Serenawelkom en gefeliciteerd!! Likebutterflies en Skatjekim wat spannend voor jullie!! Ik duim voor jullie!! Enne Skatjekim, prachtige werken zeg!!
Dank jullie. 😊 Zo blijf ik bezig. Ik weet niet of ik nog tot dag 14 kan wachten. Heb nog 8 tests liggen, dus misschien doe ik wel eerder. Ligt ook aan mn lichaam denk ik. We zullen zien... Haken kan ik echt niet. Ja touwtjes. Amigurumi vind ik gaaf, maar krijg t niet voor elkaar. Leuk hoor!
Bedankt Dreamygirl. Hopelijk heb je geen 8 testen meer nodig, Kim! Wij hebben er ook een paar in huis al. Haha, je kent wel de naam wel). Veel mensen weten t niet precies: ami, ama... Ik ben 2,5 jaar geleden begonnen en ben helemaal fan. Nu bezig met een omslagdoek. Dat en Netflix is een fijne combi, haha.
Hier nog 7 dagen wachten voor we kunnen testen. Zitten dan op dag 16. Duimen dus dat vrouwlief niet voor die tijd ongesteld wordt.. Dit is onze derde echte poging en het wachten is elke keer weer frustrerend haha. Ik ben hier veel te ongeduldig voor. Ook zitten wij nu al te rekenen... Met oudjaarsdag zou ze 10 weken zwanger kunnen zijn.. Geweldig moment om het aan onze ouders te kunnen vertellen... Maar goed daar gaat het uiteindelijk natuurlijk niet om, maar het zou wel leuk zijn succes allemaal!!
@butterflies: ja, een klasgenoot mijn spw3 opleiding deed amigurumi. Ik vond dat zo gaaf. Allerlei verschillende haaknaalden gehaald, maar kreeg t niet voor elkaar. Dus heb t voor toen maar ff opgegeven. Misschien ooit nog. 😉 Maar zoveel andere hobby's, ik maak mijn tijd toch wel vol 😊 Was ook weer bezig aan een beeldje. Is nog niet af, maar je ziet al wel wat t wordt denk ik... Lekker bezig blijven. Netflix is ook leuk, heb nu helaas nog geen abo. Over ongeveer een jaar ga ik over naar een nieuwbouwhuis, dan ga ik daar ook eens over nadenken. Gelukkig is op internet ook alles wel te vinden 😊 @Ellen: dan begint nu het moeilijkste wachtstuk... Succes! En zou idd een mooie boodschap zijn om het nieuwe jaar in te luiden. Ik duim voor jullie!!! Ik heb ook zitten denken. Als deze keer de bevruchting niet lukt, is mijn volgende inseminatie rond of op mijn verjaardag 😊 Ik hoop dat het nu gewoon lukt, maar anders misschien wel een leuk verjaardagscadeau, al weet ik het resultaat pas achteraf. Leuker is nog als t op mn verjaardag al iets aan t worden is natuurlijk. We wachten af. 😊
Spannend Ellen, nog een weekje... Succes met de tijd doorkomen! Snap dat je omgeduldig bent, dat wachten is helemaal niks . Hoeveelste poging is dit bij jullie? Wat gaaf dat beeldje, Kim. Zeker te zien wat het wordt. Toevallig, wij gaan ook naar een nieuwbouwhuis in het nieuwe jaar. Ik heb er veel zin in. Hopelijk is het deze keer gelukt inderdaad, en anders mooi verjaardagscadeau. Als het bij ons zou lukken zou dit ook een mooi cadeau zijn, de inseminatie was op de verjaardag van mijn vriendin. Twee fotootjes van wat ik heb gehaakt. Tekst staat erop omdat foto's vaak door anderen worden gebruikt. (Als dat niet ok is, kan ik de foto's er weer af halen . Geen probleem.) De bijtjes waren voor een bruiloft en de beschuit met muisjes voor pasgeboren kindjes. Dalijk gaat er een muts op de post voor een meisje van 2.
Wat leuk die haakwerkjes! Butterflies, ligt aan de hoeveelheid Pregnyl die je gespoten hebt. Wij hadden de laagste zeg maar, 5000 ofzo? Dat is na 12 dagen uit je systeem geloof ik. Daarvoor kan je dus een positieve zwangerschapstest hebben ja dus daar moet je voor oppassen. Die 14 dagen aan houden is goed, zit je mooi in het midden lijkt me
Beeldje is trouwens ook leuk! Heb dat soort beeldjes wel eens vaker gezien ja, erg mooi! Ellen, nog een weekje wachten dan, spannend!
O ladies, wat vinden jullie ervan om de topic titel aan te passen naar 'roze mama's' ofzo? Of 2 mama's? Is wat mooier??
