Spannend melk en gupperdegup!!! Meiden zien jullie nu al veel verschil tussen de twee kaartjes van roosje? Of valt daar nog niet veel uit af te leiden? Ik zie het namelijk niet echt. Maar weet ook niet goed waarop ik moet letten
Dag Noettie, Lees net deze uitleg van jou, omdat ik op zoek was naar iets wat kon verklaren waarom ik zwangerschapssymptomen heb (gaan voor een tweede, dus herken ze ) en dat ik nu op NOD5 negatief test. Ik heb vorige week donderdag een korte 'bloeding' gebad, die exact leek op de innestelingsbloeding bij mijn dochter. Als ik jouw uitleg lees, kan het zelfs tot begin volgende week (12 dagen na innesteling) zijn dat de test pas positief is? Begrijp ik dat goed? Alvast bedankt voor je antwoord!
Noettie, mijn eerste temp is niet echt betrouwbaar niet op dezelfde tijdstippen en soms niet getempt etc. Pas na eisprong klopt het eigenlijk en de eisprong klopt ook Kaart van deze maand is wel goed die klopt. Maar zo te zien heb ik na mijn eisprong meestaal een temp van 37 en boven Eerst een dipje natuurlijk
Ik denk dat dat zeker kan Sally. Zeker als je denkt dat je innesteling vorige week donderdag ( nu 8 dagen geleden dus dan zal je hcg nu ergens tussen 4 en 80 kunnen zitten) was. Hoe kom je er dan bij dat je al op 5 nod zit? Dan had je 3 dagen na innesteling je menstruatie al verwacht? Dat kan maar is wel snel toch? Hoe ik bij 4 en 80 kom Uitgaande van 1 en verdubbel 72 uur: Innesteling 1 Drie dagen erna 2 Zes dagen erna 4 Negen dagen erna 8(is morgen pas). Uitgaande van 5 en verdubbel elke 48 uur Innesteling 5 Twee dagen erna 10 Vier dagen erna 20 Zes dage erna 40 Acht dagen erna 80 Dit zijn wel de extremen natuurlijk! Als je pas een week na nod postieve test Intoetst op google zie je dat er vrouwen zijn die dat idd hebben. Laat je even weten of en wanneer je een positieve test hebt/ of helaas toch ongesteld bent geworden?
Deze reactie zag ik niet hahhaha moest er wel om lachen. Wow drieling hahha nee hoeft niet😂 Tweeling zou al pittig zijn hahaha
Bedankt voor je uitleg Noettie! Misschien moet im iets achtergrondinformatie geven haha. Heb op 12 oktober mijn laatste ontrekkingsbloeding van de pil gehad. Die duurde tot 17 oktober. Toen meende ik mijn eisprong ergens in het weekend van 24/25 oktober. Maar ik besef me dat het niet zo hoeft te zijn, omdat ik net gestopt ben met de pil. Vervolgens kreeg ik 5 nov wat oud bloedverlies en een enkele rode streep. Dit deed/doet me twijfelen, anders had ik niet eens gedacht dat ik zwanger zou zijn. Ik had namelijk hetzelfde bij mij dochter. Uitgaande van een cyclus van 28 dagen (je moet ergens vanuit gaan haha), zou mijn NOD 9 november zijn. Maar misschien was het geen innestelling. Echter een menstruatie was het zeker niet. Ik besef achteraf dat het niet zo handig was om niet even een menstruatie af te wachten, maar we hebben zo onze redenen. Een dierbare is ziek en we wilden/willen graag snel zwanger worden... Bedankt voor je reactie en uitleg nogmaals!
Goedemorgen Dames, Vandaag is mijn NOD , dacht ik....eisprong de 30ste oktober.... Zoals jullie misschien hebben gelezen ergens ga ik niet testen en wacht ik af. Het gevoel rondom het testen met ovulatie en het berekend "klussen" met de donor (wat eigenlijk niet eens klussen is hahahah) heeft al een bepaalde hoeveelheid onnatuurlijkheid . Het testen rondom zwangerschap wil ik loslaten. Als ik ongi word, word ik het. Zo niet dan niet.... Dames die vandaag testen, heel veel succes! Liefs, Iris
Hoi meiden, Ik ben stille meelezer en nu toch even een berichtje! Ook ik ben zwanger! 2 dagen voor nod een positieve test. Heb al een zoontje van 13 mnd. Nog nergens last van gelukkig Succes alle wachters!
Spannend Sally. Iris we duimen voor je! Ook zonder test een spannende dag! Ja haha melk dat zou wat zijn Gefeliciteerd voor de nieuwkomer! En zet mij maar op roze!
Elisabeth wat verdrietig. Sterkte. Elsbeth gefeliciteerd. Mijn temp is zoals verwacht verder gedaald dan hoop ik dat mn ongi snel komt zodat ik weer snel in een nieuwe ronde zit.
Noettie, aa kijk nou gefeliciteerd Elisbeth gefeliciteerd ook ElisabethD, ah dat meen je niet. Niet leuk, dat is mijn angst ook
Ik mag op rood, we gaan weer verder aan de klus in de volgende ronde. Moet er alleen nog niet aan denken... Man wat voel ik me beroerd, zon buikpijn, zelfs mijn wonder pillen helpen niet. Beetje rustig aan vandaag Noetie gefeliciteerd! Succes nog voor iedereen, ik blijf duimen