 11, 1e kindje 18. (5) Bella28, 28 jaar, ronde 10, 2e kindje Mirte85, 30 jaar, ronde 18 (2e ronde clomid), 1e kindje Lala90, 25 jaar, ronde 4 (na pauze wegens MA), 1e kindje 6ok11, 29 jaar, ronde 3, 3e kindje Adinka, 28 jaar, ronde 4, 1e kindje 19. (9) Queeniev87, 28 jaar, ronde 2, 2e kindje Ri1987, 28 jaar, ronde 8, 1e kindje Nath91, 24 jaar, ronde 10, 1e kindje Stefanenlaura, 28 jaar, ronde 7, 2e kindje Pluis, 36 jaar, ronde 5, 2e kindje Veertje13, 33 jaar, ronde 6 (4e na MA), 2e kindje Trutje89, 23 jaar, ronde 15, 1e kindje Water27, 29 jaar, ronde 6, 2e kindje Lientjelief , ???, ronde 4, 2de kindje 20. (5) Bitterrose, 23 jaar, ronde 16, 1e kindje Puppy28, 30 jaar, ronde 11, 1e kindje Perdiz, 33 jaar, ronde 2, 1e kindje Dubbeltje, ???, ronde 10 (7e na mk), 3e kindje Nextstep, 36 jaar, ronde 9, 1e kindje 21. (3) Blue Lady, 27 jaar, ronde 2, 1e kindje Mariekje28, 32 jaar, ronde 6, 1e kindje Miessemuis, 23 jaar, ronde 1, 3de kindje 22. (7) Inge1984, 31 jaar, ronde 4, 2e kindje Betula, 34 jaar, ronde 5, 2e kindje Emma79, 36 jaar, ronde 8, 2e kindje Beeb1987, 28 jaar, ronde 16, 1e kindje maimarni, 31 jaar, ronde 4, 1e kindje Starry, ???, ronde 1, 3e kindje Lauren02, 26 jaar, ronde 1, 2e kindje 23. (2) Rain, 32 jaar, ronde 9, 2e kindje Rosa887, 26 jaar, ronde 8, 1e kindje 24. (4) Whuz, ? jaar, ronde 2, 2e kindje Hapje35, 35 jaar, ronde 5, 1ste kindje MamavanHayden, 26 jaar, ronde ?, 2e kindje Minimee, 28 jaar, 1e ronde, 2e kindje Datumloos. (1) Melissa53, 22 jaar, ronde 2, 1e kindje Buiten de lijst. (0) Totaal: 46 Wachtbankje (33), Zwanger (0), Ongesteld (0), MMM (3), Negatieve Test (0), Twijfel-/Tuurtest (0) WIL JE OP DE LIJST? GEEF DAN DE VOLGENDE GEGEVENS DOOR of vul de lijst (liever nog) zelf even aan met je: naam, leeftijd, hoeveelste kindje en ronde. En HEEL BELANGRIJK pas dan ook de totalen aan onderaan. Je kunt dit kopiëren door op "quote" te klikken onderaan de laatst geposte lijst, die tekst te kopiëren en te plakken in een nieuw bericht en de woorden [QUOTE ] en [/ QUOTE] aan het begin en einde van het bericht weg te halen (en dan natuurlijk niet te vergeten om je eigen wijziging door te voeren!)
Heb trouwens 4 pendels voor november. Pff ben zo zenuwachtig probeer op geen enkel symptoom te letten. Zo moeilijk pff
Hoi dames, Ik heb de lijst weer eventjes naar voren gehaald, wat dames toegevoegd en aangepast. Als ik dingen gemist hebt dan hoor ik het graag dan pas ik die nog eventjes aan
Dames die gister aan etjnelle hebben gevraagd voor ze te pendelen, hebben jullie al bericht van haar gehad?
Hey dank je voor je reactie, ik had haar al gebeld maar ze is er pas donderdag weer.. Dus nog even geduld maar dacht misschien weet iemand het hier.
Weet ik hoor, Bella, was ook van mij als een grapje bedoeld. Maar aangezien dit ook ronde 1 is dat ik weer aan iets positiefs mag denken; zwanger worden, ipv wekelijkse ziekenhuisbezoeken en alle ellende die erbij komt kijken, en dat 5 maanden lang, zie ik dit voor mezelf als een nieuw positief begin en wil ik graag goede hoop hebben dat het weer snel raak is. Dus daar hou ik me nu maar aan vast, met in het achterhoofd dat het goed mogelijk is dat het even duurt.