Hoi dames, Een paar maanden terug meldde ik me hier nadat mijn vrouw na 6 weken zwangerschap een miskraam kreeg. Inmiddels zijn we een paar maanden verder en zijn we verhuisd van een appartement naar een mooi, ruim huis. Onze tweede IUI liep op niks uit. De dag voor onze verhuizing testten we positief na de derde poging. Blij durfden en konden we niet zijn na de miskraam. Met wederom 6 weken kreeg mijn vrouw wederom een heftige bloeding. Drie dagen later gingen we met lood in onze schoenen naar onze echo afspraak, er vanuit gaande dat er weer een miskraam werd vastgesteld. Wonder boven wonder bleek er een vruchtje te zitten, met een kloppend hartje! Omdat mijn vrouw bleef bloeden moesten we een week later terug komen. Wederom met het lood in onze schoenen. Het vruchtje bleek echter goed gegroeid te zijn en het hartje klopte nog steeds. Maar uit de gevarenzone waren we nog steeds niet. Vandaag, 2,5 week later weer een echo gehad en tada: alles ziet er supergoed uit en de arts zag niets dat er zorgelijk uitziet. De bloeding is inmiddels bijna niks, alleen met het naar de wc gaan een veegje. Dus een lang verhaal kort: mijn vrouw is 9w4d zwanger. We zijn zo opgelucht en heel erg blij! Alle dames die inmiddels ook zwanger zijn: van harte gefeliciteerd. En voor de dames die bezig zijn, heel veel succes en ik hoop dat het snel een mooi resultaat mag hebben!
Zit nog best lang in je lijf dan, die pregnyl! Dat is het lastige. Eerder testen heeft niet zoveel zin daardoor... Geduld, geduld . Roze mama's of iets lijkt me een mooie titel, Vliegje. Lijkt me heftig, een miskraam... En nu alles goed, wat fijn. Gefeliciteerd Stier!
Wat mooi Stier, duimen dat het goed blijft gaan. Thnx voor de complimenten over het beeldje allemaal. Hij is nog heel grof. Binnenkort aan verder 😊 Weer een wachtdag doorgekomen zonder veel moeite. Moest vanmorgen lachen. Mn moeder vroeg me aan de foon of ik al iets voelde aan mn lichaam. Ehm mam... áls het al raak is: vandaag is pas dag 3 na de ZI. Dan merk je echt nog niks... Zij: wanneer kun je iets merken dan? Ik merkte volgens mij pas iets met een maand! Ik: dat verschilt, maar iig niet na 3 dagen. Zij: oh. Maar wanneer kun je het testen dan? Haha. Ze heeft nog meer moeite met de wachtdagen dan ik Morgen dagje Amsterdam en Musicals in Concert, dus die zal ook zonder moeite voorbij gaan. En zo komen we de dagen door...
Ik heb eigenlijk niks te zoeken op dit forum, maar ik kan niet slapen en stuitte op je berichtje. Ik wil je even heel erg hartelijke feliciteren! Dat het maar een heel mooie plakbeeb is! Geniet ervan met zijn tweetjes (drietjes dus )!
Leuk vliegje roze mama's! Vraagje, wnnr werd jij weer ongesteld? Nadat je met de borstvoeding gestopt was? Stier wat een geweldig nieuws! Gefeliciteerd!!
Likebutterflies: Dank je! Heel veel succes met wachten en alvast een fijne vakantie, hopelijk geeft dat afleiding. Het klopt inderdaad; de eerste wachtweek is prima te doen, de tweede is niet om door te komen. Skatjekim: We blijven het spannend vinden. Denk dat ik helemaal gerust ben als de 12 weken voorbij zijn. Al zei de arts dat tegenwoordig de 9 weken grens wordt aangehouden, de kans op een miskraam neemt hierna beduidend af. Respect voor hoe jij het aanpakt in je eentje. Ik hoop dat je snel resultaat hebt. En dat je er in de toekomst weer een nieuwe partner op je pad komt. RachelleNM: Wat lief, dankjewel! Ik zie dat jij over de helft van je zwangerschap bent, gefeliciteerd! Dreamy: Bedankt! Wat fijn dat je weer bent opgekrabbeld en dat jullie dochter het zo goed doet. Hele leuke foto, wat een lachebekje!
Stier, gefeliciteerd!! Wat gaaf zeg! Maar wel een onzekere tijd ja, met het bloeden. Maar als het beebje goed groeit, is het goed Dreamy, ik geloof dat ik 2 maanden na de bevalling al ongesteld werd. Of 3 maanden. moet ik ff opzoeken. Gewoon nog tijdens de bv. Maar het is nu weer heel onregelmatig met mijn PCO.
Denanja ze noemen da ochtenmisselijkheid .... Maar tis heel de dag door .... Echt verschrikkelijk 😔 Zelfs geen fut enkel slapen 😔
Nog 5 nachtjes wachten.. Vrouwlief is nog niet ongesteld maar heeft wel pijnlijke borsten.. Kan dat ook een goed teken zijn? Ikkanniettegendieonzekerheid