Ik ga iets heel geks zeggen denk ik, maar ik heb ook kramp, alleen niet in mijn baarmoeder (zoals andere maanden), maar veel lager (😅..). Ik lijk wel te tintelen daaronder, zeg maar en voel dingen die ik in mijn leven nog nooit heb gevoeld! Ook heb ik echt een bizar hoge temp, maar mijn temp lag ook al een stuk hoger voor ovulatie deze maand. Vanochtend een bijna even donkere testlijn op mijn ovulatietest als controlelijn (ik test een volledige cyclus voor de huisarts ter nulmeting). Ovulatietesten lopen ook weer op, maar ik weet zeker dat ik mijn ei heb gehad hoor dames. Ik had toen namelijk mijn eerste KNALtest ooit in mijn handen en twee dagen later steeg mijn temp! #maak-jezelf-een-minuutje-gek-modus-UIT#
Lala Oehhh wat spannend! Er beginnen bij steeds meer meiden spanningen te komen! Leuk, ben ik niet de enige! Ik heb ook een pendel aanvraag gedaan en ook nog geen antwoord.. Blijft dus ook spannend! Moederwensje vier pendels voor deze maand, dan moet het wel raak zijn!
Wat is er weer een hoop gekletst vandaag. Ik hoop voor iedereen in de medische molen of er (nog) buiten dat wij met zijn allen snel een klein wondertje mogen krijgen. Dit weekend had ik het er ook weer even moeilijk mee. Zal wel aan het toen mooie weer liggen. Zit je lekker op de bank lopen er de hele dag of zwangere vrouwen of mensen met kinderwagens met pas geboren baby's langs. Daar wordt ik dan toch weer jaloers van. Mijn kinderwens bestaat al een tijdje maar zijn nog maar 5 maanden bezig. Wij zijn bewust later begonnen omdat er nog een studieschuld lag die eerst uit de weg moest. Anders zouden wij de kinderopvang niet kunnen betalen. Maar ja nu ben ik al wel wat ouder en uiteraard heel naief gedacht dat het meteen wel zou lukken. Maar goed nu ronde 5. Hopelijk wordt dit onze ronde. Vandaag mijn knaller op de ovulatietesten. Afgelopen dagen ook al geklust en dat houden wij nog lekker een paar dagen vol. Wil geen kans missen en volgens de ha is dit geen probleem zolang je beide gezond bent. Temp is deze maand stabieler dan de andere maanden. Wij zien wel of het deze maand lukt. Doe heel erg mijn best om mij niet gek te laten maken, want dan is de teleurstelling alleen maar groter als het weer niet lukt.....maar blijf hopen en klussen deze maand
appelboompje, ook van mij een dikke knuffel hoor! Hopelijk voel je je snel beter. Het gaat echt lukken hoor, dat moet gewoon en is jullie zó gegund! hapje35, veel plezier. Wat een mooie test.
Wauw, das niet gek, das retespannend! En je ovulatietesten zijn ook zo duidelijk. Hoe kan dat dan? Ik heb wel eens gehoord dat ze ook positief kunnen zijn als je zwanger bent. Ik weet niet hoeveel dpo je bent? Kan dat dan? Nou, lekker veel vragen hahaha. Maar heel spannend dus. Ik duim ook heel hard voor jou!
Niet opgeven hoor Appelboompje. Het gaat echt lukken meid. Het is zwaar, maar als het straks is gelukt ben je dat vergeten. Kan je echt niet bellen en aangeven dat je het zo moeilijk hebt en dat je eerelder hulp wilt? Je bent voor zo'n lange tijd weggestuurd. Ze mogen toch ook best de emotionele kant mee laten wegen in hun besluit om jullie te helpen? Het geeft toch echt wel een nieuwe energie en kracht en hoop, ook al is de mmm intensief. Dikke knuffel voor jou!
Wat een lief antwoord (van jullie ook, gio en veertje!). Ik zit nog maar op 7 dpo, dus zou het wel vroeg vinden voor een lf-test om te reageren op hcg. Dat is de realist in mij, maar de dromer is ook bekend met ovulatietesten die kunnen reageren op hcg en dat deel van mij klampt daar maar al te lief aan vast, hihi. Ik ga nog even aan de kant van de realist staan en weer terug op de Wachtbank #ongeduldig......
Emma , zie dat jullie ook alweer even bezig zijn.. Duim ook voor jullie dat het deze ronde raak mag zijn! 😊 Ik zie dat idee van "een roze lijst" sowieso wel zitten!!
Hé dames, Hier ben ik weer, lange dag achter de rug, dus heb effe geen fut om op iedereen apart te reageren... Eventjes heel algemeen: Appelboompje: dikke knuffel, het is je zooo gegund! Hier ook nog geen antwoord gekregen op mijn pendel. Lees hier veel positief klinkende kwaaltjes! Duimen draaien maar! Hier ook enkele kwaaltjes, maar durf er niet te hard vanuit gaan, lichaam heeft me wel eens vaker voor de gek gehouden. Maar ook hier af en toe wat krampjes in mijn liezen, pijnlijke borsten, temperatuur ook hoger dan tijdens andere cyclussen en af en toe ook wat slijmverlies, heb soms echt het gevoel dat het eruit loopt...dus best wel gek... Maar nee, ik zet er nog geen hoop op! Nu eerst een heerlijk warm badje nemen, een wandelingetje met de honden en nadien ontspannen! Gelukkig morgen een feestdag en dus ook gewoon thuis... haa eindelijk wat rust!